Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
ajka23
12. okt 2007
vrzgajuce dvere riesim ja ako aj vela inych veci, ale elektriny sa bojim... :-S
ajka23
12. okt 2007
jul x-) x-) x-)
len aby ste si nesli na nervy, ked je stale doma, my sme si uz liezli, teraz zase nie je nikdy doma, tak je to este horsie... 😞
jul
12. okt 2007
😃 😃 😃

aj u nas v spalni nesvieti svetlo,odkedy mi 2x praskla ziarovka,mam tu taku velku lmpu stojacu z Ikei a asi to tak ostane dovtedy,dokedy sa neprestahujeme 😃
ajka23
12. okt 2007
idem si zarobit cesto na bryndzove halusky... 😉 mnam, mnam... x-)
co mate na veceru vy? =-)
jul
12. okt 2007
no ved to preto,ze som tehula,boji sa o nas,ale sak som zvedava dokedy mu to vydrzi pri vrieskajucom Riškovi :-N
ajka23
12. okt 2007
aj ja som chcela dan na chodbu lampu, len ju nemam kam pichnut... ]-( 😃 😃 😃
ajka23
12. okt 2007
...dat... ]-( ]-( ]-(
ajka23
12. okt 2007
Risko bude dobre dietatko, teraz ta poriadne dokope a potom uz bude kludny... 😉 x-)
ajka23
12. okt 2007
tak ja teda idem na tie halusky... 😉 keby sme sa uz nestretli dnes, tak pekny vikend, ja ho iste mat budem... ]-( ]-( ]-( :-|
jul
12. okt 2007
tak ahojky 😉 🙂
pipkaautor
12. okt 2007
tak my uz sme nakupili...a uz si plnime bruskaaaaa 😃 😃 a kupodivu vilko nema zaujem o pocitac... :-N 😕 :-| zeby choroba? 😃 😃 😃
pipkaautor
12. okt 2007
inak k tym muzom a domacim pracam....jak tak citam, tak ja mam uplneho domaceho kutila, a este ho to aj bavi 😎 😎 😎 sa maaam. 😉
a ma aj kratke vlasky, ze julis 😃 😃 😃 aj ked rysave :-N 😃
zabka132
12. okt 2007
halooo, je tu niekto ?
jul
12. okt 2007
mne sa nezdali rysave,skor blondave =-)
jul
12. okt 2007
zabi,uz si tu asi neni,co?

tak aj my sme boli na nakupoch,booooze plny vozik sme nakupili somarin a teraz ledva fuci,vzdy to chceme zjest tusim naraz :-N

ja by som si dala kriedu :-S
lia
13. okt 2007
ahojte babule,

co robite??my vylihujeme a od rana sa mi vari masko na hribikoch,ale robim hovadzie,tak este taku hodinku sa povari.
pipi a dudus ma snar ci co??ja by som tiez chcela zistit nieco,uz mam z toho depky.
ninka1234
13. okt 2007
a čo lia pozriem ti
lia
13. okt 2007
ninka ip 😉
ninka1234
13. okt 2007
odpísala som x-)
lia
13. okt 2007
super spravy x-)
jul
13. okt 2007
cauko,cauko 😉
tak ja som od rana behala po poluse a zhanala som nieco na seba a nic som nenasla ]-(
dala som si aspon vyprazany karfiol a zemiaky...mnaaaaaaam :-p

a koli kriede by som vrazdila,chcela som si kupit,ale bolo mi to blbe :-N =-) 😃
funy
13. okt 2007
jul, prosim ta mam dostat mrchu nie bud. tyzden v pondelok, ale az ten dalsi.
a tri dni som mala zly vytok-nepalali, nezapacha, nic ma nesvrbi. Dnes mam slabunko ruzovy vytok. co to moze byt?
jul
13. okt 2007
to je urcite ovulacia
lia
13. okt 2007
julišš,ty si doobeda vstavala??
a co si si chcela kupit??mala si ist radsej do auparu,tam by si podla mna zohnala lepsie.
a co si si teda nekupila kriedu??mohla si si kuskat,pfuj :-p
jul
13. okt 2007
😃 😃 😃 😃
som sa hanbila pred R,urcite by mi to nedovolil polozit ani do vozika ]-(
lia
13. okt 2007
jaaaj,ty si bola s R??a co si si chcela kupit??ale ved to by ti neublizilo,nie??ved niektore tehule maju chut na kriedu a ju aj papaju.a co to je ,aky vitamin ti chyba??
jul
13. okt 2007
liušš,vstavala som o 10-tej 😎
bola som v Mangu :-p nic ma neohurilo,len jeden kabat kratky biely,ale kabat som nezhanala...vo vsetkych sportovych obchodoch som bola,v Adidase predavaju ece letne veci =-) :-S ,potom ma ohurila taka cierna teplakova Nike suprava,ale zistili sme ze mala na bunde nejake zadery ]-( :-o .....no comment! ]-(
Do polusu sme isli koli kerfuru 😃 ,tam kupujeme sunku a syr do roboty
jul
13. okt 2007
asi vapnik Liušš :-|
ale ved mam aj tabletky vapnikove a asi mi nezaberaju,potrebujem konsku davku,asi zacnem steny obzierat :-o
lia
13. okt 2007
tak musis papat zeleninu alebo co obsahuje vapnik??ja som bola vcera v poluse po tisic rokoch,ja tam vobec nechodim,kupila som si super tricko,tak som rada.
jul
13. okt 2007
uz ste zjedli to masko na hribikoch? :-p :-p :-p :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli