Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

majusa4444
5. aug 2012

ale jedno nechapem..sak muz ma spermie XX a XY !!! a zalezi od sikovnej a nie od veku preboha..

zuhana2
5. aug 2012

@majusa4444 presne, aj ja som to tvrdila, ale podla mna je to zufalost zistovat takto pohlavie dietatka, dolezite je mat ZDRAVE dieta

majusa4444
5. aug 2012

@zuhana2 je jasne ze clovek ma tuzbu ze co by asi chcel ma predstavy ale uz ked raz otehotniem tak mi je fuk co je medzi nohami aj ked by to bol trikrat chlapec :DD hlavne ze bude zdrave a stastne babo 🙂

zuhana2
5. aug 2012

@majusa4444 inak ja som pocula celkom logicku verziu na toto, aj vedecky by to mohlo sediet, ze pohlavie dietata moze byt ovplyvnene podla toho, ci ma pohlavny styk zena pred ovulaciou.cize spermie cakaju na dozretie vajicka, alebo po ovulacii, ze spermie sa dostanu hned k dozretemu vajicku-udajne X a Y sa nepohybuju rovnakou rychlostou (v druhom pripade sa spermie ktore sa pohybuju rychlejsie maju vacsiu sancu)

majusa4444
5. aug 2012

@zuhana2 hej tato verzia je aj mne znama a je asi najdoverihodnejsia :D

monika92
5. aug 2012

@majusa4444 tak Vam vychadzaju skor len ti chlapci...mozno ked partner bude mat 35 a potom snad na 60% skor vam vychadzaju len chlapci

monika92
5. aug 2012

@certica25 pisali ste mi nieco? lebo ja uz neviem..napiste mi co by ste chceli a kolko mate vy a vas partner rokov, dakujem

majusa4444
5. aug 2012

@monika92 myslela som si :D ine ani necakam.. lebo mi to je aj jedno..len by ma velmi zaujimalo cim je to podmienene ked to zavisi od veku..lebo normalne predsa vieme ze zalezi od muzovych spermii a nie od veku..co je teda na tom veku??

monika92
5. aug 2012

@majusa4444 zalezi od spermii...ale aj od veku neviem ako ti to vysvetlit .... asi nijak 🙂 ale zalezi to aj od toho pozri si vyssie uz co sme pisali s inymi mamickami...a zistis 🙂

baraz
5. aug 2012

@monika92 ahoj mohla bych i ja poprosit? zacnem tento mesic, ja 1/1989 a pritel 4/1986 moc dekujeme;)

nella35
5. aug 2012

monika92, som zufalka lebo velmi chcem dievčatko. Mam 35 /marec/ a manžel 50/apríl/ . Chceme to risknút a uz teraz /pokial si to mm nerozmyslí 🙂 /. Veľmi prosím o pohlavie!!!. Ďakujem veľmi veľmi veľmi pekne🙂

monika92
5. aug 2012

@baraz ahoj budete mat chlapceka..ked chcete dievcatko tak az ked partner bude mat 28-29r

monika92
5. aug 2012

@nella35 urcite by ste mali chlapceka..a dievcatko jedine ked partner bude mat 56

baraz
5. aug 2012

@monika92 uaa to jako fakt? takze cely zivot kluky? cim to?? Ja chci moc holcicku

nativanativa
5. aug 2012

@zuhana2
@majusa4444 my sme splodili nasho chlapceka 5 dni pred ovulkou , to som si bola jasne ista ze to bude babika a je to chlapcek 😔 🙂 🙂

baraz
5. aug 2012

@monika92 uf ted koukam ze to nebylo pro me tech 56 :o

monika92
5. aug 2012

@baraz budete mat chlapceka teraz za 2-3 roky dievcatko 🙂

saranikol
5. aug 2012

@monika92 prosim vypocitaj aj mne mam 28r. a manzel v otobri 34 a uz mame syna a strasne by sme si priali dievca dakujem.

solteeskaa
6. aug 2012

@monika92 zdravim vi umite spocitat podle veku partneru jake bude miminko?Jde to zjistit i kdyz tehotna nejsem ale usilovne se snazime?Ja tak nejak porad doufam ze tehotna budu jen bych chtela uz ted vedet jestli budu mit toho chlapecka nebo holcicku nebo jestli tehotna vubec nekdy budu dekuji za odpoved 🙂

majusa4444
6. aug 2012

@monika92 a ked ma zena dvojicky rozneho pohlavia?? hm..to trosku vyvracia tuto teoriu 🙂) a vies co vravel moj otec ked som bola mala?? ze podla toho aky ma zena zadok ked po nom pleske tak sa da zistit ci bude mat dievcata alebo chlapcov.. mne ked tapol po zadku povedal ze jasny chlapci ze dievca mat nebudem 🙂) doteraz sa na tejto teorii smejem aj ked v mojom prioade mal pravdu..musim pockat co budu mat sestry a podla toho zistim co a ako 🙂)) je to cele smiesne.. vsetky tieto teorie .. aj podla vypoctov jedneho kalendara mi pohlavia mojich deti nesedia.. tak asi tak

cintulka
6. aug 2012

@monika92 takže na dievčatko možem zabudnut!!!!

lubikan
6. aug 2012

@monika92 zena ma viac x....to myslis preboha ako?? pred 7 rokmi mala 1 000000 vajicok...po 7 rokoch ma zena cca 4 000 000?? zena len straca....vacsiu blbost som necitala...a zena ma LEN x.....

crazybabenka
6. aug 2012

@monika92 môžem poprosiť aj ja? ja 2/1984 manžel 5/1983

monika92
6. aug 2012

@majusa4444 lenze ja viem vypocitat pohlavie deti nie ci budu 2jicky 3 jicky....to ja neovplyvnim a kedze som pisala ze to funguje na 90% tak moze byt aj chlapcek aj dievcatko....

monika92
6. aug 2012

@lubikan zena ma len X ved to ano to som pisala....ja ti to neviem vysvetlit....precitaj si vyssie prispevky 🙂

monika92
6. aug 2012

@crazybabenka a uz mas babatko ci chces mat?

monika92
6. aug 2012

@solteeskaa ahoj, tak ci budes tehotna to t ineviem povedat nejsom vestica :D ale pohlavie babatka keby si mala teraz ci neskor ti viem vypocitat napis mi tvoj rok narodenia aj partnerov, alebo staci napisat kolko mate teraz rokov

monika92
6. aug 2012

@lubikan napriklad mojej znamej teraz vychadzal chlapec...a ma dvojicky 2 chlapcov..lenze to druhe mohlo byt aj dievca... to sa tazko povie tak ako neviem a neovplyvnim 2jicky a 3jicky

monika92
6. aug 2012

@crazybabenka teraz momentalne vam vychadza chlapcek ...pred rokom vam vychadzalo dievcatko a teraz az ked manzel bude mat 35 tak dievcatko dovtedy chlapcek

nella35
6. aug 2012

monika, nie je to ovplyvnene ani faktom ze uz dieta 1. mam. Velmi chcem dievčatko!!! Ja 35 a mm 50. Kedy mam sancu na dievca? Nella35

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre