• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno dáte svojmu dieťaťu?

21. októbra 2016 
katrin, môj malý má 4.8. meniny a 30.8. narodky, nezdá sa mi to až také hrozné...
20. dec 2005 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
k tym adamom a evam:
moja mama sa volala eva a dalsi ujo bol adam (ano boli :frowning2: ) tak sa dohodli, ze doobeda na stedry den je adama (v kalendari je vzdy napisany ako prvy) a poobede evy. takze rano volavala moja mama ujovi adamovi a blahozelala mu k meninam, no a poobede volal ujo adam mojej mame...k meninam :slight_smile:
ale my sme nikdy na vianoce nezabudli, ze je evy, a vzdy naobed sme oslavovali EVU :dizzy_face:
20. dec 2005 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly, moj ma narodky 13.11 a meniny 30.11. To je vsetko poho, mne je len luto, ak sa niekto narodi na Stedry den a este mu aj daju meno Adam.. proste cely rok nic.. A zvlast ako dieta to musi mat smutne :slight_smile: Je mi luto, ze rodicov v takychto extremnych pripadoch netrkne, o co ho oberaju.. rovnako ako to, co som uz spominala, a coho vysledkom je napriklad meno Jessica Tortova :confounded:
ikke, to je zlate :slight_smile:
20. dec 2005 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hmm...a ja mám narodky 2.12 a meniny 28.12, Ježiško je 24.12. a celý rok nič :angry:
22. dec 2005 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chňapem, my sme chceli tiež Adama, ale nechceli sme mu to robiť s tými meninami a aj tak je Adamov hrozne veľa...
takto môžme aspoň robiť aj meninovú aj narodeninovú párty pri bazéne, alebo nejakú grilovačku, keďže ja mám narodky 2.8., malý meniny 4.8 a narodky 30.8. a manžel má meniny 21.7., tak to môžeme spraviť naraz jednu velikánsku bazénovicu :grinning:
23. dec 2005 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly,
to by ste si rovno mohli spravit aj vianoce, no nie? ved darceky budete zhanat kazdy kazdemu... :dizzy_face:
23. dec 2005 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly, to je perfektos rodinna zurka :grinning:
23. dec 2005 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: tak budeme mať Vianoce dva krát do roka :grinning: :grinning: :grinning: ešte keď k tomu prirátame, že ja mám 29.9. meniny, to bude srandy :grinning:
23. dec 2005 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky,
mne sa začína páčiť meno LARA. Kedže máme dlhšie priezvisko, meno by malo byť kratšie.
A pre chlapca som chcela Tomáš, no tých už v rodine pár je a preto rozmýšľam nad Alexandrom. No nevolali by sme ho Sašo, ale ALEX.
Babenky, poraďte mi, ako mám svokre rázne, jasne, ale jemne a milo vysvetliť, že sa naše deti nebudú volať po ockovi ani po starých rodičov. Môj nastávajúci je Jozef, aj môj ocino sa tak volá a ja rozhodne nechcem mať syna s týmto menom. A ona si stále melie dookola to isté: Jožinko alebo Jurajko (po jej mužovi). Čo s tým?
5. jan 2006 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ju nechaj, preco mas potrebu jej to vysvetlovat? ked sa babatko narodi, date mu meno v porodnici a tam svokra nebude :wink:
5. jan 2006 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nixon, cakate mimi? Ak nie, pusti tuto vec uplne z hlavy.. dovtedy sa este vela vody premelie a vselico sa utrasie same.. vies, ze cas je najlepsi strateg :wink: A ak cakate babo a svokra dobiedza s tymi menami, snad je tu este aj jej syn a tvoj buduci manzel, aby sa ta (.. ehm.. vas :slight_smile: ) zastal a vysvetlil mamke, ze odtaal potaal :dizzy_face:
5. jan 2006 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nixon, ako hovoris... aj nasi sa riadili tym :grinning: - dlhsie priezvisko, kratsie meno :grinning:

a vznikla z toho marianna privoznikova... :grinning: :grinning: :grinning:

to ziadnej kolonky sa nikdy nezmestim, v banke aj na mobile som len marianna privoznikov :grinning:
5. jan 2006 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vivien :slight_smile: moja ucitelka klavira sa volala Alexandra Hellebrandtova.. to bolo ako roman na pokracovanie :grinning:
5. jan 2006 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vivien, nahodou je ta skratena verzia roztomila... :slight_smile:
5. jan 2006 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jo, ta skratena verzia je velmi roztomila :grinning:

ale dufam, ze sa mi to skrati na marianna revesova :grinning:
5. jan 2006 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som to vyriesila tak ze konecne po svadbe mam kratke meno a to vdaka tomu ze som si nedala -ova :grinning:
5. jan 2006 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vivien mi hovor som Miroslava Michalcova a drahy mi tvrdi ze jemu sa to nepaci bez ova ale ja ho este ukecam ani jeho mama to tam nema kedze ma polske obcianstvo
a nixon preco ho rovno nenazvete Alex lebo toho Alexandra by musel aj tak do vsetkych formularov vypisovat ja osobne to neznazasam este som aj z PB
5. jan 2006 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dorot, ja som povodne chcela mat obe priezviska a to mi drahy skoro nerozchodil tak kompromis bol ze budem bez -ova :grinning: nemohol mi vsetko zakazat :grinning: predbezne sme sa ale dohodli ze nase babule budu mat -ova :grinning: ale to ho budem musiet este spracovat :grinning:
5. jan 2006 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dorotka, ja som si uz na to zvykla... aj v praci som v nasom programe M. Privoznik :grinning:

tak si vsetci pytaju k telefonu pana privoznika :grinning:
5. jan 2006 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vivien :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2006 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jo, je to tak... a ked sa im z telefonu ozve ako vsetci hovoria jemny hlasok, tak to potom padaju na zadok, ze to je zena :grinning: :grinning: a nie pan privoznik :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2006 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som zas pri opacnych formularoch zostala obcas ako Miroslav
5. jan 2006 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja budem bez "ova" kedze si beriem Anglicana a zijeme v UK. No stale si robime srandu ze budem Klara Bailey-ova. Mne sa to ova nahodou paci, je to take nase slovenske.
Keby som zila na SK si to ova urcite necham.
5. jan 2006 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vzdy ma zaujimali mena a kedze sa v nich dost hrabem, tak sa tie oblubene u mna velmi casto menia. V poslednom case sa mi velmi paci meno Zuzana, Zuzanka znie tak krasne milo, ale aj Laura (asi by som ju volala Lola) a Vendulka. Z chlapcenskych asi Daniel, ale to mi u mojho nastavajuceho veru neprejde... :grinning: Vraj prilis pripomina toho zviera...
30. jan 2006 o 16:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a rozmyslali ste, ze date meno napr. po niekom z rodiny, kto je vam alebo bol vam velmi blizky? u nas bude dievca jednoznacne Emilia, na tom sme sa uz zhodli....
30. jan 2006 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ikka, moja skoromenovkyna :sunglasses: my mame mena vybrate presne podla nam blizkych ludi z rodiny, ktori sa pripadneho nasho baba nedozili
30. jan 2006 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My dame middle name Maria po babke ktora uz nezije a mojho nastavajuceho uz nestihla spoznat, no bola mi velmi blizka takze takto si ju budeme pripominat spolu. :slight_smile:
30. jan 2006 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme chceli Kamilku a Mareka, ale to su mena nasich byvalych velkych lasok, takze sme to zamietli ako nevhodne. Zatial mame jasne len to, ze babulka bude Rebeka.
31. jan 2006 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne by sa aj pacilo, kebyze sa dcerka vola po mne, ale rovnaky napad mala uz moja mama, takze to asi nie.
31. jan 2006 o 15:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja mam Samuela ako favorita uz par rockov.. To ich teda bude tych Samkov. Ale ja som myslela na 2 mena: Samuel Olav , pre dievcatko mame zatial Norelle :slight_smile:

Valeria je tiez krasne meno..
31. jan 2006 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok