Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misulkaa17
4. dec 2016

Aj mi chceme velmi dievčatko tak skúsime podľa toho čo som sa Dočítala 🙂

mona12071
4. dec 2016

@misulkaa17 drzim palce

amanda7001
8. dec 2016

Ako sa robi dievcatko prosim? 🙂

misulkaa17
8. dec 2016

@mona12071 dakujem snáď sa podarí 😀 Ked nie tak hlavne nech je to zdravé 🙂

kalerabik1
22. dec 2016

@monilik Tak nam to tiez vyslo ako sme tuzili,k nasej 2-rocnej princeznej pribudne chlapcek 🙂

monilik
23. dec 2016

@kalerabik1 jeeeej tak to su skvele spravy 😀 tak mozno sa to predsa len da ovplyvnit 😉 tesim sa s tebou a prajem vela zdravia ❤

stefania100
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stefania100
2. jan 2017

@marcelkaemmka Gratulujeme 😍 viete uz pohlavie babatka? 😘

kondaska1
2. jan 2017

@stefania100 tuto temu si treba nastudovat, natrenovat, odpozorovat z viacerych cyklov. Uplne polopate je viac metod, bud meranie teploty v posve hned rano po prebudeni kym este lezis alebo podla slin. Teplota je vyssia ako obvykle, treba si kreslit graf alebo sliny maju inu kresbu...

myskahryzka
2. jan 2017

@stefania100 Najjednoduchsie je robit si ovulacne testy.

kondaska1
2. jan 2017

@stefania100 samozrejme este aj ovulacne testy podobne ako tehotenske, reaguju na hormony. Su aj ine metody, ale tie uz nie su take "pohodlne" sledovanie hlienu, stav krcka maternice...
No a ked si odpozorujes z cyklov, najlepsie je si to zaznamenavat do grafu, kedy zvycajne dostavas ovulaciu tak uz tie 2 dni predtym nie je tazke urcit 😊

marcelkaemmka
3. jan 2017

@stefania100 ahoj este nie vcera som bola pri gyn. ale nepytala som sa a uvazujem ze sa necham prekvapit uvidim ci vydrzim

stefania100
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stefania100
3. jan 2017

Prosim Vas, je pravda, ze na dievcatko treba udrziavat PH posvy zasasite - pomozu k tomu brusnice? Dakujem krasne ❤

mimzy123
6. jan 2017

@stefania100 o brusniciach som nepocula, ze by pomahali, ale daju sa kupit taka tabletky s vitaminom C, ktore da davaju do vnutra. Zevraj to pomaha, ale ja som to nepouzila a narodilo sa mi dievcatko.

stefania100
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kalerabik1
7. jan 2017

@stefania100 Podla mna najdolezitejsie na splodenie dievcatka je zistit kedy mas presne ovulaciu a snazit sa 3dni pred ovu a potom uz vobec nie. Poznam viac zien,ktorym to fungovalo kedze spermie na chlapca pocas tych 3 dni kedy ma byt ovulacia odumru(nedoziju sa ovulacie) a ostanu zit len tie spermie ktore splodia dievcatko 🙂

stefania100
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misulkaa17
22. feb 2017

Ahojte je tu niekto kto si dával vypočítať pohlavie podľa tých tabuliek alebo ako tomu mam povedať 😀😀lebo rozmýšľam nad tým 😀😀 ak tu niekto taký je a poradí mi co a ako budem vďačná 😀👍❤lebo velmi chceme dievčatko

katus22
6. mar 2017

Ahoj misulkaa17, nám dievčatko vyšlo podľa čínskeho kalendáru, a milovanie týždeň pred aj po ovulácii každé 2 dni (ja hore), čiže či pred alebo po to netuším 🙂 (Ale Dr. podľa sona už povedal, že bude dievčatko, no ešte sa aj môže mýliť 🙂 som 22tt)... Pri chlapcovi sme sa milovali len raz a bolo (muž hore)- vtedy som chodila na týždňovky a tiež čínsky kalendár vyšiel 🙂 Neviem, či zaváži aj kto je hore a kto dole, ale niekde som to čítala... 🙂

marcelkaemmka
29. mar 2017

Ahojte :( uz som vyplakana nevyslo nam to budeme mat chlapciatko :(

moni244
29. mar 2017

@marcelkaemmka to fakt plačeš kvôli tomu, že čakáš chlapca? divné

thewall
29. mar 2017

@marcelkaemmka tak to mi je tvojho chlapceka luto☹

cammille
29. mar 2017

@marcelkaemmka a nie je zdravy? Ci?

marcelkaemmka
30. mar 2017

@cammille
@thewall
@moni244 ako keby som bola jedina a prva co je sklamana a je mi to luto ani nie koli mne ale dcerke ktora strasne strasne tuzi po sestre a ked ju vidim ako chysta satky pre sestricku a stale o nej basni co by ste robili vy ??? Tesili sa ? Asi by vam tiez bolo vselijako

moni244
30. mar 2017

@marcelkaemmka no urcite by som nerevala, ze cakam zdrave chlapca namiesto dievcata

evittam
30. mar 2017

@marcelkaemmka Jasne,ze by som sa tesila. Nehnevaj sa, ale na co ste si to dieta robili ked sa netesis-je jedno ci je to chlapec alebo dievca. Toto keby citali zeny,ktore sa roky snazia o dieta a nic tak tie by plakali.....😖

cammille
30. mar 2017

@marcelkaemmka tak nejake to chvilkove sklamanie kratko po zisteni viem este pochopit, ale ved ked cakas zdrave dieta, co viac si mozes zelat? A navyse, ved dcerku uz aj tak mate, tak naozaj nechapem...tes sa zo svojho babatka, na pohlavi ozaj nezalezi😊

atika11
30. mar 2017

@marcelkaemmka Ono to ovplyvnuju aj hormony.N
eboj sklamanie prejde,ked ho uvidis,budes ho lubit najviac na svete.A uz to je iste,ze je to chlapec?Boli ste na 3d utz,ci len na klasickom?Lebo ja som v 29tt a pohlavie nie je iste,povedala mi dr len na klasickom 2d.Mas jednu krasnu zdravu dcerku,bud rada.Drzim ti palce.

thewall
30. mar 2017

@marcelkaemmka drzim palce aby si po porode neplakala kvoli tomu aka si bola "hlupa" a nechcela si chlapca..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre