Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

faca
30. mar 2017

@marcelkaemmka Marcelka z tych niektorych reci si nic nerob.....ja pri druhom tehu som tiez velmi tuzila po dievcatku a nevyslo mi to,ja som si tiez poplakala...kazda to bereme po svojom...niektore sme citlivejsie,inoktore nie...samozrejme,ze by som ho teraz nevymenila za nic na svete ako kazda ina,niekedy sa tu neoplati pisat taketo veci lebo .......vsak vidis sama.....jasne,ze ked sa to narodi tak to bude vas milacik....teraz potrebujes skor utesit a podporit a nech ma tu niektore baby zato aj ukamenuju...a inac mozes mat este tretie....mne sa narodilo pred pol rokom vytuzene dievcatko...je to krasny pocit ked sa splni sen...uz som ani nedufala....a pre ostatne baby co maju blbe narazky...Macka nikdy nenapisala,ze svojho synceka nebude lubit...bola len trosku sklamana aj kvoli dcerke,ze jej to nevyslo...o nic ine jej neslo...tesi sa urcite,ze bude mat zdraveho chlapceka....tak uz ju prosim vas nechajte na pokoji....

kalerabik1
30. mar 2017

Tiez si myslim,ze je to pochopitelne,ze je sklamana. Vsak clovek casto si nieco predstavuje o niecom sniva,ma nieco naplanovane a ked to nevyjde tak nejake to sklamanie je uplne normalne,hlavne ked este uraduju aj tehotenske hormony. Niekedy az s odstupom casu clovek vidi,ze preco to tak malo byt a nesplnilo sa to co planoval.Gratulujem k babatku,nech sa narodi zdrave a nech vam je na radost.

dadka_bb
30. mar 2017

vezmi prsten ,zaves ho na snurku a vyvesti si co budes mat. potom budes vediet co cakas,a nemusis panikarit.hod mi ip ak chces navod 😊

3619janulka
30. mar 2017

@mracik prosim si 🙂)

mamana4
12. apr 2017

@marcelkaemmka viem,ze mnoho ludi to nechape,ja som tiez tuzila po dievcatku a mam iba chlapcov,dokonca styroch.teraz cakam opat babo a nedufam,ze by to mohlo byt dievca :D

lucyy1312
12. apr 2017

@mamana4 tak to fakt nechapem🤔

mamana4
12. apr 2017

@lucyy1312 co nechapes?

lucyy1312
12. apr 2017

@mamana4 ved sama pises, ze mnoho ludi to nechape😆.., tak pisem, ze ani ja to nechapem😂. No ze by si radsej piate brala chalana, ako babu. Ja cakam prveho chlapca a ked mi to oznamili, tak som bacala 2 dni.

mamana4
12. apr 2017

@lucyy1312 nespravim s tym uz nic aj ked to je chlapec :D ja nevravim,ze by som radsej brala chlapca,ale neviem to ovplyvnit nijako..kazda zena tuzi aj po dievcatku predsa 🙂 ty cakas prve,to je v pohode 🙂 ale ja uz mam styroch chalanov doma a co ak aj piateho na ceste? :D plakat uz snad nebudem...alebo asi budem :D

kondaska1
12. apr 2017

@lucyy1312 ja som tiez chcela velmi dievcatko a ked mi povedali ze chlapec tak so mnou nebola rec, na kazdom uzv som sa pytala ze ci sa nahodou nepomylili a nie je to dievca a mozem povedat ze som stastna ze to bol chlapec a nie dievca, ked ho zbadas ine chciet nebudes. Nevymenila by som to ani za nic, dokonca ked bude druhe uz dufam v chlapca.

marcelkaemmka
12. apr 2017

@mamana4 drzim palce ja mam inak zivotne heslo krore funguje kto dufa bude sklamany .... Plati to casto opacne potom sa viac tesim ked v nieco nedufam a ono to vijde pripravuj sa na to ze to bude chlapec ;) a kedy sa narodi ???

mamana4
12. apr 2017

@marcelkaemmka az niekedy v oktobri,novembri,ale uz som pripravena na chlapca :D uz som si dost dievcatiek vysnivala a mam doma co?pomaly futbalovu 11

marcelkaemmka
12. apr 2017

@mamana4 ber to optimisticky nemusis kupovat vsetko v ruzovom usetris 🙂 🙂 🙂

mamana4
12. apr 2017

@marcelkaemmka to sa neda tak brat :D a nemam uz nic male na oblecenie,vsetko som postupne davala prec,ako maly rastie,neplanovala som piate babo :D

misulkaa17
13. apr 2017

Aj ja čakám babo tak som zvedavá co to bude,jedného chlapčeka mam uz doma 🙂 chceli by sme velmi dievčatko ale ak sa nepodarí tak potešíme sa aj ku chlapčekovi hlavne nech je to zdravé 🙂

veronka30
4. máj 2017

@mamana4 ahoj ja mam doma taky istu zostavu štyroch chlapcov,držim palce nech to vyjde,potom dajte vedieť čo to bude.

mamana4
4. máj 2017

@veronka30 dakujem 🙂 napíšem ;)

nicollette332
4. máj 2017

Tym to som sa nejak nezdrziavala. Neviem, ci by som sa do takeho pustala. Je predsa jedno akeho bude dietatko pohlavia ale hlavne aby bolo zdrave nie? To by mala byt priorita a nie to, akeho bude dietatko pohlavia. Neviem pride mi to take smiesne aby sme si pohlavia vyberali

stefania100
4. máj 2017

@nicollette332 Kazdy ma svoje dovody....ak je aspon mala sanca, ze sa to da ovplyvnit, tak preco nie? Je jasne, ze kazda matka bude stastna hlavne, ak dietatko bude zdrave....toto rozoberat netreba 😘

mamana4
5. máj 2017

@nicollette332 ked som čakala prvé dieta,tiez som sa nezamýšľala nad tým,ci budem mat chlapčeka,ci dievčatko...možno keby si mala doma viac detičiek(iba chlapcov,alebo dievčatá) pochopila by si niektoré ženy lepsie.
Nezda sa mi nič smiešne na tejto téme,my matky tuziace aj po dievčati to vidíme inak a ani jedna mamička nepísala,ze pre ni nie je prioritou zdravé bábätko.

nicollette332
9. máj 2017

No mozno sa mi potom zmeni zmyslanie ale ja to zatial beriem tak, ze budem vdacna za oboje, neviem kolko by musela mat chlapcov alebo dievcat aby som si to priala takto ovplyvnit. Zatial by som chcela asi tak standardne dve deti ako skoro v kazdej slovenskej rodine ale moze sa stat, ze budeme mat 5 chlapcov no :D Clovek nikdy nevie

mata90
3. júl 2017

ahojte, tie čo ste si vypočítali čínsky kalendár ak vám to vyšlo či niekomu aj nie? ďakujem

lucyy1312
3. júl 2017

@mata90 mne vyslo dievca a bude chlapec

libka28
3. júl 2017

@mata90 mne vyslo! 50 na 50, raz ano, raz nie! Druhy mal byt dievca, no nadelili druheho chlapca a ja uz si ani neviem predstavit ine ;)

spinoza
5. júl 2017

@barborka9 ahoj, prosim, ako vies vypocitat pohlavie druheho dietat?mame syna narodeneho 31.10.2015, staci jeho datum narodenia? Dakujem pekne

barborka9
6. júl 2017

@spinoza ahoj, vieš čo už to nechcem počítať, lebo mne samej sa ten výpočet nepotvrdil 😳😬

franci1
3. sep 2017

Ahojte,som nova, prave sa snazime o dietatko a velmi si zelame dievcatko, prosim o kazdu radu ako nato 🙂

kondaska1
4. sep 2017

@mamana4 este stale nevies ci chlapec alebo dievca?

blackcat8885
4. sep 2017

Tak ja som vzdy chcela dievcatko a mam chlapca. A stale som tuzila aj tak po dcere no kedze sa snazime dlhsie a chceme druhe a stale nic budem rada ked sa nam cim skor podari babo a uz mi je jedno ake pohlavie. Proste staci mi zdrave bejby moja tuzba po dcere akosi uz nie je. Cim som starsia tym viac mi biohodiny biju na druhe 😀

alison11
11. sep 2017

@misulkaa17 Ahoj píšem teda či sa podarilo dievčatko vidím,že už si v 31tt,tak hádam už aj vieš čo budete amť nakoniec 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre