Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

marcax
26. apr 2008

luciferek, no jasně,že máš pravdu 🙂 já taky nikam nejedu!... 😀 Jsem šťastná,že mám, co mám!! 😉

luciferek
26. apr 2008

😉 to určitě 🙂 , tolik dětiček, nádhera 😉

tictac
26. apr 2008

marcax, to melo byt jen pro zajimavost 😉 Ale asi na tom neco bude 😀

maart
26. apr 2008

Hele Marcax, co se vykecavas tady?....sup sup do sve diskuse....ale honem...... 😀 😀 😀

marcax
26. apr 2008

tictak, já vím! 😀 maart, už tu nejsem..... 😀

jamajka
autor
29. apr 2008

Nikto nič nepíše? halóoo? nemáne nové poznatky 🙄

maart
29. apr 2008

....vsichni asi chteji chlapecky.... 😀

marcax
29. apr 2008

...kluci jsou lepší!... 😀

jamajka
autor
30. apr 2008

Marcax, asi si to myslí aj tvoj manžel a dělá jenom kluky.....
Ale ja potrebujem recept na holčičku.....xi ...xi...xi.... 😉

januzza80
30. apr 2008

Ahojky jamajko,zkus jeste tohle.
http://jasanek.webpark.cz/plzak.html

debra
30. apr 2008

jamajka,skúste sa s manželom milovať 2 týždne pred menštruáciou,my sme sa a máme holčičku... 🙂

jamajka
autor
1. máj 2008

díky januzza80

jamajka
autor
7. máj 2008

Už som tu dlho nebola, a ako vidím ani nikto okrem mňa.

Volala som minulý týždeň Jonášovi a hovoril mi že sa môžem na 100 % spoľahnúť na jeho vypočet, že to je už 50 rokov odskúšané, vždy len vtedy máme sexíkovať, keď tam mám dievča. Pýtala som sa ho aj na tu teoriu, že pár dní pred je dievča, a cez ovu chlapec, tak mi to zavrhol, a tvrdil len to svoje, Ale ja som aj tak rozhodnutá, že budem skúšať cez tie jeho termíny, ale aj tak pár dní pred, ale už sa mi zdá, že sa mi to posúva, a tie jeho dni mi nepadnú na ovulku, tak uvidíme čo z toho bude. ci môžem otehotnieť aj mimo ovu. zdá sa mi to dosť blbé.ň

deina
8. máj 2008

Aj ja by som chcela druhe dietatko dievcatko. Chlapceka sme splodili v case ovulacie, tak mozno na tej teorii nieco aj bude. Jasne, ze dolezitejsie je, aby bolo babetko zdrave, ale ktora zena by si nepriala mat aj dievcatko? 😵 Do paru. 😅

jarus1
9. máj 2008

ahoj Jamajka, ja tiež túžim po dievčatku. A podľa Jonáša mi vychádzajú vhodné dni teraz 18.5. lenže ovulku mám tak v strede, a t zrovna dnes 9.5. tak neviem, ale vyskúšam...čo už

jamajka
autor
13. máj 2008

Vyskúšaj za pokus nič nedáš. Najlepšie aj teraz aj potom.
Moja sestra chce tiež otehotnie, ide o jej prvé dieťa, takže jej nezáleží na pohlaví, vytlačila som jej aj Jonášov kalendár z internetu, lenže ona mi hovorila, že sa jej vhodné dni podľa Jonáša nezhodujú s ovulkou. Momentálne chodí k lekárke a tá zatiaľ tvrdí, že obaja sú v poriadku, že foliky, jej dozrievajú, majú len snažilkovať, tak som jej hovorila, že aj jej to teraz nevyjde podľa lekárky, nech skúsi na tie dni podľa Jonáša, aj keď by to malo padnúť hneď cez MS, za pokus by to stálo. Tak sa uvidí, ako dapadne tento mesiac.
Nie každému sa Jonášove dni zhodujú s ovulkou, ale už veľa žien otehotnelo aj mimo ovulky.
My začíname snažilkovať v 6/2008, a chceme dievčatko. Dúfam že aj potom budem Jonáša len chváliť, a nebudem naňho nadávať.

deina
13. máj 2008

Jamajka, ja ta tu budem sledovat a ak ti to vyjde, tak o taky rok to tiez skusim s Jonasom. 😉

claria11
14. máj 2008

Ahoj jamajka prosim ťa vieš mi dať kontakt na Dr. Jonáša....
Chcela by som si u neho objednať ten kalendár.... a aka je jeho cena?
Ďakujem 🙂

aviril
14. máj 2008

ahoj jamajka. takže termín snaženia sa blíži. držím palce, daj potom vedieť, či sa ti podarilo otehotnieť a neskôr aj to pohlvie.
asi by som aj ja mala zavolať Jonášovi a spýtať sa, akých 100% a prečo to mne nevyšlo podľa jeho výpočtov.

jamajka
autor
16. máj 2008

Určite dám vedieť, dúfam že tentokrát nebudem mať problém s otehotnením. doteraz som nemala, ale práve vtedy ked to človek veľmi chce nemusí to vyjsť. to je už tak.
Ak sa dačo nezmení a nezmenia sa naše plány, lebo do cesty môže prísť čokoľvek, ale doteraz sme s mužom boli tak naladení, že v júni to vyskúšame.

jamajka
autor
21. máj 2008

Claria11, písala som ti IP.

jamajka
autor
30. máj 2008

Claira skús tento link:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Tam je písané všeličo.

A skús aj túto nemecku stránku, mne to sedelo s Jonášom:

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

melory
5. jún 2008

uz tu bola aj tema, komu to ako vyslo, tiez by som to hodnotila pol na pol, aj ked mne obe deti sedia podla neho.

cherub
5. jún 2008

tak dle čínského kalendáře nám to vyšlo 😵

zuzitka
5. jún 2008

aj mne vysiel chlapcek 🙂

zuzitka
5. jún 2008

no a prave teraz mam dlhe obdobie dievcatkoooooo 😀

melory
5. jún 2008

zuzitka to je vyzva! 🙂

panterka
5. jún 2008

no, tak náš Hyneček měl být zaručeně holčička 😀 u Jáchymka to sedlo 😀

cherub
5. jún 2008

tak přeberu práci admina, když téma zavřeli pro duplicitu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lesinka • Dnes ve 20:45

Ahojte, kedze som vyrastala medzi babami, i ja sama by som rada splodila ako svoje prve dietatko dievcatko?? Je nejaky figel ako si to naplanovat?? Ja tomu sice az tak neverim, ale clovek nikdy nevie..... Mozno poradite. Dakujem.

panterka • 2d • Dnes ve 20:46
víš, možná bys spíš měla chtít, aby Tvoje miminko bylo a bylo zdravý

cherub • 1d • Dnes ve 20:47
lesinko, můj manžel tvrdí "rovně a do prava"

no jediné co můžu říct je to, že my jsme malou splodily zhruba 10 po začátku MS Kluci se prý daří v polovině cyklu, ale co je na tom pravdy, to netuším

Tak držím pěstičky, ať to klapne

sisulik • 2d • Dnes ve 20:48
lesinka...moje prve dieta je dievcatko..ked som otehotnela druhy krat, moj drahy vyhlasil, ze on vie "robit" len dievcata...no ked vyslo najavo ze to bude chalan, on proste tomu nechcel uverit az kym sa nenarodil..a mne sa z neho doteraz super natahuje..hehe.

karot • 1d • Dnes ve 20:49
Lesinko,...............pošli manžela na 4 roky dělat na radar a pak se to určo povede.

cherub • 1d • Dnes ve 20:50
radar? Proč

mirka19 • 2d, snž • Dnes ve 20:50
Ahojky.
Lesi, myslím, že zaručený recept neexistuje. Holčičí spermie jsou prý pomalejší, ale dýl vydrží, klučičí rychlejší, ale vydrží málo. Což znamená, že milování delší dobu před ovulací by mohlo znamenat holčičku, milování v den ovulace chlapečka. To je prý vědecky ověřená metoda. Akorát to chce zjistit, kdy máš ovulaci. Já jsem měřila a ovulaci mám mezi 11 a 15 dnem cyklu, takže trefit se správně, by asi byl stejně problém. Ovšem tohle já neřeším, páreček už doma mám, takže co přijde, s tím budeme spokojeni.

lesinka • Dnes ve 20:51
No to je sice pravda, ale ak ma clovek sen, tak preco si to nesplnit. Jasne, ze je to pre mna dolezite. V klube, kde chodim jazdit na koni, prevadzkuju i hipoterapiu pre posihnute deticky a nie je mi to jedno. Pravdou vsak je, ze dievcatka su napr. menej nachylne na postihnutie, cize su odolnejsie nez chlapci. Takze aj kvoli tomu. Viem, o com hovorim. Ale dakujem za pripomenutie, zdravie je prvorade.

wladka • 1d • Dnes ve 20:53
to je pravda..

ale pre info, my sme malu splodili 5den menzesu..

panterka • 2d • Dnes ve 20:54
promiň, ale tyhle nesmysly jsem už několikrát slyšela... tím pádem je vlastně zázrak, že mám dva (snad) zdravý kluky užila jsem si s nima svoje, ale jsou to bojovníci... no, ale ještě že to příroda zařídila tak, že si člověk nemůže vybírat, protože podle Tvých slov by tu pak musely být samý holčičky

cherub • 1d • Dnes ve 20:54
lesinka, to jako vážně, že kluci jsou náchylnější na postižení? to slyším poprvé, zajímavé...

melory • 2d • Dnes ve 20:54
ja poznam taku sprostost, ze v noci...p...vidis...p... spravis

cherub • 1d • Dnes ve 20:55
melory to je humus

melory • 2d • Dnes ve 20:56
ze? ved pisem ze sprostost!!!

bambulik • 1d • Dnes ve 20:56
my holku máme a recpet nemám...
prostě to tak vyšlo a ani trochu bych se nezlobila i za kluka, nejvíc jsem měla obavy o zdraví miminka,,,
ale trik neznám a asi dle mě ani neexistuje

bubadlo27 • 1d, 24tt • Dnes ve 20:56
mel, a to ste tak postupovali aj pri Stelke?

zuzitka • 1d • Dnes ve 20:57
niekde v albumoch je cinska tabulka podla ktorej sa da vypocitat pohlavie

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

wladka • 1d • Dnes ve 20:57
ale meli , co kvakas??

kristynaw • 1d • Dnes ve 20:57
melory
holky,tak se nehadejte.
lesinko: ty bud rada,kdyz budes mit miminko,zive a zdrave... to ,ze chces holcicku muze byt tve prani,ale nijak bych to neprehanela..

lesinka • Dnes ve 20:57
pre cherub: percentualne su chlapci nachylnejsi napr. na Downov syndrom. ja sice nie som vedec, ale sestra, ktora sa zaobera DNA, to tvrdi. Jasne, ze to neplati pre vsetkych chlapcov a precentualne sa rodia viac zdrave deti, teda ak myslime napr. chlapcov, ale (vraj) je to tak.....

melory • 2d • Dnes ve 20:57
buba a vies, ze ano? podvedome!

anamor • 1d • Dnes ve 20:57
my sme dievčatko spravili cez den takze k tej sprostosti

cherub • 1d • Dnes ve 20:58
já jsem si moc přála holčičku, manžel zase kluka, takže u nás jsme se nesnažili dle plodných dnů, ale prostě když byla chuť. Bylo nám to jedno, hlavně zdravíčko a bezproblémové těhu a porod jsme si přáli

panterka • 2d • Dnes ve 20:58
zuzitko, tak u nás vyšla s 50% úspěšností... jednou vyšel kluk a jednou holka a mám dva raubíře

petra2204 • 3d • Dnes ve 20:58
Karot, ani ozáření není záruka , podívej se mi do pasu....jsem za ně ráda a jsem šťastná, že jsou zdraví.

karot • 1d • Dnes ve 20:59
Cherub,...................chlapi,co dělají dlouhodobě na radaru(obsluha apd.)nikdy nesplodí kluka.Ty vlny mají vliv na aktivitu spermií.
Jinak se říká,že kluci bývají chtění a holky ne.

cherub • 1d • Dnes ve 20:59
lesinko, tak to je fakt neuvěřitelné ale z jakého důvodu se to děje, že kluci bývají častěji postižení

anamor

bambulik • 1d • Dnes ve 20:59
tak my kačku moc chtěly

cherub • 1d • Dnes ve 21:01
já myslím, že každá mamina si ve skrytu duše přeje konkrétní pohlaví ale je jasné, že i když se narodí to druhé, tak to miminko miluje nadevšechno na světě

zuzitka • 1d • Dnes ve 21:01
neviem kto ma v albume tu tabulku, tak davam link na kamoskin blog, ona ju tam ma

http://kattom.blogspot.com/2008/05/deti-detiky-...

panterka • 2d • Dnes ve 21:01
kristynaw, cherub, to je moje řeč mám za sebou potrat a pak jsem ani jedno těhu neměla bezproblémový, dva předčasný porody a ten strach, aby kluci byli v pořádku nikomu nepřeju a teď děkuju bohu, že to dopadlo, tak jak to dopadlo... ťuk, ťuk, ťuk

melory • 2d • Dnes ve 21:01
ja co poznam v okoli baby, co potratili vo vyssom stadiu tehu, tak to boli 90% chlapci. moze to byt vsak nahoda.

bambulik • 1d • Dnes ve 21:02
jako já moc jsem chtěla kluka a z malé jsem vysraná od té doby co jsem ji viděla....

petra2204 • 3d • Dnes ve 21:03
Zuzitka, u mně ta tabulka nevychází...

A to, že kluci bývají chtění a holky ne je blbost na entou, promiň Karot .

cherub • 1d • Dnes ve 21:03
panterko, když jsi rodila dubnové červňátko, tak jsem na tebe moc myslela a držela pěstičky, malinko vím, co sis prožila... hlavně že jsou kluci v pořádku a i kdyby sis moc přála holčičku, tak seš stejně nejšťastnější maminka na světě, stejně jako každá ženská, co má krásné zdravé děti

panterka • 2d • Dnes ve 21:03
melory, vidíš, a já jsem přesvědčená, že jak jsem potratila, tak to byla holčička... taky mi to vyšlo podle různých "zaručených" metod určení pohlaví, ale hlavně je to takovej můj pocit

kristynaw • 1d • Dnes ve 21:04
panterka: taky jsem mela rizikove tehu,puvodne jsem vubec nemela mit deti,prvni kontrakce v 25tt,malem jsem rodila v 31tt,mala dostala steroidy na plice a uz se vse chystalo na cisare,pak diky Bohu vydrzela do 36tt....

a jsem za ni vdecna.. me opravdu bylo jedno,co budu mit.. chtela jsem zdrave dite,manzel si asi ve skrytu duse pral holku,ale me to fakt bylo jedno...

melory:tak to ja znam zase maminky,co chvili pred porodem ztratili holcicky...to se neda takhle posuzovat

lesinka • Dnes ve 21:05
pre cherub: bohuzial ti neviem presne povedat, ako je to mozne, ale vraj maju chlapci mensiu obrannyschopnost nez dievcata. dievcata maju silnejsie geny, alebo nieco podobne. zistim si to presnejsie.

cherub • 1d • Dnes ve 21:05
zuzi, mě ta stránka nefunguje

panterko a v kolikátém tt jsi potratila, smím-li se ptát Já jsem si taky byla jistá od samého začátku, že čekám holčičku, ale proč jsem to tušila, to netuším, možná ten chtíč a podvědomí

panterka • 2d • Dnes ve 21:06
cherub, díky moc mě překvapilo, že se o mě ví i jinde než u nás v červnovkách vidíš, já jsem si vždycky myslela, že budeme mít 3 děti, ale teď vím, že zůstanem u těch mých dvou raubířů, protože se bojím, že třetí těhu by bylo s největší pravděpodobností ještě horší víš, že mě Tvůj příspěvek dojal?

melory • 2d • Dnes ve 21:06
ved, to akurat som ja obklopena ludmi co prisli o chlapca...ono keby sa to spercentovalo je to 50 na 50

panterka • 2d • Dnes ve 21:07
cherub, byl to "naštěstí" jen 11tt vůbec si nedokážu představit, kdyby to bylo dýl...

cherub • 1d • Dnes ve 21:10
panterko, lenula.b je u nás na regionech a zmínila se, že jedna maminka už rodí no a proto že jsem baba zvědavá, tak jsem jukla

Já jsem vždykcy chtěla 2 děti, ale teď začínám uvažovat o třech, ale to až tehdy, až ty dvě starší budou mít na 10 let Ale kdo ví co bude...

Panterko, určitě budeš všechno konzultovat s lékaři a určitě to ještě půjde... nevěš hlavu a mysly pozitivně. Za zkoušku to stojí, třeba za 5 let Vždyť organizmus se neustále mění a regeneruje

lesinka • Dnes ve 21:10
pre cherub: chlacpi su vraj nachylnejsi na choroby a maju (zrejme ese v brusku???) slabsiu geneticku vzbavu ako dievcata. tie vraj vydrzia viac. mozno je to celkovo inzm sposobom zivota zien, porod, v minulosti vojna, kedy zena musela zastavat i chlapsku robotu,....ktovie. proste baby su raj geneticky silnejsie...

panterka • 2d • Dnes ve 21:11
cherub, ve středu jsem byla na prohlídce po šestinedělí a mýmu dr. jsem řekla, že třetí už neplánujem on mi na to řekl, že on už by ty nervy taky nechtěl zažít

cherub • 1d • Dnes ve 21:11
Panterko, 11tt už je dost ale není to 24tt jak Helisek Ještě teď mám husí kůži

melory • 2d • Dnes ve 21:12
lesinka mozno to bude suladom hormonov v tele, ked cakame chlapca, predsa len je to ine pohlavie

panterka • 2d • Dnes ve 21:13
cherub, nechtěla jsem to tu psát, ale napadlo mě to taky... holčičky

cherub • 1d • Dnes ve 21:13
lesinko, tak budeme doufat, že i kluci budou silnějšení a všobecně takových smutných případů ať už úmrtí nebo postižení bude ubývat

Panteroko, tak to je upřímnost od doktora teda Ale kdo ví co bude a třeba se dočkáte nechtěně krásného zázraku a bude to v pořádku

ikke • Dnes ve 21:13
myslim, ze je to o tom istom
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
pokracujte tam, prosim

ronie • 1d • Dnes ve 21:16
panter, všechny červnovky na tebe myslely, já sem si četla diskuzi u vás zpět, abych věděla o koho jako jde

lesinko, teda to sou zase statistiky Já teď doufám, že taky bude holčička, ale když ne,tak budu stejně šťastná..splnit si sen, když to jde? To sem ještě neslyšela, že by to bylo možný si objednat pohlaví

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre