Ako môžem rýchlo otehotnieť?

pipi992
4. jan 2013

ako viem rychlo otehotniet

sissy27
4. jan 2013

v tvojom prípade by som to radšej ani neskúšala...

ines70
4. jan 2013

Zalezi to od toho ci si brala antikoncepciu ja som prestala brat a otehotnela som az po pol roku

martinkatinka
4. jan 2013

Najlepší recept je pohlavný styk bez ochrany a bez prerušovania 😉

nevestickaaaa
4. jan 2013

dobrá otázka

cerez
4. jan 2013

Je to individuálne u každej ženy. Jednej sa to podarí hneď, druhá si môže aj povedať, aj konať, aj plánovať a dočká sa očakávania neskôr. Ja som tá druhá. Odporúčam sex tak každý 2 deň, pozitívne myslenie, netlačiť na pílu, pohyb, tanec a myšlienky odvrátiť iným smerom. Držím ti palce! 🙂

soldi
4. jan 2013

najrychlejsie otehotnies vtedy, ked to nebudes chciet a nebude sa Ti to vobec hodit 😉 😀

pingu1
4. jan 2013

mozno aj bezposkvrny dokazes

janie80
4. jan 2013

To by sme chceli vediet viacere... Tehotenstvo nie je o tom, ze lusknes prstami a mas... 😔 co je to rychlo? na prvy sup, do pol roka,...? Niekomu sa podari hned, my sme cakali rok a pol intenzivneho snazenia a behania po lekaroch... Ale ked na nieco prides, daj vediet, vyuzijem pri druhom... 😉

ocean23
4. jan 2013

Skús aj výpočty od Dr. Jonáša, platí sa za to, ale úspešnosť má 99 %-nú. Aj nám to pomohlo.

lenka110611
4. jan 2013

kedy už končia tie prázdniny? 🙂

xenicka13
4. jan 2013

kup si ovulacne testy 🙂 🙂

monda17
4. jan 2013

dobrý nick 😀

zuzi0911
4. jan 2013

Nam sa podarilo na prvy dup.niekto sa snazi 10 rokov a nic.treba len skusat 🙂samozrejme hlavne pocas ovulacie 🙂

jujlucka
4. jan 2013

ja som tu uz niekde pisala, ze ako sme to urobili s manzelom mi...pri snazeni o prvu dcerku sa nam podarilo na 3 cyklus a to tak, ze mi nejak neslo, a orgazmus som mala v tesnom zavese po muzovi...ono tie stahy asi nejak napomahaju tym spermijkam dostat sa dnu 😝 ...mi vrtal chorbak v hlave 3 roky, ze to urcite bolo vtedy....a teraz sme sa rozhodli o dalsie babatko...skusali sme to tak prvy cyklus a po 12 dpo, som si nasla //....takze tak...za pokus to stoji...

mircalla
4. jan 2013

Dufam, ze nie velmi rychlo, najprv by sa hodil daky ten rozum, potom mozes aj otehotniet. Co ty na to?

tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1katkas
5. jan 2013

to ti nikto nepovie... niektorej sa podari na prvykrat, niektorej pol roka niektore skusaju aj dlhsie...

maricuj13
10. okt 2015

ahojte baby 🙂 snazime sa o druhe babetko a este nam to vstale nevislo mostie mi neco poradit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre