• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

6. marca 2017 
baby a uz ste poculi o tom, ze pohlavie sa da urcit aj z matky krvi uz v 10.tt ? fakt som si pisala aj s jednou genetickou, ze je to spolahlive na 99,5 %, no len neviem co ak sa potvrdi opak, budeme vymienat... :grinning: :grinning: :grinning: srandujem
5. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby a už ste počuli že sa to dá určiť podla menštruácie?? že v den ovulky sa splodí chlapec a pred ovuláciou tri štyri dni a potom nesexovať sa splodí dievča?? podla tohoto mi vyšli obidve dievky a teraz som otehotnela presne v den ovulácie a ešte neviem čo budeme mať tak vám napíšem potom...

podla toho plzáka som mala mať dvoch chlapcov a teraz by to malo byť dievča na tieto tabulky moc neverím ...

je to 5o - 5o %
5. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už mám len jeden pokus. A ak sa nám podarí niečo vymyslieť s bývaní, tak by som ho rada využila. Veľmi by som chcela babuľku, no predovšetkým zdravé dieťatko.A určite by som chcela vedieť čo čakám, už len z praktického hľadiska.
5. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla toho menzesu, to som pocula, len ak nemas pravidelny cyklus, tak sa nemusis vraj trafit, neviem, nemame to vyskusane :unamused:
5. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka podla tvojej teórie by som teraz mala čakať dievčatko, tak uvidím
5. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba si bud merať BT alebo s ovu testami to som robila ja a presne sme sa trafili ja mám cyklus 30 - 31 dní a ovulácia prebehla 14 den...
5. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved my sme to robili dosť dní pred ovuláciou a zázrakom tam niečo vydržalo, to ani nebolo plánovane ale náhodou, ale či tá teória je pravdivá uvidíme
5. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no mozno skusime :unamused:
5. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka no ved preto lebo ked to robíš pred ovulkou tak chlapské spermie su rýchlejšie ale v tele nevydržia dlhšie ako nejakých 48 hod a dievčenské hej tak tie oplodnujú a preto v den ovulky ak je sex tak chlapské predbehnu babské tak nejako... :slight_smile:

potom daj vedieť aj ja napíšem :wink:

neviem toto mi príde skôr pravdepodobnejšie ako nejaké tabulky a také bludy..
lebo počas cyklu sa mení aj PH v tele ženy a tak a to je toto všetko prepojené...
5. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som už čítala párkrát o tej teórii spermií s mužských a ženských okolo ovulácie, a ty nevieš ešte čo čakáte?
5. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie neviem ešte utorok idem doktorovi a dúfam že urobí sono uvidíme možno až v 20 tt ak budem vedieť napíšem....
ale čo sa týka tehotenstva mám uplne otočené presný opak ako u dievčatiek som mala...
5. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je zaujímavé, lebo ja mám tiež úplne iné ako pri chlapcoch som mala
5. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo jooo tov ím...já jsem na takovém genetickém vyšetření při prvním těhu byla. Takže jsem v 10tt věděla, že čekáme chlapečka :wink:
5. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky já našla nějakou tabulku a tak Vám vyšlo, kdy by jste se měli snažit o holčičku a kdy o kluka...kdy máte MS a podle toho Vám to našlo ten nejvhodnější termín pro početí...my se u druhého snažili před ovu (teda nesnažili,víte jak to myslím :sweat_smile: :grinning: )a pak když bylo tak dva dny do ovu tak už jsme spolu nic neměli a pak už taky neee...a stejně to byl kluk...takže když jsou ty "klučičí" spermie rychlý, tak se s tím asi nedá nic udělat.
5. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to s tými "mužškými" a "ženskými" spermiami asi bude viac menej pravdivé. Pri prvom som si totiž merala teplotu, takže som vedela, kedy mám ovulku a je z toho Vili a druhý raz sme sa síce pozabudli ale potom som si uvedomila, že sme trafili ovulku (bolelo ma v podbrušku na jednej strane a aj ten hlien bol taký iný)...no a je z toho Miško....takže do tretice asi tri dni pred ovulkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte mi 100% vyšiel ten čínsky kalendár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Podľa krvi nám vychádzali tie sivé políčka....(medzi mnou a mm je necelý rok rozdiel )
5. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mne ani ta tabulka..graf nevysla..ukazuje mi to u malej teraz, ze chlapec..tak to bude asi mala potvora, ked vsade to vyslo na chlapca a vraj cakame babu :grinning:
mima, vymenime? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aj to stymi spermiami, je to sice podlozene z medicinskeho hladiska, ale citala som tu na MK take,ze mali sex 5 dni pred ovulaciou, potom uz nie a bol z toho chlapcek :wink:

takze 100 percentna istota nie je nikdy
5. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže predsa len 50:50 to asi bude, že 5 dni pred ovulkou a chlapec :slight_smile: ved tak sme to mali teraz aj my a to uvidíme, ale budeme sa tešiť zo zdravého bábetka :dizzy_face:
5. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak my sme skusali vsetko mozne na dievcatko aj dietu aj jonasa ... a cakame chlapceka.u :wink:
5. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nám se to povedlo, 3 dny před ovu holka, v den ovu kluk, stopro to určo není, ale myslím, že šance jsou vyšší než jen 50:50 :wink:
6. feb 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj to že ovplyvnuje tak isto ako vymierajú mužské spermie v tele ženy tak isto aj v mužových semnníkoch tak ked nebudete sexovať tri dni a potom nejaké tri štyri dni pred ovulkou tak je ešte väčšia šanca lebo ked sú čerstvo doplnené tak su aj chlapské tam a nestihnu vymrieť v žene....tak to som sa ešte dočítala :grinning:
6. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno holky, ono je to 50:50, Pepa mi vyšel podle tabulek správně, ale teď to měla být holčička... No... Není :grinning:
7. feb 2010 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , ja som citala na nete, ze vraj v Amerike je klinika, kde sa robi IVF / umele oplodnenie / s moznostou vyberu pohlavia plodu, ale robia to len matkam, ktore maju 2-3 deti s rovnakym pohlavim, to by bola moznost, ne aj u nas keby to slo, co poviete ? :grinning:
10. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima juuuuuuuuuuuuuj ja by som to brala urcite :wink:
10. feb 2010 o 15:58  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze, aj ja, alebo spravime vymenu, ja mam 2 synov :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima jeeeeeeeeej my sa snazime o chlapceka ale ako vidim nechce sa mu ..proste chlap... :grinning: :grinning: ..dievcatka sme mali vsetky 3 na prvy mesiac a teraz len cakame a cakame a cakame a stale nic :angry:
10. feb 2010 o 16:34  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis a nam sa zase nedari ta babulienka, a tak velmi velmi chceeeeeeme, vsak preto navrhujem vymenu :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmm vidis aka to nespravodlivost :grinning: :grinning: a ako dlho sa uz snazite ?
10. feb 2010 o 17:02  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....aj ja chcem dievcatkooooooooooooooooo mate nejake rady ako sa robia baby??my uz chlapca mame :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok