Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

atuska24
18. okt 2011

Ahojte,ak sa mozem pridat,tak ja "mam skusenost"co sme sa tak bavili s babami,ze ak su "stare"spermie,t.j.ze sa milujete 2x do mesiaca...xxi,bude dievca....a ak su "cerstve"ze je to tak asi 4-5x do tyzdna bude chlapec...my sme to neprehanali a mame dievca...moja sestra si bola podla toho ista ze to bude chlapec..a ma Tobinka...xixi,ktovie ci to tak funguáje,ale urcite sa presvedcim buduci rok...chceme chlapca... 😀

michaela_2
18. okt 2011

@atuska24 ahoj tak tohle jsem já slyšela zase úplně přesně obráceně 😀 že když se milujete často, tak ubývá těch ,,rychlejších'' klučičích spermií a je to holčička. Na nás by to tedy i sedělo, o miminko jsme se nesnažili, ale milovali jsme se skoro každý den, ochrana selhala a čekáme holčičku 🙂.....

sympa1
18. okt 2011

@atuska24 teda riadna sprostost , to som este nepocula 😀 😀 😀 😀 😀 😀

atuska24
18. okt 2011

Tak vidis,je to asi blud...ale mam to tak vyslo... 😒

marselina
18. okt 2011

@michaela_2 slyšela jsem to uplně stejně jako ty,čím víc prý děvčátko,čím míň tak chlapeček,na nás ten chlapeček sedí při druhém těhu,při prvním si myslím,že to měla být ale holčička

atuska24
18. okt 2011

Pohlavie sa asi neda ovplyvnit,ale moj otec je zo 6 surodencov a su vsetci chlapci,no tak mozno nieco na tom bude...

atuska24
18. okt 2011

@sympa1 tych sprostosti co je tu popisanych je hodne,nemyslim tuto temu,ale kazdy niecomu veri...ma s niecim skusenost...

sympa1
18. okt 2011

@atuska24 ano to je pravda

svatule
18. okt 2011

holky je to asi fakt náhoda, to pohlaví, my se v měsíci, kdy jsme počali dceru milovali jen 2x-byli jsme porůznu nemocní a pod. navíc ještě na začátku a na konci cyklu, otěhotněla jsem, ani nevím jak( po 8 měsících snažení) a je to holčička...
Teď podruhé nám to vyšlo napoprvé, tak jsem zvědavá, kdo na nás nakonec v květnu vykoukne 😉

d.aniela1
18. okt 2011

já jsem si Dominika pocitala pres ovulku a milovali jsem se nekolik dni pred ni a pak uz ne,,a je to klucik,,takze u me ta teorie neplati,ale jak se rika do tretice 😀 😀

najjulinka
18. okt 2011

@hviezda22 moja teta po dvoch chlapcoch chcela tiež ešte babu a tiež k tomu mala bonus chalana - tak ako ty.. dvaja chalani solo a potom dvojičky párik 😀

hviezda22
18. okt 2011

@najjulinka ahoj, no presne to aj ja hovorím, že Kikuško bol bonus 😀

najjulinka
18. okt 2011

no podla tých teorii by sa vlastne dvojičky párik naraz nedali spraviť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dianka3
18. okt 2011

@dadak 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Jéééééééj SRDECNE GRATULUJEM!!!! 😵 Ja som to vedela 🙂 ved vtedy ked ti to uz na prvom sone povedal ze tam nic nevydi tak to uz bolo jasne lebo mne pri chalanoch uz v 15tt potvrdil ze su to chlapci. A teraz pri dievke v 17tt povedal ze baba no a v 30tt to len potvrdil.
Juuuuj velmi sa s tebou tesim 🙂 ani nevies aka som rada ze mas nosis pod srdieckom malu princeznu,tak ako si si ju velmi priala 🙂 tesim sa z tebou velmi zo srdca blahozelam a posielam jej pusinku na tu jej malu hlavicku 🙂 A co uz mas aj meno? ci este pockas? No a ja som dnes 36+3 dni tak je to moj rekord lebo prveho som uz v tomto tyzdni porodila a druheho 36+0 cize toto bude moj reckord 🙂 ale co je zle ze je stale ritkou dole ☹ a podla mna sa mi uz neotoci a to sa snazi akokolvek.Sa jej nechce abo co 😒 je jej lepsie tak.No a ja mam strach aby som nesla sekciou to nechcem .Hadam porodim normalne-spontane. 😒
Jaj a ozaj uz som mala meno vybrate ze Ariadna ale muz mi povedal ze skor Ariana tak sa bude volat Ariana 🙂 co povies? Hladala som to meno v kalendari z 1530 mien a nebolo tam take ,to si moj muz vymyslel....ale co nan povies? 😅

januzza80
18. okt 2011

@dadak Moc gratuluji,je to super,mit po dvou chlapeckach holcicku bude mit velke ochrance.

ellit
18. okt 2011

DADAK TROMFLA AJ JONASA, bude to silna konkurencia 🙂 🙂 🙂
VELIKAAAAAAAAAAANSKE GRATULAAAAAAAAAAAAACIE zlaticko 🙂

moonlightka
18. okt 2011

@dadak prosim si recept 😉 A gratulujem 😉

katecameron
18. okt 2011

@dianka3 pocuj ta ty este aj prenasat budes vidís ale aspon nieco cím dlhsie vydrzite tym lepsie aspon do 38 ja som rodila v 38.tt,37tt,38tt 😉 a prve hrozilo ze 28tt to by bol inaksí pruser som rada ze je to takto a my mame doma Adrianku 😉

katecameron
18. okt 2011

@dadak gratulujem a dufam ze to tak aj ostane s tou bambulkou zasluzis si to

dianka3
18. okt 2011

@katecameron no hadam este tyzden vydrzim a budem happy 😵 😵 v tom 37tt ked sa ti narodil mala si babo pri sebe? ja som to este nikdy nezazila aby babetko bolo somnou na izbe vzdy bolo na iske o poschodie vysie a ja s matkami a ich detickami, no snad tentokrat budeme obe pri sebe 🙂 len ma sere ta poloha KP ☹

katecameron
18. okt 2011

@dianka3 ano on bol velmi velky mal 3520g a 55cm narodeny v 37tt takze brutl miery bo tí dvaja boli mensí paradox ale iba o kusok no to asi niej bohvie co ta poloha ja by som sa tiez bala rodit cisarskym ale zas zvlkadli to aj ine tak neboj hlavne nech ste v poriadku obidve 😉

dianka3
18. okt 2011

@katecameron Vaaau no tak to bol riadny macko 🙂 a to si ho mala pri sebe sak?ako na izbe.sranda ze ti dvaja boli mensi a pritom vyssi tt 😅 . Ved aj ja sa strasne bojim cisaraku. to radsej nech skoncim u patologa 🤐 fujj ja budem sa snazit normalne rodit, no len uvydim ako to pojde 😖

katecameron
18. okt 2011

@dianka3 ano mala som ho hned pri sebe to aj ja som povedala ze radsej 10detí porodím ako 1cisarak total ja ja mam panicky strach z narkozy asi by som sa ineho tak nebala iba tej narkozy

dianka3
18. okt 2011

@katecameron ved to 😒 , a coze narkozy, ale len to ze budes lezat na opreacnom stole 😒 🤐 sa mi zda uz ako keby som bola na bitunku 😲 och a tie ich ruska potom naraz koma, tma a zobudis sa na izbe mimo, brucho rozrezane a zasite jak vlk z rozpravky, babo nikde a neskutocne bolesti a ty nevies co a ako to bolo? ci dieta je ok, ani si ho nepocula plakat-jeho prvy plac ked z teba vyde, ani nic. z toho je mi uplne smutno a nanic, radsej sa budem trapit a morit v bolestiach ale s tym ze ju ja porodim a nie aby mi ju vyrvali z tela jak slepe crevo 😠 to nie

katecameron
19. okt 2011

@dianka3 ink ty mnas termín skoro na moje narodky 😉 az porodís kusok skor tak budeme oslavovat naraz

dianka3
19. okt 2011

@katecameron Ano? no tak hadam to vyde 🙂 kedy to mas narodky?

mamkamarketa
20. okt 2011

damy,
nemuzu cist celou diskuzi,ale poradite mi,vy ktere ste se planovane snazily o holcicku a nakonec vam vysla?
dekuju 😵

syslica
20. okt 2011

@mamkamarketa Stačí pozrieť príspevky trošku vyššie a napísať "dadak" 😉

dadak
21. okt 2011

@syslica Syslicka moja...ty davas ale referencie...😀, ja som prave chcela napisat, ze teraz ta radost kus odpadla, ochladla som, bo sa bojim, ze sa doktor zmylil...akurat som si precitala temu o tom, ci sa niekomu dr. pomylil a bolo tam strasne vela pripadov, ked do porodu to malo byt dievcatko a zrazu to bol chlapcek... ☹ Ako sa mi inac mas?

mitka2007
21. okt 2011

@najjulinka asi by som sa obesila 😀 ,mat tolko chlapcov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre