Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

mimzy123
24. júl 2015

@lenkaoravcova ked chces dievcatko nie je vhodna dlha abstinencia, treba skusat hned po menstruacii az do kritickych dni ... a to asi tri dni pred ovulaciou, ked este ziaden tahavy hlien nie je

mimzy123
24. júl 2015

@misicka35 mala som slabeho dusika, ale ozaj slabeho, no uvidim ci mi bude meskat

lenkaoravcova
24. júl 2015

@mimzy123 dakujem za info

misicka35
25. júl 2015

@mimzy123 A kedy necakas? Tak drzim palce

misicka35
25. júl 2015

@mimzy123 nemas toto testu?

misicka35
25. júl 2015

@mimzy123 fotku testu som myslela, ci nemas 😉

bohjelaska
26. júl 2015

@misicka35 Ahoj, bola som na dovolenke, tak som sa neozývala. Tam som testy nemala, tak som len čakala a včera som sa dočkala ☹ A ty ako?

misicka35
26. júl 2015

@bohjelaska Ahoj. Take si si aspon oddychla a prisla ns ine myslienky 😉. Co si vcera dostala Ms? To ma mrzi. Ja dostanem bud zajtra alebo v utorok ☹ Uz dnes son mama ruzovy vytok s trochou krvy, ale iba rano... tak uz je to len otazka casu ☹ Kde si bola na dovolenke?

bohjelaska
26. júl 2015

Hej dostala ☹ , ale ty možno nedostaneš 🙂 ešte stále máš šancu. Mne sa tiež rozbiehala dosť pomaly, ale už je to tu. Boli sme len na Slovensku, ale bolo super 😅

misicka35
26. júl 2015

@bohjelaska Ale dostanem... hádam ta v tom nenecham samu 😀 Aj my chodime len na Slovensko a tiež sa nám paci

bohjelaska
27. júl 2015

😀 Ty si podarená 😀 Ale bolo by super, keby to vyšlo aspoň tebe. Hovorila som aj s jednou lekárkou, ktorá sa špecializuje na Biligsovu metódu a tá mi potvrdila, že tak ako sme hovorili 2-3 dni pred ovulkou na dievčatko, že to tak väčšinou vychádza, no mne nevychádza nič, ani cez ovulku. ☹

lenkaoravcova
27. júl 2015

A ako teda zistim prosim vas kedy je 2-3 dni pred ovulkou ? ja mam pocit ze aj 2-3 dni je ten hlien rovnaky

betunka39
27. júl 2015

ja mam 3 chalanov a dve dievčata a možem povedať len tolko, že dievčata sme splodili presne v stredecyklu t.j v 14-15 dni, ked som mala ovulaciu. Chlapci boli vždy tesne po plodných dnoch.Kamoška sa sledovala presne 6 rokov, kým presne vedela ,kedy ma stred plodných dni a vyšlo to ma dievčatko. Ale najlepšie je metoda dr. Jonaša.

mimzy123
27. júl 2015

aj na mna doslo ☹ ms vcera ako hodinky a este aj bolesti brucha

mimzy123
27. júl 2015

@betunka39 ja akurat na stred cyklu dvoch chlapcov... tak na mna to asi nevychadza

lenkaoravcova
27. júl 2015

tak ale ovulacia nemusi byt presne v strede a to je ten problem ja mam napriklad 32 az 33 dnove cykly

majkalujza
27. júl 2015

My mame uz princeznu a teraz som v 10tyz a chceme chlapceka doparu. Ale newm ci to vyde lebo aj pri 1 sme chceli chlapca.

misicka35
27. júl 2015

@bohjelaska No presne... ako nám to má vyjsť 2-3 ani pred ovulkou, keď sa nedari ani cez ňu. Asi musime nieco vymyslieť 😉 Mňa už boli brucho, takže zajtra jeho tu MS ako na koni... tak to musime nejako prespekulovat... 🙂 aby sa nám to podarilo 🙂

misicka35
27. júl 2015

@mimzy123 Ale... to ma mrzi... v teba som fakt verila... ☹ Ved aj priznaky si mala... tak co sa,stalo? Tak drzime všetky spolu... ja dostanem zajtra, aby som netrhala partu 😝

bohjelaska
27. júl 2015

@lenkaoravcova No ovulácia nie je presne v strede cyklu, alebo aspoň nie vždy. A presne sá dá určiť až spätne. ☹ Aj podľa hlienu. Je to ťažké určiť 2-3 dni pred.

bohjelaska
27. júl 2015

@mimzy123 Vraj keď chceš dievčatko, hneď po MS sa neodporúča, lebo ak bola ovulácia cez MS, tak po je už skôr na chlapca.

bohjelaska
27. júl 2015

@misicka35 Ešte tento mesiac špekulujem a potom už nie. Nechám to tak. Plán na tento mesiac: 🙂 Čakať na plodné dni v abstinencii 😉 a potom keď budú čiaročky na testíku silnieť tak šup-šup na to. Ak začnú slabnúť tak nič. Čakanie na Godota 😀 A uvidíme. Možno raz motyka vystrelí. Ináč neviem. Zmierim sa s chlapcami a 😝 možno ma raz tá túžba po dievčatku prejde 😢

1234lubka
27. júl 2015

muzske spermie su rychlejsie ale kratsie ziju...zenske su pomalsie ale vydrzia dlhsie...vsetko je loteria

misicka35
27. júl 2015

@bohjelaska Tak to tak skusim sa tebou, to jeho celkom dobrý plán 😉 A keď to nevyjde, tak už asi budeme furt aj nech je co je 😀. Neveriiiim tomu, ze prejdeeee

bohjelaska
27. júl 2015

@misicka35 Čo neveríš, že prejde tento plán? 😠 Musí prejsť, je dokonalý 😅

misicka35
27. júl 2015

@bohjelaska Veriiim!!! Musi to vyjsť, to je výborný plán! A navyše musi aj preto, lebo potom ďalší mesiac, by sa mi nechcelo furt 😝 A navyše aj moju dceru sme splodili v auguste aj pred 10 rokmi ....

bohjelaska
27. júl 2015

@misicka35 No tak vidíš, to je znamenie, aspoň pre teba 🙂 a ja sa už zveziem s tebou 😉

misicka35
27. júl 2015

@bohjelaska Noo to by mohlo fungovat 🙂 Jasne, ze musis so mnou... s kým by som si potom pisala podrobnosti 😀

bohjelaska
27. júl 2015

@misicka35 Musíme to tak nadľahčiť, aby sme to nebrali až tak smrteľne vážne a možno práve vtedy sa to podarí. A dovtedy budeme kecať, a sa slniť a užívať si leto 😎 a čakať 😵

misicka35
27. júl 2015

@bohjelaska No presne. Ja ešte ani tento mesiac neberiem nejak tragicky. Sak hádam sa to podari aj čím menej budeme na to myslieť, tým to bude určite skôr 😉. Môjmu muzovi zacina na budúci týždeň dovolenka, tak hádam aj niekam pojdeme a nebudem na to myslieť.... No nie? Aspon ze sa tu mam s kym vykecat, lebo inac nemam s kym. Nikto nezdiela moj napad na dalsie dieta 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre