Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

alexa933
3. feb 2017

@alexiss27 ahoj chcem sa ta este spytat prosim ta bola som uz v Za na konzultacke .Co som citala kocky z Nr chodia na opu a vklad do ba.Nevies aj zo Za sa chodi do ba ci robia to tam.To som sa zabudla spytat mna to ani nenapadlo az dnes som to citala .Dakujem ti 😉

segab090
4. feb 2017

@vilma30 ahoj ano presne ako hovoris. A potom po odovzdani mu cca do hod vysetria spermie a povedia vam vysledok spermiogramu. Nakonuec zaplatis. Zavisi od centra kolko. Ke 50€ Za 15€

segab090
4. feb 2017

@alexa933 ahoj aj ked nie je otazka na mna tak ti odpoviem nakolko sme sa cerstvo vratili zo Za. OPU aj vklad robia tam v Za 🙂

alexa933
4. feb 2017

@segab090 dakujem ti super to ma tesi.Mna by to ani nenapadlo vobec keby vcera necitam ze kocky z Nr musia ist do ba .Tento system by sa mi nepacil predsa ked si zvyknes konecne na doktora a potom vklady vyber inde mi to pride divne 😉 Dakujem za info .A ako sa ti paci v za ?? Ja som tam bola minuly tyzden na konzultacku 🙂 Mne prisli velmi prijemny.

alexiss27
4. feb 2017

@alexa933 ano uz v Za funguju normalne.

alexa933
4. feb 2017

To je super bola som tam ale vobec som netusila ze z Nr musia chodit baby na opu a vklady do ba.Preto ma to ani nenapadlo sa spytat .Ja ze v kazdom centre aj ked su pobocky ze to automaticky riesia tam 🙂Dakujem ti 😉

segab090
5. feb 2017

@alexa933 aj nam sa tam velmi paci. 🙂My sme z vychodu a vybrali sme si Za. Ke som hned zamietla. Tam sme boli 2x na spermiogram no pristup ako na beziacom pase prostredie ako za cias tvrdeho sociku no otras. Ja som velmi chcela ist za Mudr. Galom a naozaj som bola prijemne prekvapena personalom prostredim atd. Ja uz v polovici februara zacinam dlhy protokol. Ty si ako na tom?

ejuska2586
13. apr 2017

Ahojte,
potrebovala by som poradiť. Manžel absolvoval spermiogram a výsledky sú takéto:
Objem: 2,5ml
PH: 7,5
Počet spermií: 7x10 na 6/ml
Motilné: 3x10 na 6/ml
Motilita: B
Patológia: 98%
Liquifikácia: +
Čistota ejakulátu: 0x10 na 6 leukocytov/ml
Nález: Oligoaspenotoratozoosn (asi - je to nečitateľné)
Sú to veľmi zlé výsledky? Lebo nám odporučili ICS, ale nám sa podarilo 2x otehotnieť, len sa nám zárodok neudržal.

janulino
18. apr 2017

ahojte dievacata, žije to tu? potrebujeme poradit... je tu niekto komu vysla ťažká oligospermia? ako ste to riesili? co ste nasadili? resp. predpisal na to nieco lekar?

segab090
18. apr 2017

@janulino uz to tu moc nezije ale s touto diagnozou prirodzene tehu by bolo dost komplikovane. Existuju pripravky na mierne zlepsenie napr. Folandrol. Mojmu manzelovi to trosku pomohlo ale nikdy nie k ukazkovemu spermiogramu. Zlepsenie je ozaj minimalne. S touto diagnozou by som zacala riesit ivf.

janulino
18. apr 2017

😢
@segab090 dakujem..som z toho na nervy..

segab090
18. apr 2017

@janulino nebud z toho na nervy dnes s touto diagnozou su tisicky ludi bohuzial doba je taka. No zijeme v modernej dobe a lekari nam vedia pomoct

rebeca42
19. apr 2017

@segab090 ahoj chcem sa ta opytat kde ste boli v ke na spermiograme?

segab090
19. apr 2017

@rebeca42 boze ako sa ten lekar volal??? Tusim Mudr. Hrivnak a stalo nas to 50€

rebeca42
19. apr 2017

@segab090 ale kde to bolo v akom centre?

segab090
19. apr 2017

@rebeca42 to nebolo v ziadnom centre. On je len androlog a venuje sa muzskej neplodnosti. Je to na Tahanovciach. My sme prv chceli zistit aky ma manzel spermiogram az nasledne nato po urceni diagnozy sme sli do reprod. Centra

rebeca42
19. apr 2017

@segab090 a neboli ste spokojni s Hrivňakom?

nikajaja
23. máj 2017

Ahojte babulky, manzela som konecne presvedcila aby isiel na spermiogram. Viete mi poradit kde v BA mu ho urobia a kolko to priblizne stoji? Je pravda by sa kvoli statistickym vysledkom mal este potom dvakrat opakovat? Dakujem 🙂

katka435
12. júl 2017

Zdravím žienky 🙂 chcem sa opýtať, stala sa nám taká vec. Dala som vyšetriť manželove spermijky u mojej gynekologičky (mala ich pozrieť pod mikroskopom). Dnes som bola po výsledky a som v šoku. Sestričky mi povedali, že som.im v skúmavke doniesla moč a ten aj poslali do labáku.Vysledok bol nejaká infekcia. Je vôbec možné žeby sa spermie za 20 minút premenili na moč?Vôbec si to nevieme s manželom vysvetliť, keďže v skúmavke bol riadne hustý, natahovaci ejakulát... Ďakujem za odpoveď.

matrina234
12. júl 2017

@katka435 my sme tiez zanasali adi po 45 min a vsetko ok ...skus si dat vysetrit niekde u urologa alebo na nejakej klinike

leily1
12. júl 2017

@katka435 spermie sa na moc nepremenia za 20min, ani za hodinu ani nikdy...moc je moc a ejakulat je ejakulat 😀 tam nieco poplietla sestra alebo vy. Mikrobiologicky sa da vysetrit aj ejakulat, takze infekciu mu kludne mohli najst...nemohlo to byt tak?

ivec16
12. júl 2017

@katka435 spermiogram si dajte spravit u urologa alebo v car centre,

segab090
13. júl 2017

@katka435 najjednoduchsie he ist do CAR centra tam su vysledky do pol hod. Odovzda cerstvy ejakulat a hned mozete mat konzultaciu s lekarom ako ste na tom. Osobne co mam skysenost tak v CAR sa plati menej nez u urologa za spmg.

selenka7
13. júl 2017

@leily1 vsetko je mozne, ved aj Jezis premenil vodu na vino 😀

katka435
13. júl 2017

Ďakujem žienky za odpoveď 🙂 Tak my s manželom sme to istotne nepoplietli, vieme čo sme robili aj čo sme odniesli 🙂 Ide o to, že sestričky tvrdia, že už v skúmavke videli moč, tak to poslali na rozbor a bolo im to potvrdené. Zajtra sme objednaní na kontrolný spermio. tak uvidíme čo z toho bude 🙂 Celé je to jedna veľká záhada a keď som sa to dozvedela, myslela som, že skolabujem, hneď mi prebehlo hlavou, že môj muž neprodukuje spermie ale moč...preto veľká vďaka za odpovede, vážne som už bola s nervami v koncoch 😀

katka435
13. júl 2017

A ešte jedna vec, keď som sestričke opísala ako vyzeral ejakulát v skúmavke (biely, trochu žltý, hustý...) tak mi povedala, že neviem ako vyzerá ejakulát, že ma byť dohneda alebo trochu do červena...A to bol druhý šok...Ja sa nechám rada poučiť ale tak to určite nevyzerá a keď aj taký je, tak to signalizuje už niečo vážnejšie. Či sa mýlim? 🙂

ejuska2586
13. júl 2017

@katka435 Môj manžel má biely, polohustý. Určite nie hnedý, ani červený.

segab090
13. júl 2017

@katka435 a ta sestricka akoze na com fici??? Ona uz niekedy videla muzsky ejakulat? V zivote som nevidela inu ako bielu farbu.

katka435
13. júl 2017

@segab090 No ja som na ňu pozerala ako vôl...doslova 😀 ale nebola som schopná na to reagovať lebo to prvé bol neskutočný šok a potom zas toto...ale zajtra sa už stretnem s lekárkou, tak dúfam že mi vysvetlí kde skončila naša skúmavka lebo neexistuje žeby sa niečo také udialo len tak. 🙂

cimanuma
2. okt 2017

Baby môžem vas poprosiť o radu? potrebujeme spermiogram Košice alebo Prešov? kde je lepšie? kratšia doba čakania? treba nam odporúčanie od gyn. a koľko sa platí prosíííím napíšte mi konkrétny kontakt na centrum alebo doktora lebo to potrebujem poriešiť. Dakujem pekne za vaš čas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre