Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

katecameron
24. sep 2011

@zuzana76 no s tymto som mala problem aj ja inak po dcere sa mi narodil syn a ked som gho prebalaovala tak hruza furt tam bolo nieco navyse 😀 😀 😀 😀 toto uplne chapem inak clovek si niektore veci nevie predstavit kym to nezazije n vlastnej kozi

januzza80
24. sep 2011

@dianka3 Ahojky chapu,ze je to hroznea ze jsi chtela chlapecka kvuli tomu co se ti stalo,ale ikdyby se ti narodil dalsi misto holcicky,tak se nic nezmeni,protoze ten chlapecek co uz neni,tak ti ho nenahradi.Kazde dite je jine a myslim si,ze byti bylo i tak po nem smutno.Dalsi by ti ho nenahradil.Ver tomu

dianka3
24. sep 2011

@januzza80 ☹ ja viem,ale pevne niekde v kutiku mojho srdca som si priala a myslela ze sa mi vrati, ze vtedy este nebol jeho cas a vrati sa mi neskôr, no ked kazdy vravi ze kazde dieta je ine, ale nikto to nevie na 100% no nie?
a niekedy mam take strasne dni ze sa mi chce zomriet a byt s mojimi dvoma detickami tam niekde v oblakoch strasne mi je za nimi smutno 😔

januzza80
24. sep 2011

@dianka3 Ty ted hlavne musis myslet na ty deti co mas a na tu holcicku co brzo bude na svete.Za dvema andilkama pujdes,az budes stara babicka.Ted na takove veci nesmis myslet,jsi mlada.Bohuzel jsou veci,ktere nemuzeme ovlivnit.Zivot je pekny,ale i kruty ☹

dianka3
24. sep 2011

@januzza80 Velmi pekne ti dakujem za tvoje slova, normalne si mi prehovorila az do srcca, krasne si to napisal velmi pekne dakujem si poklad... Ale uz ke raz prides o deti ci uz este v brusku alebo po narodeni tak je to bolest ktora ta bude sprevadzat cely zivot a tebe to ostane navzdy poznacene v srdci... 😔 A ci sa staroby dozijem? ani sama netusim, no hadam toto dievcatko donosim minimalne do 36tt lebo mi uz teraz hrozi predcasny porod a to uz by som nezniesla.od stredy idem asi do nemocky na udrziavanie

januzza80
24. sep 2011

Drz se a p;reji,aby ti tvoje mala delala rodost jako chlapecci. 🙂

dianka3
24. sep 2011

@januzza80 Dakujem ti moja 😅 tak potom sa ti ozvem ako som dopadla,A velmi sa vazim to co si mi napisala este raz dakujem 😅

adri2211
24. sep 2011

my sme si tiez strasne priali dievcatko,aj sme ju tak ´´miesili´´ 😀 pri kazdom milovani som myslela na to,ze to musi byt dievcatko,a nakoniec sa podarilo,mame dnes uz krasnu 15mesacnu prinecznu 😉

januzza80
24. sep 2011

@dianka3 Budu moc rada.A drz se.Za chvilku budes drzet v naruci krasnou princeznu.Bude to zmena,ale krasna. 😉

dianka3
24. sep 2011

@januzza80 Dakujem ti ,si strasne zlata a teda ked pojdem do tej nemocky tak sa este rozlucim,ale pojdem tam lebo 33 tt je este zly tyzden a nechcem skoncit v nemocnici zase uz s kontrakciami a otvorena radsej tam skoncim skor a koncom 35tt pojdem domov na reverz lebo to uz budem za vodou, aj tak sa citim zle lebo ten najmensi nespal skoro vobec cely den a ked aj spal zase ho starsi zobudil a cely den je urevany aj teraz este reve a uz mi z toho aj tvrdne brucho,tak predsa len pojdem

januzza80
24. sep 2011

Zlata nejsem 😀 ale zazila jsem si taky spatne obdobi,tak chapu,ze nejcenejsi je zivot a zdravicko.A ja jsem narozena o 3tydny drive a dopadlo to dobre,byla jsem malinka,ale statecna a tvoje mala to taky zvladne princenza. 😉

dianka3
24. sep 2011

@januzza80 🙂 tak aj ty si myslis ze predsa bude len lepsia ta nemocnica ze? ked si uvedomujem ze aj deti narodene v 33 tt to nemaju ruzove uz nebudem vahat. A tam bude sice nuda,ale hlavne kludovy rezim, co teraz velmi potrebujem ako sol a pri detoch a domacnosti sa to neda.
Inac mam mena pre moju malu a tak by som sa ta chcela opytat ze ktore je krajsie, nemam sa s kym poradit a tak sa pytam teba 😅 teda ak ti to nevadi. Mama mi hovori aby som jej dala meno Melinda alebo Kiara. no zase kamoska vravi ze kiara je ich susedov pes. No a mne sa paci bud Naomi anebo Neomi, potom este Elison alebo Tifany co myslis? neviem sa rozhodnut 😅

januzza80
24. sep 2011

@dianka3 To zalezi na tobe,ktere jmeno se libi nejvice tobe.A jestli se cizi jmeno hodi k prijmeni.Nevim jestli mas manzela slovaka nebo ne.Taky tohle musis spolecne dat dohromady aby to pak nedopadlo jako treba Noemi Novakova a tak 😀 ja mam prijmeni cizi,tak nemam problem a kazde moje dite ma jmeno ruzne zeme.prvni syn ma italske,dcera ceske a posledni anglicke.
Prave,nejvice se mi libi to jmeno Kiara 😀 tak to jsem ti asi moc nepomohla co?
Jeste je pekne jmeno Emily 😉
No a co nemocnice,tak to nejak prezijes,hlavne,at mala vydrzi co nejdelev brisku. 😉

dianka3
24. sep 2011

@januzza80 no tak v tom mam dilemu lebo mne sa pacia vsetky tie mena co som ti napisala 🙂 kebyze cakam stvorcata tak im dam mena tie co som napisala noemi,neomi,elison,tifany a mala by som pokoj ale jednej nemozem dat tolko mien 😅 no moj muz je slovak a moje priezvisko je figurova tak co sa tam viacej hodi? 😕 ano ked som prezila 3 tyzdne v nemocke s malym prezijem aj s malou,ved co tam hore dole 3 tyzdne nez aby sa mala trapiit chuda cely zivot keby prisla na svet skor no nie? ale bojim sa ze ked ma primu na prijme tak ma budu zospodu vysetrovat a to nechcem za prve ze aj to ze ta stale vysetruju sposobuje ze sa zacnes otvarat a navyse su necitlivi a to ich vysetrenie je take bolestive ze mi je potom horsie ☹ a tak mozem to aj odmietnut? bez toho aby ma poslali domov? 😕 a dufam ze aj malinka posluchne a vydrzi tam v tom brusku

amouramour
24. sep 2011

smutne tvaricky a byt nestatstny ked necakam co chces????to co je maminy🙂

januzza80
24. sep 2011

@dianka3 to se zeptej v nemocnici,to fakt nevim,nemela jsem nikdy problemy v tehu,tak nevim.a ktere jmeno jde k prijmeni tak to je tezsi.Libi se mi ta Kiara Figurova 😉 jinak fakt nevim.
Nebo Noemi?

dianka3
24. sep 2011

@januzza80 uff no uz musim sa rozhodnut lebo ked skoncim v nemocke tam uz musim povedat,lebo potom oni vyberu ☹ aspon tak mi minule povedala jedna sestricka zo saly to bola truba 😠

dianka3
24. sep 2011

@amouramour tak niekto si zela aj pohlavie,sice ano hlavne nech je zdrave

d.aniela1
25. sep 2011

@dianka3 to je prece krasne mit po dvou chlapcu devcatko muj velky sen,,, 🙂 😉

dadak
25. sep 2011

@d.aniela1 nas sen...😀

dianka3
25. sep 2011

@d.aniela1 no vydis ,ty si prajes holku a ja zase kluka, a ja som si priala chlapceka velmi velmi by som bola hrda nato ze mam 3 synov,no co uz. A tebe prajem aby to bola holcicka ktoru si tak prajes 🙂 daj vediet potom co to bude oki?

dianka3
25. sep 2011

@dadak inac, kedy mas ist este na sono? 😕

dadak
25. sep 2011

@dianka3 na sono idem 17-10, to bude ten morfologicky a dr povedal, ze mi uz na stopercent povie pohlavie...tak uvidime...a potom v 25. tyzdni idem na 4D...
Ja som inac baby hrozne nervozna...a furt vybuchnem...nechapem...pri chalanoch som taka nebyvala... 😠

dianka3
25. sep 2011

@dadak ouuuu az tak neskoro? juuuj a ja som dufala ze sa to dozviem skor 😅 , vies totizto toho 17 budem uz asi v nemocke kedze nemam stastie donosit dlhsie nez 36tt, bodaj by som vydrzala aspon teraz juujj velmi si to zelam, no aj napriek tomu budem cakat a ze co to bude 😅 uz sa aj ja tesim z tebou a neviem sa dockat 😵
Bodaj by to bolo dievcatko!!!! ptuj ptuj 🙂

d.aniela1
25. sep 2011

@dadak presne,,vsak tobe se uz splni ne??

@dianka3 moc ti dekuji ,,urcite dam vedet jak to budu mozne,,,informujeme,, 🙂 😉

dadak
25. sep 2011

@d.aniela1 tak vies, do toho 20 tyzdna sa podla mna mozu lekari este mylit...takze preto este velmi neoslavujem...ale v srdci sa zatial tesim...😀...ty si si nerobila test so sodou bicarbonou? u nas vsetky marcovky si ho robili..hihi..niektorej sumelo, niektorej nie...asi je to blbost, ale za vyskusanie to stoji...vraj ak to peni, tak je to chalan, ak nie, tak je to baba..tak skus vyskusat..do pohara si das lyzicu sody bicarbony a ocikas to...daj si ranny moc..tesim sa na tvoj vysledok...
@dianka3 a mozno budes prekvapena a poties az na 41 tyzden..to by som ti zase priala ja...nech ste hlavne zdravi...dam ti kazdopadne vediet, co to bude..
inac moje brusisko je uz tak velke...neviem ci je to kvoli tomu, ze cakam tretie...ale mna sa vela ludi pyta, ci to uz mam za chvilu termin...😀

strihalka
25. sep 2011

ahojte, aj my by sme si prali moooc holcicku🙂aj to tak v rodine vychazi, ze ze strany muze , tak vsechny baby maji chalany a vsichni chalani maji baby🙂tak daoufam, ze aj muj muz sdedil faktoy pro babulku🙂
mate nejake zjsiteni, jak se pozna brzo ci jde o holku?.🙂)

dadak
25. sep 2011

@strihalka skus ten test so sodou bicarbonou - len tak pre zabavu, potom, vraj ked ma frekvenciu srdiecka v rozmedzi 140-160 tak je to baba, ked 120-140 tak chalan..., potom ked je na lavej strane tak vraj je to chalan, ked na pravej tak baba...a ked mne sedi baba, tak rozdiel oproti chalanom je aj ten, ze vobec ale vobec nemam chut na sex...co vy baby? ci to len moj muz je taky chudacik? 😀

strihalka
25. sep 2011

@dadak super🙂)
sodu jsem zkousela, jedno penila, jednou nepenila🙂, tak uvidime zitra rano, z ranni moci....
frekvence srdicka tu nevim kde najdu v nejakem zaznamu?v tehu knizce?mam za sebou jen jendu navstevu a tov 7tt+6, ted me ceka za tyden.....
vzhledem k tomu, ze mam dvourohou delohu, tak vim, ze pipisek je ulozeny v pravo:D, coz by bylo opet plus🙂
co se sexu tyce, tak nesexujem:o), nejak neni chut, nalady semnou hazi....hruza des, zle mi neni vubec, ani jendou sjem nemela nevolnsoti, v podstate ani nevim ze jsem tehu, kdyby mi nebyly mael kalhoty :D

dianka3
25. sep 2011

@dadak juuuj kiez by sa to splnilo co pises 😵 😵 😵 bola by som najstastnejsia zena pod slnkom 😵
Inac su uz aj testy ktore urcia pohlavie od 13 tt ale stoja 33 e 🙄 to ja serem, ale myslim ze to bude aj dievcatko 🙂 lebo teraz je velmi vela dievcatok juuuj a prajem si to 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre