Ako byť v pohode a otehotnieť?

vladimira
27. júl 2006

mile moje,
dlho som rozmyslala ako strucne a jasne uviest tuto temu...o co mi ide?
Vo Fore pre snazilky je velmi vela zaujimavych tem k diskusii, ale kazda akoby hovorila o peripetiach a strastiach sprevadzajucich pokusy o otehotnenie, tehotenstvo a tak podobne... ☹
Rada by som nacala pozitivnejsiu temu, do ktorej pozyvam vsetky buduce aj terajsie maminy, aby sme sa navzajom podelili o to pekne, co tehotenstvu predchadza aj co ho sprevadza...
Ste ochotne hovorit o tom, ze vase otehotnenie bolo uplne v pohode? ze sa vam to podarilo na prvy krat? 🙂 ze sa vam to podarilo po piatich rokoch, ale vy ste neklesali na duchu a zvladli ste to? 😉
dakujem

lejla77
2. nov 2006

julie27:

drzim moc palceky 😉

ivush
2. nov 2006

julie27, tak sme na to približne rovnako 😉

julie27
2. nov 2006

lejla dakujem moooc! a ty si na tom ako?
cau ivush, to je super, ze tu sa stretavame s podobnymi problemami alebo radostami, vsak? ty mas kedy termin ms? 🙂

ivush
2. nov 2006

julie, mne sa práve blížia snažilkovské dni, tak sa s drahým chystáme na náročný "záťah" 😉 Dúfam, že misia bude tentokrát úspešná 🙂

loss
2. nov 2006

ivush drzim palce,len nam ukaz ako sa to robi,budeme ta nasledovat 🙂
julie27 drzim palce,nechvam to vyjde 🙂

ivush
2. nov 2006

lossik, ja mám práve pocit, že by som pred seba potrebovala nejakú "ukážku", ktorú by som nasledovala, že ako na to .... 😖

loss
2. nov 2006

ivush jedna z nas vsetkych to musi prelomit,tak sa snazikuj nech si to ty 🙂

ivush
2. nov 2006

loss, ja sama tomu ťažko viem veriť, že by sa mi to mohlo podariť......neviem prečo.... 😔

loss
2. nov 2006

ivush vsetko je v hlavke takze si povedz teraz to vyjde a vyjde to 🙂

ibi
2. nov 2006

ahoj kocky 🙂 Bola som na sluzobke, tak verim, ze mi nic neuslo. Loss som rada, ze si tu 🙂 Ivus citam citam a zdas sa mi smutnucka...
Ja som taka vseliaka - minuly mesiac som sa rozhodla vyskusat nove poznatky v praxi a ked to nevyslo, tak som trosku sklamana... Ale idem znova do toho!

ivush
2. nov 2006

Ibi tak sme na tom rovnako..... 😉 Nevyšlo to, ale chcem ísť ďalej ...znova od 0ky 😎

ivush
2. nov 2006

Ibi a ty máš ktorý DC ? 🙂 Tie+z sa Ti blíži snažilkovský týždeň ? 😅

loss
2. nov 2006

boze babenky preco je take tazke otehotniet,ja som myslela ze to je najlahsia vec na svete a pozri na to.A ked uz otehotnies donosit to v zdravi,vsak?

ibi
2. nov 2006

Ivush veru veru. Velmi Ti drzim palce!!!! Este som neskusala ovu test, az teraz budem mat premieru, podla neho mam zacat testovat az 15teho, tak dalsia novinka v domacnosti a uvidim. Teraz neviem ci si uz niekde pisala - ako je na tom Tvoj manzelik a jeho veci? Ja normalne zacinam zvazovat spermiogram, pretoze doteraz sa to krutilo len okolo mna.

ibi
2. nov 2006

Loss, prave som citala o Tvojich tazkostiach. podla mna sa doktor unahlil, ked Ti povedal, ze mozes byt tehu. Podla casovania a priznakov to je podla mna MZS. Ty chudatko, mas stresy... fakt na nervy.
Fakt tiez som si nemyslela, ze budem tak pracovat na otehotneni, mas pravdu. Ale zase ake to je urcite kraaasne porodit take velmi vytuzene babatko.

loss
2. nov 2006

ibi,som sprosta neviem co znamenaju tie skratky,prepac 😕 az sa hanbim.
je to isto nadherny pocit porodit vytuzene babo,snad sa nam to splni.Ked vidim tie miminka na prvej stranke vzdy placem su nadherne,ze?

ivush
2. nov 2006

Ibi, vy sa ako dlho snažilkujete?

ibi
2. nov 2006

Loss sa smejem, lebo ja sa tiez v tu pouzivanych skratkach nevyznam - to som len nahodou v rychlosti napisla MZS (menzes). Takze tak. Suhlasim s lenuliatkom co Ti pisala. Mas mrsku!
Tie babatka su nadherne, vsak ja som dojata, ked sa ku mne prituli aj moja macicka...alebo vidim v TV reklamu s babatkom...skratka tuzime po dietatku. Ale vsak to je ten prvy predpoklad, tak to ma byt a pride to!

ibi
2. nov 2006

Ivush, je to trosku odlisujem - myslim obdobie nasho snazilkovania. Najskor sme to cca jeden rok robili bez ochrany, ale snazila som sa ustriehnut si plodne dni a nerobit to vtedy... (hoci som nemala take info ako dnes - nepoznala som Modreho konika 🙂 )takze to velmi za 100% snazilkovanie nepovazujem. Nuz a teraz aktivne snazilkovanie asi 3 mesiace. ked sa vsak pozeram ako sa niektore mamulky ani nesnazili a uz cakaju babatko... tak neviem, uz mam trosku obavy.

loss
2. nov 2006

ibi napisem co na sone,kezby site mali pravdu,ale aj ja to tak citim.Neboj aj my raz bueme drzat svoje miminka naruci a budeme najstasnejsie mamy na svete.Idem pozret telku,zatial pa pa
inak aj mna zaujima ako dlho snazikujete? 😅

ibi
2. nov 2006

papa Loss 😵

loss
2. nov 2006

pa pa zajtra,inak si v praci alebo nemozes spinkat

ibi
2. nov 2006

Ja som domka a spinkat zvyknem chodit az neskor ... moj cas je tak pred polnocou, ale uz sa tiez chystam za manzelikom k TV. Budem Ti maximalne drzat palce na sono!!!!!!!!!!!!!!

ibi
2. nov 2006

Ivush ako dlho sa Vy snazilkujete?

ivush
2. nov 2006

ibi tak to sme na tom rovnako 😉 my tie+ž tak aktívnejšie cca 2mesiace...teraz bude tretí 🙂

ivush
2. nov 2006

ja budem mať "rozhodujúci" týždeň práve ten budúci 🙂 to budem menej "koníkovať" a vias snaŽilkovať asi 😉 😀

loss
2. nov 2006

ivush tak dobre aspon vieme preco tu budes menej,snad vam to vyjde 🙂

ibi
2. nov 2006

Ivus 😎 Tentokrat treba stavit na kvantitu 😉

ivush
2. nov 2006

No minulý mesiac sme sa riadili tým, že sme to skúšali obdeň, takže nám to vyšlo nejakých 4x v snažilkovskom týždni...teraz som si povedala, že to musí byť viac ... 😉

loss
2. nov 2006

ivush ale kvalitna spermia je kazdy treti dnicek 😀 😀 tak v tom dni aj 4krat 😀 co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre