Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
10. okt 2007

dudus, tiez si myslim, ze kasli na psa, budes mat ovela krajsie starosti, nie to este chodit vencit psa... 😖
moja kamoska sa ide zbavit labradora, zadovazili si ho pred tym, ako zistila, ze je tehu, vo februari sa to narodilo a teraz sa ho chcu zbavit... 😖
chudak havo, je taky zlaty a vychovany, nechapem ich, ale co uz... 😔

ajka23
10. okt 2007

pipi, tymto peknym nazvom vola moj manzel vsetkych vreckovych psov... 😀 😀 😀 😀

ajka23
10. okt 2007

kde zase ste? 😢 😢 😢

pipka
autor
10. okt 2007

Ajus, sak to tam lenka aj napisala, ze debka od debilneho pocasia 😀 😀 😀

inak moj nazor na havkov poznate, je teda v byte ee, ale kazdeho osobna vec 😉 neviem si predstavit, ze by mi tu olizoval alebo znicil nejake babatkovske vecicky 😖 a o venceni v zime v dazdi ani nehovorim, na to som prilis velky lenivec 😅 😅 😔 a spachtos....vstanem len kvoli babatku 😉

pipka
autor
10. okt 2007

ajuska, sak tu som 😉 ale kde su ostatne? 😕

dudu
10. okt 2007

Ale ved taky mali peso nemoze zachlpatiet domasnost....? 😨 a vie sa naucit na wecko ako macka, neviem no uvidime este....

ajka23
10. okt 2007

pipi, mna havino naucil milovat dazd a vietor a zimu... 😵 😵 😵 myslim to vazne...
a nie som uz taka leniva, ako som bola, mozno som vdaka nemu zdravsia a nerastiem do sirky, ako moj manzel... 😀 😀 😀 😀

vivi77
10. okt 2007

ajka, s tymi plodnymi dnami to bol dobry napad, muzi niekedy potrebuju usmernit, a na to sme tu my zeny, aby sme im ukazali cestu 🙂

dudus, ahoj, chcete psika? co na to manzelik?

pipi, na karty sa uz velmi tesim, dufam ze si na nas mata vyhradi dostatok priestoru a povie nam same krasne veci 😉 😉 😉

dudu
10. okt 2007

chcela som napisat maly 😀

ajka23
10. okt 2007

dudus, sak ja ti mozem pozicat nasu potvoru, rychlo zmenis nazor na hava... 😀 😀 😀
inhalujem tu travu, normalne mi to voni... 😀 😀 😀 ale psssssst...

vivi77
10. okt 2007

ajka, myslis naozajstnu travu?

dudu
10. okt 2007

tomik nepovedal ze nie.... ale ved to je len v stadiu myslenia.....ale aspon by som nebola cely tyzden sama ☹

ajka23
10. okt 2007

dudus, macku som mala doma, ten macaci zachod tak smrdi, ze az... 😖 normalne nechapem ludi, co maju macku v byte... 😒 my sme ho potom naucili, ze ked mu treba, tak sa vypytal von, normalne ako pes, len nestekal, ale mnaukal... 😀 😀 😀

ajka23
10. okt 2007

vivi, no neviem, ktoru myslis naozajstnu... 😀 😀 😀 aj tato bola zelena, kedysi... 😀 😀 😀

pipka
autor
10. okt 2007

dudus,vivi, vestice by mali hovorit len krasne veci, tie zle by si mali nechat pre seba, nie? 😉

ajus, keby som dovliekla domov psa, tak ma vilko vyhodi aj s nim 😀 😀 😀 ale ja ho tiez nestem, tak v tomto sme vynimocne za jedno. hlavne by ma to obmedzovalo, ked chces niekde ist. Vzdy musis niekoho zabezpecit, kto ti to postrazi, a nasi tiez psov nemusia, takze u nas je to jasne 😅

ajka23
10. okt 2007

no ktora dojde prat, nik nic? 😕 😕 😕 zaplatim... 😀 😀 😀

pipka
autor
10. okt 2007

Dufam, ze poobede aj Liuska nakukne 😉

ajka23
10. okt 2007

ale zase nie som vzdy sama a nemyslim na blbosti, rozptyluje ma... 😉 a vie sa pekne pritulit a hreje...a vonia... 😵 😵 😵

pipka
autor
10. okt 2007

Ajus, dones to ku mne, hodim ti to do pracky 😀 😵 🙂

pipka
autor
10. okt 2007

dudus, tak budes chodit ku mne, aby ti nebolo smutno 😀 ja ta vyvencim 😀 😀

dudu
10. okt 2007

pipka? a vieme presny datum u mati? lebo neviem ci bude mat chut nam nieco hovorit z kariet, ani minuly rok velmi nechcela ☹ 😠

ajka23
10. okt 2007

vy idete k vestici? 😕 😕 😕

pipka
autor
10. okt 2007

dudus, dnes som u nej bola a slubila ze ano 😉 Bude to 31.10. cca o 18.00, na druhy den je volno, vsetkych svatych 😉 tak sa aj vyhajame

ajka23
10. okt 2007

ja by som mala na nu tiez par otazok... 😀 😀 😀

pipka
autor
10. okt 2007

mozes dojst aj ty ajuska na nasu Halloween party, ale musis mat masku a cenu do tomboly 😀 😀

dudu
10. okt 2007

pipi,to nenie ono ja chcem byt doma, a hladkat zive stvorenie, lebo ked aj je tomik doma tak sedi za pc a ja som zase len cela pre seba, tak som si povedala, ze malucky zalatucky civavak alebo ona...? to bude to co mi chyba.

Ajus prat nepridem, ale 😉 ak si nakupis v hyperke od zajtra do 6.11 nieco ako ariel,lenor,pampers......, tak mozes vyhrat prackuuuuuuuuuuuuuuu....

ajka23
10. okt 2007

moze byt aj ziva ta cena? 😀 😀 😀 neviem sa rozhodnut, ci pes alebo manzel... 😀 😀 😀

pipka
autor
10. okt 2007

Ajus, ja som minuly rok dala do tomboly Vilka 😀 ale len fotku, a vyhral ho moj brat 😀 😀 😀 teraz mu visi v obyvacke 😀 😀 😀

ajka23
10. okt 2007

alebo otca? 😀 😀 😀 😀
ale nie, pozeram, ze robim vtedy... 😢 😢 😢

ajka23
10. okt 2007

dudus, tak asi si pojdem nieco kupit, hoci, ak by som mala do vtedy cakat na pracku, tak si to hodim... 😖 neviem si predstavit prat v rukach postelne pradlo... 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre