Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
12. júl 2015

@bohjelaska No ved to... kto sa ma vo tom vyznať... lebo ja niee... 😝 Tak aspoň nebudeš na to tak myslieť, keď budeš dovolenkovať... Ja chcem tiež vydrzaaaat... Ja som dnes chudaka muza " zneuzila "asi 2 minuty pred tým ako sme išli preč, tak to bolo take... ze neviem, ci to všetko nevytieklo ☹

bohjelaska
13. júl 2015

@misicka35 No až dnes na 16. deň mi stúpla teplota a keďže tutu mutu bolo na 13. deň, tak to vidím bledo ☹ Aj keď pozitívny test bol 12. deň. Tak kedy bola ovulka? Idem zavárať a kašlem na to. 😒

misicka35
13. júl 2015

@bohjelaska Neviem ako to jeho sa tou teplotou, v tom sa veru nevyznam. Teplota po ovulke ma klesnúť aj potom už vystúpiť? Ci ako? Keby ste ešte dnes bolo by to neskoro? Ale ved teoreticky by mohli spermie vydržať, ci?

bohjelaska
13. júl 2015

@misicka35 Na blogu mi napísali, že je to v poriadku, ovu vraj bola 14DC. Tak by to mohlo vyjsť, nie? 😉 Alebo už neviem 😒

misicka35
13. júl 2015

No jasne, to by mohlo byt akurát 😉 Tak tutu mutu bolo teda deň pred ovulkou, áno? Tak drzim palce 🙂

bohjelaska
13. júl 2015

@misicka35 No uvidíme, myslím, že aj na tej dovolenke budem na to myslieť. Ak to teraz v lete nevyjde, tak končím s testovaním, meraním, ....a nechám to na Božiu vôľu 🙂

misicka35
13. júl 2015

@bohjelaska Ale tak predsa nebudeš myslieť na to tak ako keby si bola doma. Ináč ja som si povedala presne to iste... teraz som robila testy posledný krát... po prve už nemam 😝 a po druhe kaslem na to a necham to tiež na nahodu... Aj sa vôbec sa na to nemysliet? A to ja mam ešte k tomu aj sestra tehotnu... a ze nemysliet na to... 🙄

bohjelaska
13. júl 2015

No ja mám pocit, že všade okolo mňa sú samé dievčatká. Aj všetky kamošky majú, no hruuuza. Ja mám ešte testov dosť, tak čo s nimi? 😉 Moja sestra má tiež 2 chlapcov, no aj jej by som dopriala dievčatko, no ona si už na ďalšie netrúfa. Ale ja chceeem 🙂

misicka35
13. júl 2015

@bohjelaska Aj už nás vo okoli všetci majú dievcatka. Ale vies co je najhorsie? Ze ja im ich zavidim, ze aj ja chceem!!! Sestra už nechce dalsie, lebo nechce tri deti, as alebo sa boji, ze bude mat zase chalana?

bohjelaska
13. júl 2015

@misicka35 Kebyže na 100 percent vedela, že to bude dievča, tak by do toho šla, ináč nie. No a už kto jej dá takú záruku? 😒 Jasné, že človek musí počítať aj s chlapčekom, veď ináč by do toho nešiel 🙂

misicka35
13. júl 2015

@bohjelaska No ved to jeho jasne, ze musime počítať aj s chlapcom. Ja som akurát prisla na to, ze ja som mala ovu test pozitívny v sobotu, tak sme mali tutu Mutu, ale ešte aj v nedelu ma bolelo podbruško, tak som myslela, ze to ešte len ovulka zacina, tak som ešte muza " zneuzila " ... ale prisla som na to, ze ovulka musela byt už z nedele na pondelok v noci, lebo dnes ma už brucho neboli aj už aj hlien mam inakší... takže už sme to robili neskoro a bol by že toho asi chalan 😒 teda keby sa podarilo

bohjelaska
13. júl 2015

@misicka35 To je veľmi ťažké presne trafiť. myslím, že by to nemalo byť neskoro, keďže to bolo pred ovulkou, aj keď tesne. Aspoň uvidíš, či sa podarilo a potom sa budeme modliť, aby to bolo zdravé a potom, aby to bolo dievčatko 😅

misicka35
13. júl 2015

@bohjelaska No ved uvidime, no... už len čakať nám zostava... Ale to poradie si pekne dala 🙂 myslim to ako sa budeme modliť... aby sa podarilo, aby bolo zdrave a potom aby to bolo dievčatkoooo... aj sa nejako citis? Nieco?

bohjelaska
13. júl 2015

@misicka35 No veď práve, cítim sa až priveľmi dobre 😒 Čakám nejakú zmenu a nič, ale si hovorím, že je to ešte len 4. deň, tak to ani nič nemôžem cítim 😉 Či?

misicka35
13. júl 2015

@bohjelaska Ešte je to skoro, ešte to len pride!!! Musiiiii!!!!

bohjelaska
13. júl 2015

Júúúj to by bolo, keby sme tak obe 🙂 to by bola sranda 😅

misicka35
13. júl 2015

@bohjelaska Noooo tak to by bola sranda, ale paraaaadna!!! By som aj že koze vyskocila 😀

misicka35
20. júl 2015

@bohjelaska Ahoj. Ako sa máš? Máš nieco nove?

misicka35
20. júl 2015

@mimzy123 Ahoj. Kedy budeš testovat?

mimzy123
20. júl 2015

@misicka35 Som priblizne 13 dpo, tak by som uz aj mohla, len z mojej skusenosti viem, ze tie lacnejsie testy aj tak ukazu len ducha, ked este menstruacia nemeska. Dobre skusenosti mam s clearblue testom, ten je ozaj spolahlivy, len ta cena ma odradza. Mam uz aj priznaky tehu, tak dufam, ze ms uz nedostanem. A ty kedy zacnes?

misicka35
21. júl 2015

@mimzy123 Ja som ešte len 8 Dpo, tak je ešte skoro. Skus pepino test že Billy alebo aj vo 101 ho maju, ten mi nikdy nespravil ducha. Aj 13 Dpo už musi ukázať. Aj ake máš priznaky? Lebo mne absolútne nic neni ☹ Ci na 8 Dpo ešte skoro na priznaky? No som na teba zvedava aj drzim palce 😉

lenkaoravcova
21. júl 2015

@mimzy123 a kedy ste skusali pred ovulkou? kolko dni? sisi aj testy ovu robila ci nie?

mimzy123
21. júl 2015

@misicka35 Ja som mala skor priznaky, 3 a 4 dpo ma bolelo podbrusko, uz asi 6dpo, mi tiekla krv z nosa, to sa mi stava iba ked som tehu a bolia ma prsia uz od vtedy. A ked som velmi hladna je mi strasne zle. Ms mam dostat nedelu, tak uvidim, som aj ja zvedava.

mimzy123
21. júl 2015

@lenkaoravcova Skusali sme tri dni pred ovulaciou. Ovu testy som si nerobila, lebo tie ukazu ovulaciu az ked je a to je na dievcatko neskoro. Riadila som sa hlienom pomocou tejto stranky http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

misicka35
21. júl 2015

@mimzy123 No tak to teda ozaj skoro... Mňa podbruško bolelo včera, tak neviem... prsia ma bolia iba malinko, ako pred ms. Ale tu mam dostať až za týždeň, tak moooc dufam, ze nejake priznaky by sa dovtedy mohli prejaviť 😉. Tak sprav test zajtra ráno, už ti určite krasne ukaze // čiaročky 🙂

lenkaoravcova
21. júl 2015

@mimzy123 cize najlepsi je ten tahacy hlien hej? Ten je najplodnejsi?

lenkaoravcova
21. júl 2015

@mimzy123 tak potom daj vediet ci to vyslo a kolko dni predtym ste abstinovali?

misicka35
24. júl 2015

@mimzy123 Ahoj. No co ako si na tom testovala si?

misicka35
24. júl 2015

@bohjelaska ahoj. Ako sa máš? Co máš nove? Ešte si netestovala? Máš aj nejake priznaky? Ja som dnes nevydrzala aj testla, ale som sprostaaaaa, co? Jasne ze bielo 😒

mimzy123
24. júl 2015

@lenkaoravcova ano ten je najplodnejsi a musi sa natahovat az do niekolkych centimetrov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre