• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
vrzgajuce dvere riesim ja ako aj vela inych veci, ale elektriny sa bojim... :confounded:
12. okt 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
len aby ste si nesli na nervy, ked je stale doma, my sme si uz liezli, teraz zase nie je nikdy doma, tak je to este horsie... :frowning2:
12. okt 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

aj u nas v spalni nesvieti svetlo,odkedy mi 2x praskla ziarovka,mam tu taku velku lmpu stojacu z Ikei a asi to tak ostane dovtedy,dokedy sa neprestahujeme :grinning:
12. okt 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si zarobit cesto na bryndzove halusky... :wink: mnam, mnam... :dizzy_face:
co mate na veceru vy? :confused:
12. okt 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to preto,ze som tehula,boji sa o nas,ale sak som zvedava dokedy mu to vydrzi pri vrieskajucom Riškovi :sweat_smile:
12. okt 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som chcela dan na chodbu lampu, len ju nemam kam pichnut... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
...dat... :angry: :angry: :angry:
Risko bude dobre dietatko, teraz ta poriadne dokope a potom uz bude kludny... :wink: :dizzy_face:
12. okt 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja teda idem na tie halusky... :wink: keby sme sa uz nestretli dnes, tak pekny vikend, ja ho iste mat budem... :angry: :angry: :angry: :unamused:
12. okt 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojky :wink: :slight_smile:
12. okt 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak my uz sme nakupili...a uz si plnime bruskaaaaa :grinning: :grinning: a kupodivu vilko nema zaujem o pocitac... :sweat_smile: :fearful: :unamused: zeby choroba? :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak k tym muzom a domacim pracam....jak tak citam, tak ja mam uplneho domaceho kutila, a este ho to aj bavi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: sa maaam. :wink:
a ma aj kratke vlasky, ze julis :grinning: :grinning: :grinning: aj ked rysave :sweat_smile: :grinning:
12. okt 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, je tu niekto ?
12. okt 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nezdali rysave,skor blondave :confused:
12. okt 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi,uz si tu asi neni,co?

tak aj my sme boli na nakupoch,booooze plny vozik sme nakupili somarin a teraz ledva fuci,vzdy to chceme zjest tusim naraz :sweat_smile:

ja by som si dala kriedu :confounded:
12. okt 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

co robite??my vylihujeme a od rana sa mi vari masko na hribikoch,ale robim hovadzie,tak este taku hodinku sa povari.
pipi a dudus ma snar ci co??ja by som tiez chcela zistit nieco,uz mam z toho depky.
13. okt 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo lia pozriem ti
13. okt 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ip :wink:
13. okt 2007 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpísala som :dizzy_face:
13. okt 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super spravy :dizzy_face:
13. okt 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko,cauko :wink:
tak ja som od rana behala po poluse a zhanala som nieco na seba a nic som nenasla :angry:
dala som si aspon vyprazany karfiol a zemiaky...mnaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a koli kriede by som vrazdila,chcela som si kupit,ale bolo mi to blbe :sweat_smile: :confused: :grinning:
13. okt 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, prosim ta mam dostat mrchu nie bud. tyzden v pondelok, ale az ten dalsi.
a tri dni som mala zly vytok-nepalali, nezapacha, nic ma nesvrbi. Dnes mam slabunko ruzovy vytok. co to moze byt?
13. okt 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je urcite ovulacia
13. okt 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julišš,ty si doobeda vstavala??
a co si si chcela kupit??mala si ist radsej do auparu,tam by si podla mna zohnala lepsie.
a co si si teda nekupila kriedu??mohla si si kuskat,pfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som sa hanbila pred R,urcite by mi to nedovolil polozit ani do vozika :angry:
13. okt 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,ty si bola s R??a co si si chcela kupit??ale ved to by ti neublizilo,nie??ved niektore tehule maju chut na kriedu a ju aj papaju.a co to je ,aky vitamin ti chyba??
13. okt 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušš,vstavala som o 10-tej :sunglasses:
bola som v Mangu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic ma neohurilo,len jeden kabat kratky biely,ale kabat som nezhanala...vo vsetkych sportovych obchodoch som bola,v Adidase predavaju ece letne veci :confused: :confounded: ,potom ma ohurila taka cierna teplakova Nike suprava,ale zistili sme ze mala na bunde nejake zadery :angry: :astonished: .....no comment! :angry:
Do polusu sme isli koli kerfuru :grinning: ,tam kupujeme sunku a syr do roboty
13. okt 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vapnik Liušš :unamused:
ale ved mam aj tabletky vapnikove a asi mi nezaberaju,potrebujem konsku davku,asi zacnem steny obzierat :astonished:
13. okt 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak musis papat zeleninu alebo co obsahuje vapnik??ja som bola vcera v poluse po tisic rokoch,ja tam vobec nechodim,kupila som si super tricko,tak som rada.
13. okt 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste zjedli to masko na hribikoch? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok