Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
8. aug 2012

@molka ci paci sa ti moja fotka?

iviatko
8. aug 2012

@monika92 jupiiiiiiiii, o jeden plevel menej!

janie80
8. aug 2012

@iviatko dokonca od 4. augusta...

molka
8. aug 2012

@monika92 hej páči, nedáš si ešte nejakú?

monika92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika92
8. aug 2012

@molka mozes sa pozret naposledy

molka
8. aug 2012

@monika92 a vážne to nie si ty? Lebo mne sa podľa fotky straaašne podobáš.

iviatko
8. aug 2012

@monika92 jo, neskutocna fotka! uplne naj! :D

monika92
8. aug 2012

@molka ano??? tak to sa podobam urcite aj nejaku herecku... kazdy sa na niekoho podoba absolutne s anepodobam na hentu babu... najdes nejaku babu s mojim menom a hned som to ja? :D ja ti takych najdem vela ok? mam t iposlat baby s mojim menom? alebo vies co? najdi si....aspon budes mat zabavku

monika92
8. aug 2012

@iviatko ja viem...diki..

ivaana2
8. aug 2012

@monika92 teba sere asi najviac ze ta babenky prekukli tak skoro preto ta arogancia a vybusnost.. .mne si sa nezdala hned od zaciatku ..ved kazdej babe(skoro) si typovala chalana a asi si sa zabavala na tom ze su z toho nestastne...je tvoja zabavka ..urcite sa nudis a nemas co napraci .....

janie80
8. aug 2012

@monika92 tak si si vysvetlila sama, ze si mi to, ze som sprosta "povedala" 😀

molka
8. aug 2012

@monika92 veď som si už našla, ale iba táto sa mi na teba podobala. Ale máš pravdu, celkom ma to zabavilo. 🙂
Ja som len chcela zistiť, či si naozaj vyštudovaný psychológ, keď tu určuješ diagnózy, ale keďže iba začínaš študovať VŠ, tak asi nie si.

monika92
8. aug 2012

@ivaana2 ???? to vobec neni pravda.... tak toto si jedina v zivote co m ipovedala...a potom asi jedina ktoru poznam co absolutne nepozna ludi...vobec nevies nic o mne o mojom zivote ani nicom tak laskavo bud ticho ...... nikdy by som sa nezabavala na nicom ...svojou metodou sa riadim a je pravdiva... je mi jedno co si myslis ty ci ini..ale totalne jedno...

janie80
8. aug 2012

Adminiiiiiiii, kde steeeeeee 😅 Nech sa ide Monika odbavovat niekde inde... Prosiiiiiiiim...., ☹ ☹ ☹

monika92
8. aug 2012

@molka aj ty by si si mohla spravit vysoku skolu... a potom poucovat 🙂

monika92
8. aug 2012

@janie80 ja by som skor teba poslala kade lahsie... neviem preco ale aj napriek vsetkemu jedina ty mi vadis... neviem preco...

janie80
8. aug 2012

@monika92 a ty co vies o nas a nasich zivotoch, ze sa tak arogantne vyjadrujes?
Stojim si za tym, ze v ziadnom pripade nepripustis iny nazor, aj keby bol ako dokonale vyargumentovany... 😔

janie80
8. aug 2012

@monika92 si predstav, ze je to vzajomne... Netusim preco, ale na MK si zatial jedina, ktora mi tu kedy vadila... 😅

monika92
8. aug 2012

@janie80 nic neviem o nikoho zivote preto drzim hubu..... branim sa ked niekto trepe do mojho zivota co o nom hovno vie... arogantne sa kazdy tu ku mne vyjadroval... a to sa postupne vo mne navysovalo...

molka
8. aug 2012

@monika92 a ty by si mohla svoju metódu najskôr vyskúšať na sebe a potom poučovať, ok?

iviatko
8. aug 2012

@monika92 vysoka skola este nikomu rozum nedala, vid priklad na sebe samej 😵 😵 😵

monika92
8. aug 2012

@janie80 asi preto, lebo vyzeras, akoby ta sikanovali niekedy v minulosti..a pridala si sa k silnejsim az neskor..a zacala si provokovat..a doteraz ty sa na tom proste zabavas :D .... preto m ivadis nemam rada taketo typy ludi...

janie80
8. aug 2012

@monika92 tvoje urazky na moju adresu bolo "drzanie huby"? No, nie som si tym taka ista... 😔 😅

monika92
8. aug 2012

@iviatko ja vidim aj na tebe 🙂 to m istaci

janie80
8. aug 2012

@monika92 predstav si, nikdy ma nikto nesikanoval... To odkial si na to prisla? Dlhorocne psychologicke a psychiatricke skusenosti, ze aj podla fotky urcis diagnozu? Mas moj obdiv... By sa od teba ini odbornici mohli ucit... 😔

sorciera24
8. aug 2012

heeej, baby, som bola 3 hodky von a vy ste tu napisali toho...o co som prisla? 😀 zjavne o nic a monike uz neverim, lebo uz tu asi 2krat pisala, ze stenu necita, nech jej pisu na mail...a stale ju cita a ze uz odchadza, lebo vraj mudrejsi ustupi 😀 logicky si vyvedme, co z toho vyplyva, kedze monika je stale tu 😀 😎

iviatko
8. aug 2012

@monika92 ty ani netusis, ako mam skolu 😵 😵 😵 vsimla som si, ze ta odignorovali na najmama :D sa uz nemas kam votriet, ze? Sa necudujem, v devinskej sa nudite, ze?

monika92
8. aug 2012

@janie80 nie fotky...spravania... myslela som spravania ze tak vyzeras..ako posobis zle som sa vyjadrila... za toto sa ti fakt ospravedlnujem ked si to zle pochopila na to som absolutne nenarazala... na vyzor.. .. no vies co uz mi toto tu tie hadky pripadaju strasne detinske a nebavi ma to... nemienim sa hadat... clovek ked sa hada nevie kde ma hranice povie take veci... ja to fakt kaslem....

iviatko
8. aug 2012

@sorciera24 ja odchadzam von o chvilku, prenechavam ti tu miestecko :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre