9. deň cyklu - pocit na zvracanie a hnedé špinenie

bambula00001
14. jún 2021

Ahojte . Prosím vás poraďte mi .
Áno snažíme sa o bábätko ale nemyslím si žeby mohol byt toto príznak tehotenstva takto skoro som cca 9dpo . Hovorím len približne pretože si nerobím testy.
A dnes večer mi prišlo hrozné len začalo má naťahovať na zvracanie ale tak že som musela dosť dlhu dobu sedieť pri vecku .
Dnes som mala aj take hnedé spinenie ale bolo to len raz ráno. Potom už nič.
Som úplne hotová nikdy som tak silne PMS nemala poraďte mi prosím. Je to PMS alebo sa zvracanie môže prejaviť aj na začiatku tehotenstva ? Ďakujem za odpovede.

kkovacovak
14. jún 2021

@bambula00001 ak si 9 dní po oplodnení tak je možné že vajíčko, ak bolo oplodnené, sa ešte uhniezďuje. To sa môže prejavovať kľudne špinením. Nutkanie na vracanie nie je úplne príznak uhniezďovania. Je ale možné že sa už uhniezdilo a začalo ti teda prudko stúpať hcg. Avšak nie som si istá či môžeš mať nevoľnosti takto skoro. Aj keď vylúčiť sa nedá nič. Rovnako to aj môže byť posunutá ovulácia. Niektoré ženy majú vtedy bolesti aj špinenie. Asi ti momentálne nič iné nezostáva len počkať na deň meškajúcej menštruácie a urobiť test. Ak bude aj dlhšie po meškajúcej ms test negativny tak zbehni k dr.

bambula00001
autor
14. jún 2021

@kkovacovak Jeej ďakujem za krasnu odpoved čakala som že budú ženy nepríjemne ❤️
Tiež tomu sama nerozumiem mám kyslo v ústach a do toho toto všetko . Nechápem tomu . Uvidíme ms má prísť za 4 dni tak som zvedavá . A môže byt že mám silne PMS a toto je len znak toho ?

kkovacovak
14. jún 2021

@bambula00001 nie je vôbec za čo 😉...Kľudne môže. Keď bola moja mama mladá tak zvracala niekoľko dní pred každou menštruáciou. Môže to niečo znamenať a aj nemusí. Takže teraz len trpezlivosť, kúpiť test a ráno o pár dní testovať 🙂

bambula00001
autor
14. jún 2021

@kkovacovak to by som nezvládla 😫😂 aj teraz má len nápinalo ako žabu ale nezvracala som . Neznášam to a moja hlava a žalúdok drzia somnou tak som to len rozdychala 😂😂😂 no ms má prísť v sobotu tak test pôjdem kúpiť až v piatok lebo viem ze keby som ho mala doma tak ho urobím 😂🤦‍♂️

kkovacovak
14. jún 2021

@bambula00001 tak dúfaj že ťa v tehotenstve nevoľnosti nedobehnú 😄 Dobre robíš že ho ideš kúpiť neskôr lebo presne tak by to dopadlo 😄 kúp radšej viac. Test nemusí hneď ukázať pozitivitu tak aby si mala v zásobe 😉

bambula00001
autor
14. jún 2021

@kkovacovak no ak budem v tehotenstve zvracať tak to už hádam nejako prežijem 😁😁😁🤦‍♂️ Alebo budem aj zvracať aj plakať zároveň lebo ro naozaj neznášam 😂😫
Áno poznám sa a viem že po dnešnom večernom napínani by som robila hneď ráno test 🤦‍♂️

kkovacovak
14. jún 2021

@bambula00001 no to už to veru potom budeš musieť prekusnúť 😄 Držím palce nech sú tam dve čiarky 😉 keby nie sú tak rob zase o 2 dni 🙂

bambula00001
autor
14. jún 2021

@kkovacovak ďakujem no uvidíme ja mam pravidelnú ms 27 dni takze ak mi nepríde niečo bude inak 😁😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre