Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

tea333
25. jún 2009

Ahoj baby,
som tu nova a tak som musela aj do tejto temy, ja by som hrrooozne chcela dievcatko, a ked sa to nepodari snad zmenim manzela 😀 😀 😀
ale nie, len velmi neverim roznym takymto vypoctom..statistiky su pekne, ale ja dufam ze sa moje vajicko necha ukecat a pusti len babu 🙂

reivka
25. jún 2009

linda ja som myslela že by sme to aj mohli vyskúšať, ved stačí deň predtým, ked je to napr 9.00 ráno, lebo tie spermijky tam vydržia dovtedy, no ved skús a uvidíme či sa ti podarí dievčatko, potom nám povieš 😀 alebo ked 00.33 tak od večera tam tiež vydržia dovtedy 😉

lindda
25. jún 2009

No ved kej ale ta presnost ma dostala 😉 no uvidim ostava len dufat

reivka
25. jún 2009

😀 😀 noo, lebo to je vraj podla toho, že ked si sa narodila tak mesiac bol v určitej fáze a ked teraz za života bude v podobnej fáze, vraj skôr môžeš otehotnieť no neviem

lindda
4. júl 2009

baby ja som uz az posadnuta tym dievcatkom 😀 asi som blb 😅

gen
28. júl 2009

Ahoj, jsem tu nova a taky bych si moc prala holcicku. Mam doma uz 3 letyho chlapecka, kdyz jsem podruhe otehotnela a dozvedela jsem se ze to bude holcicka, byla jsem ten nejstastnejsi clovek pod sluncem ze budu mit doma parecek. Ale ve 38. tydnu tehot. jsem o holcicku prisla. Ted po 4 mesicich se chceme znovu pokusit o mimco a ja bych si moc prala holcicku. Mam doma ruzovy oblecky a nedokazu se s nima rozloucit. Proto budu vdecna za kazdou radu a za vase zkusenosti. Cetla jsem toho uz hodne ale nevim co si vybrat. ☹

pepppe1
28. júl 2009

ahojte 🙂 my by sme ako prve tiez chceli dievcatko,a uz aj meno mame vybrate.LEA,mne sa strasne paci,tak priatel musel len prikyvnut,ze je to pekne meno...hehe 😀

hadassah
29. júl 2009

Tak ja som si spravila všetky možné výpočty, ktoré sú voľne dostupné na internete, objednala som si dokonca aj jeden platený a keď som to porovnávala, tak zo šiestich výpočtov vyšli 3 dievča a 3 chlapec. Matematika a teória pravdepodobnosti asi fakt nepustí a nech rátame ako chceme, zrejme to vždy bude tých istých 50:50 😀 Tiež by som za dievča dala aj život 😀 Mám kopu mladších sestier a aj oni majú len dcéry - no už sa len spoliehať, že sme matriarchálny klan amazoniek a chalanov medzi seba nepustíme 😀 Len na plodenie 😠

lilaahmmad
29. júl 2009

Ahojte, no ja na take tie vselijake vypocty absolutne neverim. Ja som otehotnela dva dni pred menstruaciou, kedy som podla merania BT a ani podla pocitania nemala mat vobec plodne dni. A v oktobri cakame dievcatko
🙂 . Takze asi tak na mna platili vypocty a meranie si teploty. Podla mna je v tom stale nejaka vyssia sila....

radpraj
29. júl 2009

ahoj holky....nějak jsem náhodně narazila na vaši témičku...a celkem mě potěšila.... 🙂
Já mám doma dva velké kluky a manžel z předešlého vztahu taky kluka...takže kluků celkem dost.....tak jsme si taky holčičku moc - moc přáli...
U druhého syna jsem měla načteno všechno možné...a holčikou jsem byla přímo posedlá... takže měsíc než jsme se začali pokoušet jsem nejedla bílkoviny,cpala jsem se jenom buchtami......,zaváděla na radu gynekologa tampony namočené v jogurtu a při "aktu" si dělala výplachy naředěným octem(opět na radu gynekologa),aby jsme navodili kyselé prostředí...protože XY (klučičí spermije)jsou choulostivé a kyselé prostředí nesnáší.....Nakonec nám bylo doporučeno změna klimatu...tudíž dle výpočtů (měnění krve po 7letech)naplánovali dovču ve španělsku..odjížděla jsem při končení mens,tudíž dle rad,kdy se musí otěhotnět pouze do ovulace-taky vyšlo....Při ovu a po už nic nebylo...a já opravdu ve španělsku otěhotněla...Všechno vyšlo podle plánu...jenom na UZV jsem se s Dr. hádala do krve,že určitě toho camprlíka nemůže vidět.....a narodil se krásný modrooký bloňdatý chlapeček (ale je hodný-jako holčička)-prostě pravá španělka...... takže tak 😝
Teď jsme se rozhodli pro IVF i s genetickým vyšetřením a nechali si tam zavést jednu holčičku...Takže v březnu by se měla princezna narodit 🙂 Tak snad to vyjde.....máme před sebou ještě dlouhou cestu....
Tak ahoj......a všem přeju hodně srandy,při "dělání" holčičky

gen
1. aug 2009

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli mate jeste nekdo zkusenosti s tim vyplachem octovou vodou a jak presne se to dela. Chtela bych to zkusit, ale bojim se abych si nezpusobila nejaky problemy. Je to bezpecny? Diky moc za rady
maart: a tobe to poradil primo doktor?

sofinka2009
1. aug 2009

ahoj gen.mne na jednej ceskej stranke poradili namiesto octovych vyplachov Vitagyn C vaginalny krem ktory udrzuje kysle ph az 24hodin, ja to idem vyskusat v septembri.

gen
1. aug 2009

sofinka a to jde koupit normalne v lekarne?

sofinka2009
1. aug 2009

ano ja som to normalne pytala v lekarni objednali mi to a na druhy den som to mala.uskodit to nemoze je to na liecbu a prevenciu vaginalnych mykoz obnovuje spravne prostredie atd. a hlavne vytvara kysle ph

gen
2. aug 2009

sofinka: diky, zkusim se na to zeptat

tun1ska
2. aug 2009

Baby, a nestačí piť ráno nalačno jablčný ocot??:🙂)) 😀

sofinka2009
2. aug 2009

to neviem o tom som nepocula

tun1ska
2. aug 2009

sofinka2009- ani ja, len tiež túžim po dievčatku, tak som si zmyslela, že či nezačať prekyslovať organizmus zvnútra:🙂

sofinka2009
2. aug 2009

ja skusam tot: drzim dietu na dievcatko , mam jonasov vypocet , beriem kys.listovu, zacinam s alchemilkou , vitagyn c, a aspon tych 9dni pred snazenim nesexovat , este zacinam merat BT tak uvidim ci to pomoze.

carys
2. aug 2009

ahoj holky.Já otěhotněla se Sofí 8 den cyklu,u kluků den před ovulací takže holčička je zaručeně pár dní před ovu.Taky jsem Sofinku moc,moc chtěla a takhle se zadařila. 😲

tun1ska
2. aug 2009

carys a držala si aj tu dietu? Papala si viac mucnych jedál alebo masa?

reivka
6. aug 2009

ahojte, ja nechápem, ako môžete držať tú dietu na dievčatko, ved to je dosť zložité a obmedzujúce, skoro nič nejesť iba zeleninu a väčšinou tvaroh 😒

jagabinka
6. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
tak ja tiez tuzim po dievcatku 😉 ...podla krvi by sme mali robit na dievcatku. Som 7DC, takze zajtra ideme na to...juuuuj, dufam, ze to vyjde 😀 😀 😀 ! A vam tiez drzim palce!!! 😀

eustoma
6. aug 2009

ahojte hokly, ja tiez tuzim po diavcaktu. Teda ja by som brala aj chlapceka ale moj chce dievcatko 😉. a najlepsie rovno dve dievcatka 😉

existuje nejake dieta na to aby sa podarilo dievcatko? to vazne?

neverim ze sa to da nejako ovplyvnovat.

sofinka2009
6. aug 2009

Ahoj reivka ja to držím ale nedodrzujem úplne prisosobila som si to na seba a som spokojná ani sa mi nezdá že je to dieťa skôr jem zdravo veľa zeleninky malo soli čo mne vyhovuje lebo som tak jedla aj predtým aj keby to nefungovalo tak sa cítim super aj sa mi upravila plet a tých šesť týždňov rýchlo uteká

reivka
7. aug 2009

sofinka akých 6 týždňov? tolko držíš dietu? no inak to by som mohla dodržať, že vela zeleninky a málo soliť, aj ked lúbim soliť, ale dnes som práve náhodou jedla na obed zeleninový tanier a nesolila som 😀

reivka
7. aug 2009

eustoma pozri tu na 15. strane, tam je link na dietu na dievčatko 😉

eustoma
7. aug 2009

sranda 😉 by som chcela vediet, ci to fakt moze fungovat 😉

sofinka2009
7. aug 2009

neviem je tam napisane v tej knihe ze sa to ma drzat sest tyzdnov tak uvidim ja to budem vediet asi az okolo decembra januara ak sa podari lebo zaciname v septembri snazit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre