• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

9. mája 2017 
Prosím, aj ja som poslala mailik, vyrátaš to aj mne????? :slight_smile:
18. mar 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mpg Podle čínského kalendáře to zrovna u nás vůbec nevyšlo:slight_smile:
18. mar 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň chcem sa opýtať.
S priateľom som mala pohlavný styk v deň ovulacie.robila som si test a vyšiel mi negatívny.Môžem byť este tehotná ?
Chceme baba a neviem či mám čakať ked mi vyšiel negatívne.
Býva mi zle a pobolieva má v podbrusku.
Poraďte mi.
20. mar 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobcek5588 mozes byt tehotna ...test neukaze hned zajdi na gyndu
20. mar 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobcek5588 a kdy byla ta ovulace? Možná je prostě jen brzo.. Zkus počkat - buď na pozitivní test, anebo na menstruaci :wink: Když nedorazí menstruace po týdnu a ani pozitivní test nebudeš mít po týdnu od očekávané menstruace, tak pak bych teprve šla :wink:
20. mar 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dezyre dobrý deň
Ovuláciu som mala pred 8 dňami.Mám príznaky tehotenstva a neviem či je to možné.
Nechcem sa predčasné tešiť.
21. mar 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobcek5588 to je opravdu ještě strašně brzo :wink: čekala jsem dvojčátka a osmý den jsem měla slaboučkýho ducha. Opravdu zkus vydržet. Z vlastní zkušenosti ti ale musím napsat, že si ty těhotenské příznaky s největší pravděpodobností namlouváš. Samozřejmě ale nepíšu, že těhotná nejsi. Prostě .. vydrž prťka vydrž.. Ještě alespoň dva tři dny. Držím pěsti, aby se druhá čárka objevila :wink:
21. mar 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem veľmi pekné za radu.
Nič iné neostáva len čakať.snáď sa budem môcť tešiť.
Môj priateľ to už chce vedieť a nevie sa dočkať.
Ako sa hovorí kto si počká ten sa dočká.
21. mar 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dezyre
Chcem sa este opýtať dostala som nadchu môže to byť náznak ?
21. mar 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobcek5588 já tě chápu, to čekání - i když pár dnů je nekonečné :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem to párkrát zažila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nadcha je rýma? To je spíš nachlazení :grinning:
21. mar 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno myslím rymu.najviac čo má prekvapuje je že mi je zima a pritom mám pocit ako keby som vnutry hor
ím.
21. mar 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noskova ahoj si tu pisala,ze podla nejakeho kalendara vychadza pohlavie...aj mne vypociitas..dakujeeeem ,mne je 29 rokov,ale otehotnela som 28 rokov a termin mam na 17.6.2013 dakujeeem este raz
27. mar 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jamajka prvý bol chlapček a druhé sme veľmi chceli dievčatko...hľadala som fora na inernete a zaručene metody, asi ako ty... :wink: ..už si napametám aká stránka to bola, návod jasný -začať hneď po ukončení menštruácie, každý deň do ovulácie, u teba bez orgazmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tým sa zmení prostredie v pošve na kyslé a to je nevhodné pre "dievčatká" ..roky narodenia, čínske kalendáre a pod. som neštudovala, a vyšlo nám to, mám doma 11 mesačnú šibalku. Držím palce.
30. mar 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenus11 tééda, tak to slyším poprvé o tom orgasmu, třeba to tím bude ;) musím to říct švagrové, ta po dvou raubířích taky touží po princezně :slight_smile: díky
30. mar 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja som sa čudovala, ale bolo to tam pekne vysvetlené..... niečo ako, po menštruacií je prostredie v pošve zasadite, čo sa nepáči "chlapčekom" preto sa spomalia a to dáva šancu "dievčatkám" aby ich mohli predbehnúť.... :slight_smile: , preto bez orgazmu :slight_smile: Nebudem tvrdiť, že je to zaručené...no sama som to skúsila, vyšlo to, tretie neplánujeme tak už skúšať nebudem, či je to naozaj tak :slight_smile:
31. mar 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Hovori sa kto je dominantnejsi v obdobi ked sa plodi dieta tak takeho bude pohlavia. My mame dievcatko hehe, zvacsia bol dominant prave manzel, no v obdobi, ked sa nam podarila nasa mala som bola ja. A keby sme chceli dalsie babo bola by to asi znova baba, hehe po troch rokoch manzelstva som sa naucila, ze na mojho mileho plati len tvrdy rezim :-P ale inak naozaj sledujem v rodine aj v okoli, ze s tymi pohlaviami to plati...sranda :slight_smile:
31. mar 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme sa nesnazili ani raz ovplyvnovat pohlavie, ale mozem povedat, ze podmienky splodenia nasich troch dcer boli zakazdym ine - prva bola po ovulacii, druha presne v den ovulacie a tretia daleko pred ovulaciou :grinning: Viem to tak presne, lebo som si zakazdym sledovala plodne a neplodne dni. Takze podla mna je to vsetko len vo hviezdach a ovplyvnit sa to neda nijak :slight_smile:
31. mar 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sarinka123 posielalo mi mail X ludi...a urcite som odpisala
31. mar 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika92
@sorciera24 ahojte baby, podla coho to pocitate? Ja to strasne potrebujem tiez,ale zaujimala by ma aj percentualna uspesnost vypoctov! :wink: Ja som narodena 29.10.1987 a priatel 13.2.1986. mame uz syna 1.8.2011. priatel ma brata, jeho krstna ma 2 synov,jeden z nich je zenaty a ma 2 synov a ostatni su bezdetni...takze ja uz MUSIM mat dievcatko! :grinning:
4. apr 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulajda pocita sa to podla zmeny krvi, kazdych 7 rokov......uspesnost metody je tak 85-90%....aj to vacsinou vtedy zle vychadza, ze bud sa kryju roky partnerov, alebo aj tranfuzia, ci operacia to mozu ovplyvnit..... inak mam skusenost, ze to vychadza....u vas vychadza dievcatko v r. 2014....ale pozor, amte na to, len ten jeden rok, potom sa v r. 2015 meni krv tebe a bol by to zas chlapec....
5. apr 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,půjčím vám svého chlapa :grinning: :grinning: :grinning: ,mám tři holky a čtvrtý je kluk zaplať pánbůh,jinak by mě strhal.Ani jedno nebylo plánované,ale u holek mě musel ukecávat a u kluka jsem ho k sexíku ukecávala já :grinning: .
5. apr 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadulajda vychadza ti dievcatko v roku 2014... Ale tak od
Mesiaca august do roku 2015 potom zase chlapec
7. apr 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 2014 staci plodit? ci musim aj rodit

@monika92 uz tohto sme plodiili na jesen.dalsie som chcela na jar. a plodne dni a totok..s tym sa nieco neda spravit?? oni maju muzov v genoch. stacia taketo vypocty? lebo sa mi nechce o tom bavit s gynekologom...ale chcem to na istotu
7. apr 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dezyre
Dobrý deň ďakujem za príjemné rady tehotenstvo sa potvrdilo sme veľmi šťastný.
8. apr 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadulajda plodit....na istotu nemas nic, len, ze raz zomries;) ....ale tento rok dievca nesplodis, toto su vypocty, kt. zavisia od veku a zmeny krvi (ta sa meni kazdych 7 rokov)....a prave zmena bude az v r. 2014 (od februara)...ovplyvnit to mozu operacie, potraty, transfuzie..... (vysvetlovala som to uz vyssie)
8. apr 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobcek5588 moc moc gratuluju a těším se s tebou. Držím pěsti, aby bylo dál vše v pořádku :dizzy_face:
8. apr 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dezyre
Ďakujem veľmi pekné
8. apr 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 to je dobra blbost ta zmena krvi moze mat dievca aj tento rok...nic neni 100%
10. apr 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som tiež chcela velmi dievčatko ale v rodine mojho manžela su v prevahe len chlapi takže mala pravdepodobnost
10. apr 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok