Aké výživové doplnky ste brali počas snaženia sa o bábo?

lucylliana
27. jan 2022

Ahojte prosím aké výživové doplnky ste brali? 3mesiace beriem kyselinu listovú 2mesiave Fembion no zatial stále nič. Tak by som chcela niečo ešte skúsiť než budem riešiť niečo s lekárom.

petronellla87
27. jan 2022

@lucylliana na instagrame sledujem profil jednej gynekologicky a raz sa jej dakto pytal ze aky je najlepsi vitamin pre zenu na podporu pocatia...a ona odpovedala ze ano vola sa pohlavny styk😃 ono tych doplnkov je asi milion ale pripada mi to ze je to len mega biznis...ja beriem iba kyselinu listovu

lucylliana
autor
27. jan 2022

@petronellla87 tak ako to mi je jasné, že ten je na prvom mieste, ja dom len chcela vedieť od báb čo im pomohlo nie čo mi povedie gynekologička

bajka16
27. jan 2022

Romantická večera, víno, žiadny stres a pohoda. 👍

bolarazjedna
27. jan 2022

je super, že berieš výživové doplnky, ale tehotná z nich nebudeš. Teda niekomu môže pomôcť, ale nie štýlom, že " 2 mesiace beriem, a už by som mala byť tehotná". Skús zaradiť ešte vitamin D, ten je tiež dôležitý a 95% populácie má nedostatok, kludne aj 2000IU denne, ja som to brala rok aj pol a potom som ledva bola na spodnej hranici normy. JE to dôležité z hľadiska imunity, vyšetrujú aj v CAR v rámci základných odberov.

Hlavne netlač na pílu. Ja som brala výživové doplnky rok a pol, a potom som otehotnela vtedy, keď už 2 mesiace som nebrala nič, lebo už som z toho bola unavená /mimochodom 2 čiarky som našla 2 týždne potom, ako mi lekár povedal, že vzhľadom na horší spermiogram a moju endometriozu do úvahy pripadá iba IVF/.

Inak či berieš Femibion, či Inofolic, Nosifol , atd, je úplne jedno.

lucijalucy
27. jan 2022

Inofolic a gynex mne pomohol

petamich
27. jan 2022

@lucylliana kyselinu listovu a Dcko

evkamotka
27. jan 2022

Manzel para orechy. Obsahuju velmi vela selenu, ten zlepsuje kvalitu spermii. A prirodzeny zdroj selenu sa vstrebava najlepšie, preto para a nie tabletky

lucylliana
autor
27. jan 2022

@evkamotka ďakujem za radu

rachelkk
27. jan 2022

Iba spermie 😄😄😄

simciatko
4. feb 2022

brala som rozne vitaminy aj caje na podporu az raz som natrafila na sprej ktory som aj s manzelom uzivala cca 3mesiace upravila sa mi menzes a otehotnela som a dnes mam krasneho chlapceka 🙂

beahavala
13. feb 2023

ja som pocas snazenia neuzivala vôbec nic, az ked som zistila ze som tehotna kupila som si ogestan

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre