Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
26. okt 2015

@bohjelaska No len dufam, ze keď už musime toľko čakať, tak aspoň to bude stat za to 😉

misicka35
8. nov 2015

@bohjelaska Ahoj. Ako sa as máš? Co nove? MS dufam, ze ešte nedorazila... Testovala si? Som tu dlho nebola, lebo som zas s malym v nemocnici. Mala som ísť v piatok minulý týždeň na kontrolu, ale sak som nebola, kedze sme skoncili v nemocnici... Tak ani neviem, ci je vsetko v poriadku, ci nie. Tak musim cakat dalej. Ale som zvedava na teba 😉

bohjelaska
8. nov 2015

Som 5 DC 😢 , nemám slov. Už len verím, že ty a to maličké je v poriadku, stále na Vás myslím a modlím sa, aby ste to zvládli 😉

misicka35
8. nov 2015

@bohjelaska Alee to fakt? Tak už neviem teda... ☹ Tak nejako skoro prisla MS, nie? To ma fakt mrzi. Neskusis piť tu alchemiku? Ja si myslim, ze by mohla pomoct... A za vyskusanie nic nedas... teda okrem 1,60 co stoji ten čaj.

bohjelaska
8. nov 2015

@misicka35 Hej, prišla skôr 😒 doteraz som brala len kyselinu listovú, tak skúsim ten čaj, kupovala si ho v lekárni?

misicka35
8. nov 2015

@bohjelaska Áno v lekarni pytaj, a pije sa od 1. DC do ovulky, potom už nie. Ja som pila večer bol litra, tak zacni hneď zajtra. Ale mala by to byt alchemilka zltozelena, nie obyčajna. Budem držať palce, aby aj tebe pomohla 😉

bohjelaska
8. nov 2015

@misicka35 No ja som už 5 DC, nie je to už neskoro pre tento cyklus 😒 ?

misicka35
9. nov 2015

@bohjelaska Nevadi zacni piť teraz do ovulky. A keď tak, tak ďalší cyklus zase a bude dobre, keď už zacnes teraz...

bohjelaska
9. nov 2015

@misicka35 Tak dnes som si kúpila alchemilku žltozelenú, aj čaj Venuša, čo obsahuje hluchavku, alchemilku, medovku, ľubovník, mätu a pastiersku kapsičku. Ale hlavne mi odporúčala prášok MACA, aj pre mňa, ale hlavne pre manžela. Nepočula si tom niečo?

misicka35
9. nov 2015

@bohjelaska Tak mozes piť, ráno taky čaj a večer druhý. Pocula som aj od Maca a segra aj z mužom ju brali a pomohla. Tak aj tu by ste mohli skúsiť veru. A to už potom určite vyjde 🙂

bohjelaska
9. nov 2015

@misicka35 Ja už neviem, veriť nejakým bylinkám, ale nech, aspoň skúsim, človek nikdy nevie 😒

misicka35
11. nov 2015

@bohjelaska No ja si myslim, ze je to zazracna bylinka a urcite pomoze 😉 Takže pekne pi 🙂

hankm
16. nov 2015

@eva7780 poznas film Jachyme, hod to do stroje?

bohjelaska
17. nov 2015

@misicka35 Ahoj, tak ako sa máte? Je všetko v poriadku? Bola si na nejakom vyšetrení? Ja už mám po ovulke. To mám ten čaj piť aj teraz, alebo len do ovulky? Teraz si dávam len kyselinu listovú.

misicka35
18. nov 2015

@bohjelaska Ahoj. Mam sa tak striedavo, stále mi býva zle, hlavne večer, ale grcam už len ráno chvalabohu 😉 Zajtra idem k Dr, tak som zvedava. Tak dufam, ze ste sa pekne posnazili 🙂 Teraz už čaj nemusis piť. Potom až zas 1. Dc, ktorý dufam, ze už nebude 😉

misicka35
25. nov 2015

@bohjelaska Ahoj. Ako sa más? Co nove? Koľko už DPO si? Ja tak striedavo oblačno. Bola som na krv, sono nerobil, takže neviem ako pokracujeme, a na kontrolu idem až 16. 12. Takže ešte daaaaleeeekooo...

bohjelaska
25. nov 2015

Ahoj, som 11 DPO, takže na testovanie ešte skoro 😒 Celých tých 11 dní som stále niečo pociťovala, najskôr som hnačkovala, potom ma stále čosi pichalo, bolelo, som unavená, mrzutá. Myslím však, že sa až príliš pozorujem a možno mám aj fantómové bolesti 😝 Hrúza, už neverím, už som asi znechutená z toho všetkého. Myslím však na vás, aby bolo všetko v poriadku 🙂

misicka35
25. nov 2015

@bohjelaska Tak to mozes zajtra už kľudne testovat 🙂 už by malo ukázať. Tak ale to co popisujes, by mohlo nieco dobre znamenať 😉 Mooc drzim palce. A testni ráno a pridaj mi sem pekny testik s nejakým dušikom na teste 😉

lucyy1312
26. nov 2015

@dilino A možno len silná túžba po pohlaví napomohla 😉

misicka35
27. nov 2015

@bohjelaska ahoj. No co nove? Testovala si?

bohjelaska
27. nov 2015

@misicka35 Hej, testovala a nič 😒 . Tak čakám na jeho výsosť. A idem odznova. 😝 Som zvedavá, kedy tým praštím a vykašlem sa na to. Kedy tá túžba po dievčatkuj odíde. Alebo sa budem musieť naučiť s tým žiť Neviem

misicka35
27. nov 2015

@bohjelaska Vôbec nic? Ani malý naznak? Aleeeee... Myslim, ze na to sa vykaslay neda... akurat tak možno nebudes na to myslieť tak, ze kedy sa to už podari, ale budes to brat trochu s nadhladom a mozno to pomoze... 😉 A kedy cakas jeho výsosť?

bohjelaska
27. nov 2015

@misicka35 Tak v nedeľu, pondelok.

dilino
27. nov 2015

@lucyy1312 vyskušali to u nas v rodine a vyšlo im to a tak isto moja kamaratka u nas v dedine a tiež sa podarilo ale ako som upozornila je to POVERA ale viem že u nas to vyšlo v mojej rodine

misicka35
28. nov 2015

@bohjelaska A koľko DPO si?

lucyy1312
29. nov 2015

@misicka35 čo je to DPO?

bohjelaska
29. nov 2015

@misicka35 14 DPO, už prichádza, ale nevadí, od zajtra pijem čajíky a na Vianoce budem mať darček 🙂 ,
@lucyy1312 DPO - deň po ovulácii

lucyy1312
29. nov 2015

@bohjelaska Aha, som tu nová a ešte nepoznám tieto skratky 😉

misicka35
29. nov 2015

@bohjelaska No skoda teda. Ale presne ako hovoris... pekne pi čajíky a budes mat darček 🙂

sima410
30. nov 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

to ake cajiky??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre