Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

eldzina
7. júl 2005

Ahojte babenky.
Keď tak čítam posledné príspevky, tak mi napadla takáto téma. Ozaj aké mená dáte drobcom?

Začnem asi ja, tak mi máme vysnívané Tadeáš a Laura. A čo vy? 😎

vivien
7. júl 2005

tak my s drahusikom budeme mat ( ked pan boh da 🙂 ) mena: samuel, alexej, benjamín a zoja...
len neviem, ci budeme mat vlastne tolko deti 😀

vilkakatka
7. júl 2005

My tuzime po velkej rodinke...aj ked vieme, ze to dnesnej dobe nie je srandicka 😒
Mame vybrate mena pre dievcatka, a to Dorotka a Terezka, na chlapoch sme sa zatial nedohodli... 😎

gaja
7. júl 2005

tak ja sa pridám: Sonička, Sebastiánko, Samko, Paulínka 😉 (teda časť z toho)

maruska
7. júl 2005

Karolínka, Adelka, Davidko, Adamko, Ondrejko, no snáď to bude stačiť?! 😀

lenkas
7. júl 2005

My máme vybraté: Lucia, Michal, David a manžel by chcel Jakuba 😖

katka_g
7. júl 2005

ja som to už myslím spomínala v Krásnom sne.
Ja by som chcela dvojičky - Tomáš a Vanessa, alebo Kamil a Michaela!!! 🙂 🙂 🙂 😉

marianka21
7. júl 2005

aj mne sa paci Vanessa..ale aj Nikol a Alexander, pekne to pasuje k priezvisku :o)

katka_g
7. júl 2005

K môjmu tiež ... asi to tak aj zostane, len dúfam, že sa tie dvojičky podaria ...

matja
7. júl 2005

na Patrikovi sme sa zhodli obaja, potom by mohol byt Adrian
ja by som dala dievcatku meno Anetka, Andrejka
drahy by radsej Alexandru 😉

katka_g
7. júl 2005

všetky mená na A?

katka_g
7. júl 2005

mne sa páči, keď má dievča meno po otcovi a chlapec po mame, ale u nás by to mohla byť len Petra ...

matja
7. júl 2005

fakt, to som si vsimla az teraz. 😀
Ja by som praveze nechcela davat mena po rodicov.

marianka21
7. júl 2005

mna tak napadlo, ze budeme mat obaja inicialy M.M :o) to aby sme aj detom nieco take vymysleli ..na M 🙂

katka_g
7. júl 2005

Ani ja nechcem dať tak mená, ale celkom sa mi to páči, a vždy som tvrdila, že moja dcéra sa nebude volať Katarína, lebo tak sa volám ja aj moja mama.

katy80
7. júl 2005

Ja sa neviem rozhodnúť. CHceli sme Karin ale ako by jej hovorili? Hlavne by nemalo byť meno a priezvisko začínajúce rovnakým písmenkom. Páči sa mi Lucia ale Lucia Lukianová je dosť blbé. Proste nechceme iniciále LL. Tak máme čo robiť aby sme niečo vymysleli a hlavne mi máme ukrajinské priezvisko a k nemu hocičo nejde....tak Voloďa, Jekaterina a Ivan.... chichi.....strašné

marianka21
7. júl 2005

galina je tusim ukrajinske.. :o) to je pekne Galina Lukianova 🙂

terezka
7. júl 2005

katy, a moze byt kludne Karin. Hovorili by jej Kaja, Kajka 🙂 Ja xcem Emu, Martinka, Lenku, Maxa...uvidime, muzik furt nieco blaboce o Terezke 🙂

lenka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katicka
7. júl 2005

Chlapcovi Jakubko, Misko, Alexej (tak sa vola moj buduci), no a dievcatku Alzbetka, Anastazia, Zoja, Natalka. Hadam to bude stacit. 🙂

laurajana
7. júl 2005

Chlapcovi Alan, Samuel alebo Roland a dievcatko Laura, Kjara, Sofia 🙂 juj veľa je ich krásnych

gaja
7. júl 2005

ja som chcela Galinu a Zinu a drahý mi to ofrflal.. ale Sonička môže byť 😉

alexandra
7. júl 2005

Ja by som chcela Nikolu, alebo Nikitu a Daniela, ale kedze to vyzera ze Daniel bude skor otec ako syn, tak asi nebude.. On chce Viktoriu a Aurela, vraj vitazne mena 🙂 A jemu sa velmi paci Alex, ale Alex som ja a tak ma smolu 😀

gaja
7. júl 2005

no takže syn Alexander a dcérka Danielka...
No veď ani my by sme to nemali zlé... Petra a Gabriell 😀

sylvie
7. júl 2005

mne sa paci Linda a Daniel.. mojmu drahemu Erik a Michaela..
katy, Karin Lukianova je pekne..
lenka, chuda dievca by malo take komplikovane meno..

lusa
7. júl 2005

tak mi mame vybrate meno simonka... mne sa pacia aj mena tereza a tamara. chlapcenske sa mi paci Tobias. ak sa nam narodi 2 dievciatko, tak bude lucinka a ak 2 chlapcek tak matej. ja som nechcela moc mena po nas, ale od samej lasky k milacikovi sme sa dohodli na tomto kompromise 🙂

madeleine
7. júl 2005

Mne sa veľmi páči Samuel, aj Jakub ale toho už v rodine máme. A pre dievčatko samozrejme Zuzana, ale to nosím ja, takže potom Laura... veľa je krásnych, ale to správne ma asi napadne, keď s drobcom budem po dlhých prebdených nociach klábosiť cez brušnú stenu... 😀

verka
7. júl 2005

takze dievcatko Michaela, chlapec po mojom drahom Peter 😒 ale mne sa paci naprikald Samuel, vsetky chlapcenske mena od M, matus, maros,...

gaja
7. júl 2005

aj Valéria - Valika je chutné...

gredy
7. júl 2005

aj ja som Valeria... 😉

andy
7. júl 2005

ja by som xcela terezku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre