• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
no aspoň ušetríš na hračkách
19. jan 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danke schom lauri
tie mi vzdy po chvile zahodi....ked mu dam nejaku handricku, kusok kartonu, noviny a podobne veci, tak s tym sa bavi aj hodinu :dizzy_face:
ak uz budes zaregistrovana ,klikni na interaktiv a temperaturkurve..tam sa to zapisuje. hore ti pise potom neue cykle anlegen..a zadas prvy den MS.
19. jan 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute... :wink:
uz tu asi nik nie je, ze? :frowning2:
mala som tu dnes mat oneskorenu oslavu menin a zmenilo sa to na oslavu, kde som bola nervozna ako pes, vytocil ma moj otec, mame tu oproti skladku, kde behaju aj potkany a moj otec mi radi, aby som sa nesla stazovat na obec, lebo od obce este nieco budem potrebovat... :angry: :confounded: je mi z tejto starej generacie na nic, vsetkeho sa boja a su posrati... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a v tejto lokalite staviam dom a budem chciet mat deti, no fuj... :confounded: :confounded: :confounded:
19. jan 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomooooooooooc, politikaaaaaa sa u nas preberaaaaaaara.... :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :cry:
19. jan 2008 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, ja som tu :slight_smile:
19. jan 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nespis? :confused:
ale som rada, lebo ma tu poraza... :angry:
19. jan 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespim....akosi sa mi nechce. Ja sa tiez tak hrozne rada bavim o politike :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne? :confused: ja tu mam okrem muza a otca este suseda a krsneho, tak mam toho dost a otec ma este vytocil tymi potkanmi, uz fakt na tie hadky nemam sil... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
odkial pises? :confused:
19. jan 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj otec je KDHk a muz HZDSak, tak si to vies predstavit... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. jan 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, som u nasich....uz od utorka. Drahy bol prec, prisiel az vcera...a teraz mi tu chrni za chrbtom :slight_smile: .
KDH a HZDS ....dobra kombinacia :sunglasses: :sweat_smile:
20. jan 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave, mam tu burlivu debatu, no hroza... :confounded: :confounded: :confounded:
ako budes zajtra fungovat, ked si este hore? :confused: ci ti malo spanku staci? :confused:
20. jan 2008 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spime tak do pol deviatej...to mi staci bohato :slight_smile: . Maly sa mi budi v noci len raz, niekedy az rano okolo siestej -pol siedmej...nakrmim ho a spime dalej.
20. jan 2008 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlate dieta... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ako sa ma svokra? :confused: seka dobrotu? :angry:
20. jan 2008 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klop, klop...zatial spinka dobre. Od malicka ma nechal vyspat....svokra...nooo...je najlepsia na svete :grinning: , az mi je to divne.
20. jan 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to presla dobrou zmenou, ale chvala bohu... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co cukraren? :confused:
20. jan 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ako pokracujete s byvanim ?...staviate to svojpomocne, ci cez firmu ?
20. jan 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, momentalne stojime, nic sa nedeje, nemame peniaze, tak neviem, ako to bude dalej... :confounded: zadlzit sa viac by bola asi samovrazda, tak neviem, ci to na koniec nepredame... :unamused:
tento rok uz chcem nejako existovat a nie takto zivorit a byvat, nebyvat, ako je to teraz... :rolling_eyes:
hadam sa rozbehneme nejakym smerom... :wink:
20. jan 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, ja ju uz nikdy nebudem brat tak, ako pred tym......este stale som jej to neodpustila. Zatial to nedokazem.
Cukraren nepokracuje nijako....budeme tam byvat...je to skoro hotove....uz len voda, na poschodi podlahy a mozeme byvat :slight_smile:
20. jan 2008 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, aspon ze byvat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja by som za vlastne byvanie dala neviem co... :cry:
ja mam na svokru tiez tazke srdce, je to niekde vo mne, ako nejaky blok a nikdy to nezmizne, aj ked sa snazim, tak viem, o com hovoris... :unamused:
rozmyslate uz o druhom babatku? :confused: :dizzy_face:
20. jan 2008 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som aj rada, ze to takto dopadlo...horsie by bolo, keby sme si u svokrovcov poprerabali a ona by potom toto spravila. Budem vo svojom a moze mi tak vyliezt na hrb.
20. jan 2008 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko zle je na nieco dobre, ze? :unamused: hoci vtedy to tak nevyzeralo a urcite to bolo velmi tazke... :frowning2:
20. jan 2008 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam to zivorenie. My tiez teraz krkame.....splacat hypoteku, poistky....auto-zrac penazi...no hruuuuza.
Svokru uz neriesim...mam na nu svoj nazor, bavim sa s nou len kvôli mojmu muzovi a kvôli jeho surodencom, lebo s nimi si rozumiem a nerada by som, aby sa to pokazilo.
Druhe babatko ? ...este nie...najprv sa musime vyhrabat z dlhov :rolling_eyes:
20. jan 2008 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Aji, bolo....mozno aj preto ten porod bol taky, aky bol. A este mi napisala skvelu sms-ku, ked som sla na prijem do nemocky. To mi tiez velmi pomohla :angry: . A ty preco mas tazke srdce na svokru ?
20. jan 2008 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko to bude trvat? :unamused:
u nas 20 rokov... :confounded:
20. jan 2008 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas podobne...az mi je z toho zle....brr. Idem si uz lahnut, oci mi klipkaju.
Bru noc.
20. jan 2008 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru zabi... :wink:
20. jan 2008 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

tak vy ste troska ponocovali :grinning:
20. jan 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu bola do druhej, tak mam problem nezaspat... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: mam oci asi ako tento smajlik... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok