Aké máte skúsenosti s Femibion?

silmarillion27
15. dec 2013

Ahojte, aké máte skúsenosti s produktom Femibion? Odporúčali mi ho brať predtým ako sa začneme snažiť o dieťatko. Keď ho začnem brať je potreba nejakú chvíľku počkať, alebo môžme sa hneď začať o dieťatko? Nie je potreba aspoň 3 mesiace predtým začať brať?

bombonka
15. dec 2013

Staci brat mesiac pred planovanim,aj v pribalovom letaku tak pisu

lusyke
16. dec 2013

Hlavne sa neda vsetko planovat. Nemozes cakat ze zacnes brat Femibion a o mesiac otehotnies. Takto to nefunguje. Priroda si to aj tak urobi po svojom. Mohlo by sa stat ze budes brat Femibion rok a dietatko nikde (co dufam nebude tvoj pripad...drzim palce). Ale spat k teme...Aj tak sa nic nestane ak by si Femibion zacala brat az po otehotneni. Ja som ho brala asi mesiac ked som bola v druhom mesiaci. Bol strasne drahy a tak som ho potom uz nebrala...lepsie sa pytat v lekarni alebo u doktora po inom probukte ktory je podobny ale lacnejsi. Mne neskor davala gynekologicka nieco ine na predpis ale uz si nepamatam co to bolo. Aj tak je to vlastne len kyselina listova ktora je hlavnou zlozkou vo Femibione a tu mas obsiahnutu v prirodzenej forme aj v cerealiach a inych beznych potravinach. Davaj si kazde rano misku cerealii s mliekom a mas to bez liekov, lacnejsie a myslim ze aj zdravsie. Pocas tehotenstva si liekov a inych veci uzijes az az...Myslim ze Femibion je aj tak len reklamny tah pre buduce mamicky ktore chcu pre dietatko to najlepsie. Ale tabletka nieje vzdy ta najspravnejsia cesta.

misell09
16. dec 2013

Ahoj, nesuhlasim s tym, ze Femibion je len reklamny tah, na rozdiel od inych vitaminov a doplnkov obsahuje kys. listovu a najma METAFOLIN - a ten pomaha, vstrebavat kys. listovu... tiez som brala ine vit., ale ked mi na hematologii zistili, ze moje telo nevie spracovat kys. listovu, len vo formate, ktory ma femibion, tak nemas na vyber a beries len to, co je pre tvoje telo dobre a jediny na SR co pomaha aj zenam, ako som ja je prave femibion 800. Mozem jest zeleniny, salatov, vlociek kolko chcem a telo si nevezme ziadnu kys. listovu a B vitaminy, nic, preto prave metafolin, ktory je vo Femibione 800 je napomocny. Takze asi tak moj nazor 🙂 Ja si ho kupujem v lekarni Dr. Max, kde mam karticku a cena je cca 12 eur. Beriem ho rok a babatko zazial neprichadza, ale urcite nelutujem tie peniaze co don vlozim, pretoze v rodine mame raztep horneho podnebia (sesternica, bratranec) a viem, ze prave tento vit. maximalne potrebujem, aby babatko bolo zdrave.

nikolet_89
16. dec 2013

ahoj ja pred prvou dcerkou som brala calibrum babyplan teraz stoji 10eur male balenie a velke 15 aspon u nas v lekarni ja som visadila HAK a zacala som brat brala som kym som neotehotnela...femibion su mozno kvalitne, ale zbytocne drahe a podla mna tiez len reklamny tah, teraz sa snazime o druhe babatko a beriem len kyselinu listovu, ked otehotniem tak zacnem brat mozno calibrum opat

wenka25
16. dec 2013

moj gyndos mi vravel že ked by sme sa chceli zacat snazit o babatko tak si mam davat Femibion tak raz za dva,tri dni....tak to aj robim takze jedno balenie mi vydrzi skoro aj 3 mesiace.takze to neni az tak financne narocne.
😉

klincek
16. dec 2013

kym este len planujete, staci ti volnopredajna kys. listova (ja som mala od Jamieson). ak si zdrava, mala by ti uplne stacit 😉

suezika
25. aug 2016

Zvysilo mi 11 tabliet femibion I.darujem,poslem aj postou.

dicinka1
27. aug 2016

@suezika ahoj.mas ho este?

suezika
27. aug 2016

@dicinka1 ano,mam.

dicinka1
27. aug 2016

@suezika jej super...kolko za poštu?

suezika
30. aug 2016

@dicinka1 neviem kolko stoji postovne, mozem to poslat a podla toho kolko zaplatim za postu mi posles na ucet. ja na tom nechcem zarobit. femibion ma expiraciu 04/2017, ja som ho kupovala pred 1,5 mesiacom. posli mi do spravy svoju adresu, najskor ti to ale poslem az buduci tyzden lebo tento som mimo.

gala79
30. aug 2016

ako uz bolo uvedene hore, tiez som brala Fembion az od potrvdeneho tehotenstva, dovtedy len normalne kys. listovu...

suzanne3223
31. aug 2016

Ahojte, ja som brala najprv obycajnu kys listovu_ asi 2mesiace, potom som presla na Femibion a posledny mesiac na Femibion a Inofolic a ten mesiac to aj vyslo... takze neviem, ci vdaka Fem+Inofolic alebo proste to tak malo byt. Napisem, ze sme sa cca pol roka snazili/aj ked nie kazdy mesiac uplne 100% 🙂

fiborka
19. nov 2016

Ahojte dievcata, mam na predaj femibion dvojbalenie. Teda 2 x 30 ks. Spolu za 18 eur. Exp 04/2017.

edriena28
19. apr 2017

Ahojte...Snažíme sa taktiež už pol roka určite.... A tak isto beriem femibion 1. Už ho beriem asi dva mesiace... Môžeme skúšať vždy ...Aj keď beriem ten femibion ? 🙂

lejka01
19. apr 2017

Ja mozem Femibion odporucit....ako nehovorim ze len vdaka nemu som otehotnela,ale urcite mi pomohol...mavala som casto zapaly vajecnikov a posledny dost silny som mala v septembri/oktobri a vyliecila som ho az koncom novembra...no ale popri tom som zacala brat Femibion a teda podarilo sa nam babo hned na konci decembra 😊takze urcite to nieco do seba ma,kedze sme to skusali uz aj predtym...brala som ho az do 7 mesiaca a potom ked bolo leto uz bolo vela domacej zeleniny a ovocia takze uz som to neriesila,vysledky som mala vsetky ok a bezproblemove tehu..urcite odporucam a budem brat aj pred druhym tehu 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre