Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

suem
8. sep 2008

To bol pokus o vtip 😕 No ale skusit mozes 😎

kikina666
8. sep 2008

zapajam sa do debaty ako mat dievca .... moja kamaratka tvrdila, ze dievca je po sulozi bez orgazmu a chlapec po orgazme .... a kedze ona ma vzdy orgazmus tak ma dvohc chlapcov ..... 😀 😝 .... to je realita, co som napisala, ale silno pochybujem ze to funguje, ale skusit mozete 🙂 😝 ak to vyjde dam si poradit

katmi
8. sep 2008

kocky ja som si nikdy ani len nepripustila moznost,zeby som mala cakat chlapca.. a naozaj mam dievcatko.. tak mozno skuste tuho na to mysliet ako ja a vide vam to 😀 😉

cukruska1920
8. sep 2008

ja som zas pocula ze ak ma zena orgazmus skor ako chlap tak neotehotnie lebo ma prilis kysle prostredie a to nici spermie...ale neviem co je natom pravdy 🤐

kikina666
8. sep 2008

yo su vsetko kraviny, nechcem vam brat iluzie, ale genetika je genetika .... a s tou nepohnu ani vitaminy, ani orgazmy a ani nic ine, na nasu smolu

anneta
14. sep 2008

katmi: já jsemt o taky tak měla, nepřipustila jsem si, že by to nebyla holka a vyšlo to. Zvýšit prevděpodobnost se dá. JÁ se řídila ovulací a teď budem dělat chlapečka, tak uvidím, jak to vyjde.

Já jsem i slyšela, že když je žena v posteli aktivní je to kluk a když pasivní tak holka... ale to jsou všechno takové řeči... i když je pravda, že když jsme dělali holčičku, tak jsem ráda věřila všem těm pověrám... co kdyby vyšly 🙂

kojzarik
14. sep 2008

tak pridam aj ja co som sa docitala kdesi na inter. pisali tam ze spermie zenskeho pohlavia preziju o dva dni dlhsie ako muzskeho ze ked chcete dievcatko treba sa milovat uz dva dni pred plodnymy dnami cca14den po mrche.my sme spravili maleho tak ze sa mi vobec nechcelo milovatkedze sme to mali prikazom od doktora uz 2.5roka

adenka
14. sep 2008

ahojte baby, pridavam sa do tejto debaty, kedze sa s manzelikom uz 3ti mesiac snazime o babatko a nasim velkym snom je mat dievcatko. bojim sa ze to nebudeme mat velmi jednoduche, kedze moj muzik uz v prvom manzelstve mal problemy a tak sa ho snazim dotlacit k lekarovi co najskor. no dufam ze sa nam to babo co najskor podari :o))

ajac
15. sep 2008

Čaute baby,
nestihala som to akosi, ale akosi sa to tu "zvrhlo" čo som tu nebola... No čo skúšate niektorá niečo???? Baby čo tak, nechať manžela na pokoji 2-3 dní a potom to pred plodnými dňami "rozbehnúť". My sme prišli k babe náhodou, povedala som mojemu, že mi začinajú plodné či neskúsime tak sme skúsili pred plodnými a prvé 2 dni plodných ... a zo skúšania máme teraz 3,5 ročnú kočku. Je na tom niečo pravdy, že pred ovuláciu sú dievky a na vrchole a po sú chalani ... 😉 Teraz náhodou chceme skúšať na chalana ale len skúšať ... tak sa uvidí ale ako sa vraví genetika je genetika a môj mi povedal, že ak bude baba bude mu to absolutne jedno len nech bude zdravá a ako vraví :"Ne... ak mám vtáka samicu ..."(sorry 😅)

rama751
21. sep 2008

Caute vsetci mozem vam napisat jednu informaciu ktoru som si precitala na jednej talianskej str. a to je ze ovplivnit pohlavie sa da a to tak ze ak si dvaja praju dievcatko taliansky vedci odporucaju splodit dieta hned ke ovulacia zcne cize v prvej polovici a zasa chlapca v tej druhej to su najnovsie vyskumi ak vas to bude zaujimat mam to doma tak vam to mozem urcite upresnit. A dufam ze som to nepoplietla 😉 🙂 Tak ahojte a praujem uspesne snazilkovanie a verim ze coskoro uspesne

petrzalkaa
21. sep 2008

Vdaka rama, si zlatá 🙂
jasné, že nás to zaujíma!!!
tak ak vieš viac, kludne napíš 😉

daanka85
21. sep 2008

Ano, nieco pravdy na tom bude 😉 A to kvoli tomu, ze "chlapci ako zubrienky" su "rýchlejsi ako dievky.. Teda, ak to skusate na zaciatku plodných... Chlapci rýchlo pribehnu a kedze tam este nie je vajicko a ziju aj kratsie ako dievcata odumru... No a "zubrienky baby" si tam pekne pomalicky pridu a v tom case by tam malo byt uz aj vajicko aaaaa... BABA by mala byt na ceste 😉 😵 😵 😵
Sranda je, ze ja netusim ani nahodou co asi mozeme mat my- kedze sa zda, ze som otehotnela v case, ked som uz cakala 2 dni na "M" 😅 😅 😅
Ale co uz? Aspon bude prekvapko 🙂 No manzel by chcel dievku- to musim povedat a vsetci ostatni v ich rodine chlapca- kedze len same dievky tam maju.... 😉
Tak este peknu nedelu 🙂

telinka
21. sep 2008

zdravim kocky....ratajte...ratajte...len aby ste sa nepreratali 😀 lebo ja som sa zrejme preratala ked mam az 3 babizne 😀 ale sucitim svami...radsej tie 3 dcery ako 3 chalanov 😀 😀 😀

daanka85
21. sep 2008

To: TELINKA
Tak to vam blahoželám, isto máte doma poriadne veselo... Ale aspon ti tie starsie uz povaruju malu, vsak? Budte zdrave 🙂

adriana84
21. sep 2008

caute baby,nechce sa mi vas citat,ale napisem vam,co som citala ja.ze dievcatka sa vacsinou rodia zenam,ktore miluju sladkosti,ovocie,zeleninu a nie az tak maso a naopak zeny,ktore jedia zvacsa maso, hovori sa ,ze maju castejsie chlapcekov 🙂 .neviem,co je na tom pravdy,kazdopadne je to zaujimave a v mojom pripade uplne fungovalo 🙂

petrzalka
22. sep 2008

adriana tak toto ja úplne vylučujem, nakolko mám už dvoch chlapcov a na sladkostiach som bola vtedy doslova závislá..... 😀
nuž ale každá sme iná, takže nič nie je nemožné.... 😉

jamajka
autor
24. sep 2008

aj ja som bola pri chlapcoch asi skôr na sladké a teraz preferujem slané...... že by to bolo naopak???

misik1
24. sep 2008

ahoj, ja este deticky nemam, pracujeme na tom aj pomocou CAR,ale vsetky zeny v mojom okoli mali deti presne tak, ako to maju napisane na ruke......ja by som tomu neverila, ale je to 100% overene u mamy, babky, tety, kamaratky.......

jamajka
autor
24. sep 2008

misik1 ako to myslíš, že presne tak ako to majú napísané na ruke ?????

misik1
24. sep 2008

No to su take cary-mary s prstenom a nitkou....nepoznas to?

jamajka
autor
25. sep 2008

Aha, tak to poznám, a raz mi to robila aj jedna baba, ale to som ešte nebola tehotná, mala by som jej povedať nech mi to urobí znovu.....

misik1
25. sep 2008

to je uplne jedno kedy sa to robi, ci pred otehotnenim, ci daleko po porodoch...... 🙂

jamajka
autor
23. okt 2008

Ta baba my už robila čáry máry s obrúčkou a vyšlo dievčatko, UTZ však hovoril niečo iné 😀 😀

petrzalkaa
23. okt 2008

jamajka ty si tehulka????? 🙂
noooo super, srdečne ti gratulujem!!!!! 😵

ale nemyslíš vážne, že utz ukázal chlapčeka?

tak teda teraz nasleduje to očakávané, čo nám tu naše neprajníčky v snažení o dievčatko otlkajú o hlavu:
HLAVNE ABY BOLO ZDRAVÉ 🙂 a samozrejme to myslím úprimne!!!! 😉

jamajka
autor
23. okt 2008

Dakujem petrzalkaa,
aj ja si ešte pamätám na tú debatu a ostrú výmenu názorov, potom som sem preto prestala aj na chvíľu chodiť, teraz sa môžu naše neprajníčky tešiť, ale aj UTZ sa niekedy môže pomýliť nemyslíš...,????, ale nádej umiera posledná, a uverím až keď ho uvidím na pôrodnej sále.....

petrzalkaa
23. okt 2008

jamajka 😀

tak si na tom ako ja, už druhé dieťatko som veľmi chcela dievčatko, nakolko prvý bol chlapec a stále som v to dievčatko dúfala, na utz mi lekár povedal, no bude to opäť chlapček, aj tak som mu neverila a do poslednej chvíle som dúfala a čakala, že sa narodí dievčatko... a ked mi ho po pôrode priniesli, usmieval sa na mna krásny modrooký blondáčik a bola som šťastná maminka... 🙂 a dnes je z neho 10ročný milý ,šikovný, láskavý, múdry chlapec, milovaný anjelik, ktorý mi prejavuje tolko lásky a pomoci, akoby mi nevedomky chcel vynahradiť to dievčatko... 😀

takže utz sa môže mýliť, ale aj nemusí... 😅 nuž želám ti však aj napriek všetkému, aby si si to užila a bude to v pohode aj s chlapčekom, neboj...držím palčeky, nech sa vám darí!!! 😉

maartinkaa
24. okt 2008

baby ja sa pripajam ja chceeeeeeeeeeeem tiez babu 😀 😀 😀 😀 😀 . mam doma dvoch lumpov a tuzim po dievcatku, velmi velmi. s kazdym grafom a vypoctom mi vyslo nieco ine. ja ju tak strasne chcem

maartinkaa
24. okt 2008

rychlo baby sem sa ktore to idete skusat este tento mesiac 🙂 🙂 🙂

maartinkaa
24. okt 2008

no kde ste vsetky to len ja vymyslam 😉 😉

maartinkaa
24. okt 2008

no to ste sa naozaj odmlcali, akurat mam chut pokecat si na tuto temu a tu niet nikoho kto by mi poradil. moji chuligani chcu sestricku!!!!!! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre