• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

6. júla 2017 
@monika92 Ahoj Moni, prosím, mohla bych tě také poprosit o výpočet? :slight_smile:
5. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika92 písnu do zprávičky, jestli nevadí...mooooc děkuji :slight_smile:
5. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dajte tipy čo by to mohlo byt dieta sme splodili den pred ovulkou ale bol to druhy sex v poradi v ten den. Ktore spermie sa rychlejšie v miešku vytvoria? :grinning:
19. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinko83 Ahojky,den pred ovulkou spis chlapecek,ale nemusi to byt vzdycky tak.Nekdo ma i holcicku presne v den ovulace.
19. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tak to je síla :grinning: :grinning: :grinning:
Je to tak 50 na 50. Nevím, ale asi je to tím, čím jsem si za posledních 20 let prošla....
Není důležitější, aby to dítě bylo zdravé? Nebo spíš, aby ho ženy vůbec měly?
Přijde mi to divné, jako téma...nic proti nikomu nemám...dokážu pochopit, že to někdo řeší, pokud mají v rodině dědičné choroby...ale jako hnát se za pohlavím..fakt mi to přijde jedno, co se narodí, hlavně, že miminko bude zdravé...
19. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie77 ale neber to tak važne :wink: ved jasne že je prvorade zdravie a toto tu su len take dohady a každy to berie s rezervou.Akeby mam 10 chlapcov milujem ich rovnako :slight_smile:
19. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skús čínsky kalendár počatia.... síce taká "babská" rada, ale mne to sadlo pri 3 deťoch :slight_smile:
Veľa šťastia.... hlavne, nech je to zdravé...
19. okt 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja myslim,ze dost holek spis zajima co cekaji.proste nevydrzi az do konce cekat co cekaji jestli chlapecka nebo holcicku a je to jen debata,stejne to nejde ovlivnit.
19. okt 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maart takže dva dni po ovulaci?a ju chcu dievčatko ,kto mi poradi po 4chlapčekoch,,,,
21. okt 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka75 aký činský kalendar?
21. okt 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto je asi najlepšia stránka na čínsky kalendár, akú som našla. 99% všetkých totiž uvádza len tabuľku, ale nie návod, ako si vypočítaš lunárny vek. A ten je práve rozhodujúci.
Zadaj si do tabuľky tvoj dátum narodenia a vypočíta ti tvoj lunárny vek..... Treba pozrieť na dátumy v zátvorkách, lunárny vek treba priradiť mesiacu oplodnenia... a už len kuk na pohlavie...
Nikdy som nebola poverčivá, nečítam dokonca ani horoskopy, neverím na veštice, ale keď toto sadlo celej mojej širokej rodine a mne samej pri 3 deťoch, som na pochybách, či na tom predsa len niečo nebude... :slight_smile::slight_smile:
Veľa šťastia
http://www.chinesegenderchart.info/gender-calculator.php
21. okt 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cintulka Toto je asi najlepšia stránka na čínsky kalendár, akú som našla. 99% všetkých totiž uvádza len tabuľku, ale nie návod, ako si vypočítaš lunárny vek. A ten je práve rozhodujúci.
Zadaj si do tabuľky tvoj dátum narodenia a vypočíta ti tvoj lunárny vek..... Treba pozrieť na dátumy v zátvorkách, lunárny vek treba priradiť mesiacu oplodnenia... a už len kuk na pohlavie...
Nikdy som nebola poverčivá, nečítam dokonca ani horoskopy, neverím na veštice, ale keď toto sadlo celej mojej širokej rodine a mne samej pri 3 deťoch, som na pochybách, či na tom predsa len niečo nebude... :slight_smile::slight_smile:
Veľa šťastia
http://www.chinesegenderchart.info/gender-calculator.php
21. okt 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka75 prelozis mi presny postup nech kuknem ? :DDDnerozumiem tomu :DD
21. okt 2012 o 20:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do tej tabuľky treba nahodiť dátum narodenia, pod to rok počatia - vyráta to lunárny vek...
Bude tam pod sebou veľa riadkov a na konci každého riadku v zátvorke dátum - to znamená, od kedy do kedy máš konkrétny lunárny vek...
Ak ti tabuľka vyhodí napr. že v novembri si v 36 lun. veku, pozrieš do tabuľky a zistíš, že v novembri urobíte chlapčeka :slight_smile:
Treba ale vedieť aspoň približne, kedy je ovulácia, aby sa dal určiť správny mesiac
21. okt 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka75 mne to podla toho nevyslo
21. okt 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je uplne jedno ci pred ci po ci cez ovulku,ja som si bola ista pri Alexandre ze mame chlapceka a pri porode sok :grinning: oboch sme splodili v strede cyklu pocas ovulky a mam aj chlapca aj dievca :wink: takze pokial ti jednoznacne pri umelom oplodneni nevlozia embryo XX alebo XY ostatne rady su len take dohady tlachania...
21. okt 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka75 ani mne to nevyšlo ten vypočet
21. okt 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xsenova no neviem,moj manzel je vojak,robi na letisku aj s lietadlami a mame 2 chlapcov,teraz cakam tretie,tak difam,ze to bude dievca :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. okt 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jankasz my sme za 3 mesiace preleteli takmer 44 000 km a budeme mat dievca :grinning: :grinning: drzim pace :slight_smile: u nas bude asi neskor potreba chlapca - takze jazdime len vlakom :grinning: :grinning:
21. okt 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, najkrajsia vec na svete je, ked mate zdrave dietatko :slight_smile: je jedno ci chlapec, ci dievcatko, kazda to chce vediet zo zaujimavosti, ale ked sa Vam narodi ten maly drobec je jedno ci to je princ ci princezna ved je to take nadherne a VASE ze na pohlavi nezalezi :slight_smile: kazdej prajem vela vela zdravicka a stastia s mimcom :slight_smile:
22. okt 2012 o 01:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahoj ja mam doma kalendar ktery je z me rodiny 21x potvrzeny a ja se podle neho ted budu ridit taky pac chceme taky holcicku .... stačí napsat kolik je ti let a hned se na to mrknu ... me třeba ve 23 letech vychazi holčička březen,červen,srpen a prosinec,jinak samej kluk :grinning:
28. okt 2012 o 10:42  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noskova jedno nechapem..ako sa to moze pocitat podla zeny ked nositelom x a y je muz... zalezi od spermie nie od zeny.. fakt nechapem...
28. okt 2012 o 12:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majusa4444 ja taky nechapu ale funguje to ....
28. okt 2012 o 12:31  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, je to hra nahody ci budete mat dievcatko alebo chlapceka. bolo by urcite super keby sa to sem tam dalo ovplyvnit a "vybrat si". ale nech uz je to on ci ona hlavne nech su zdrave.

ja sa len smejem na tych "vypoctoch" a "tabulkach" ze vtedy URCITE bude DIEVCATKO alebo CHLAPCEK. a co pri nasich dvojickach - mame dievca a chlapca? alebo sme tie vynimky potvrdzuju pravidlo? alebo vam vedia "vypocitat" i dvojicky :grinning:
28. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mne vypocty tiez nesedia ani v jednom pripade:slight_smile:
29. okt 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby...mne to pekne sadlo....že vraj keď chcete dievčatko treba sa snažiť pred plodnými dnami...tak sa nám aj stalo......a čo s toho je??? Natálka :slight_smile:
pre info 2 roky sme sa pokúšali o babätko....to bol doslova zázrak :slight_smile:
7. nov 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 a Ty co tu?:slight_smile:
10. nov 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh mnoo ja nesmiem nikde chybat,zato teba som uz dlho nevidela:slight_smile:))
12. nov 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fidka79 sak ja som u nas :D a boi sme na Floride na 11dni tak asi preto :D
13. nov 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fidka79 myslite že tada to je jedno kedy,či počas ovulacie či pred aj tak to nezavisi na pohlavi?
17. nov 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok