• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

6. júla 2017 
ahojte kazdych sedem rokov sa meni krv aj podla toho sa da zistit pohlavie v mojom okoli to vychadza skoro kazdemu
26. jan 2012 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sekirka podle krve bych mela mit 2 holky a nemam ani jednu :wink:
26. jan 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to,je normalne nevide to kazdemu a hlavne parom narodenym v rovnakom roku to vychadza presne naopak
26. jan 2012 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sekirka Ahojky,prosim te moje svagrova ma 33 a jeji manzel 36.Ceka treti mimco.Ma uz dva kluky,tak se chci ujistit jak to pocitas ty tu krev dekuji.
26. jan 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januzza80 Ak je švagrinka nedočkavá, nech si kúpi v lekárni tesík na určenie pohlavia a je to :slight_smile:
26. jan 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sepi nedockava je,ale ona si radeji pocka a kamosce rekl test kluka a ma holku :grinning:
26. jan 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januzza80 To vážne? Myslela som, že ten test je spoľahlivý, ale pravdupovediac vlastnú skúsenosť s ním nemám :wink:
26. jan 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januzza80 vychadza chlapec a vzdy treba vediet kolko maju rokov manzelia v case pocatia
26. jan 2012 o 14:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sekirka dekuji moc,no je asi v 7.tydnu tehu a narozeniny ona ma az v unoru a manzel taky.
26. jan 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sepi Dekuji za odkaz a bohuzel i tohle neni na 100%.
26. jan 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2012 o 14:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januzza80 pravdaze,az v porodnici,je to iste :slight_smile:
26. jan 2012 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sekirka neviem,či je to pravda,ale vraj to neplatí ak ste mali transfúziu :confused:
26. jan 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktorá krv to vyhráva? tá mladšia či tá staršia? :wink:
26. jan 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inak mne podľa Jonáša (z netu) vždy vychádza chlapec/dievča ob mesiac, každý druhý mesiac dievčatko, to by sa s tou teóriou o krvi bilo... podľa t.o krvi by som to mala stihnúť do mužových 35.narodenín, lebo vtedy sa mu vymení krv a bude mať mladšiu a teda bude robiť chlapcov? a ak to nestihneme, mala by som čakať do svojich 35? :wink:
26. jan 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky,ja bych spolehala na tu ovulaci a ne vymena krva a cinsky kalendar.
26. jan 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@andrea2210 podla krvi sa neda urcit pohlavie prveho dietata, tak si mylis trochu tu metodu.....
26. jan 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januzza80 Mne to príde tiež najrozumnejšie, do mája to určo nestihnem a do svojich 35 sa mi zase čakať nechce.. :wink:
26. jan 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Síce si ovu nezisťujem teplomerom, ale zvykla bývať tak v strede cyklu (podľa napätých pŕs som to sledovala :wink: ) a podľa toho mi to vychádza pred Jonášovým termínom (z netu), takže podľa ovu teórie by to čisto teoreticky bol chlapec..
26. jan 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka samozrejme,ze taky to je o nahode a jiste nic neni,ale tohle je jeden z nejrozumnejsich rad jak se k tomu dopracovat a je to dokazane.
26. jan 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januzza80 Ako tu už bolo písané, isté to je na pôrodnej sále :wink: Toho som si vedomá, len sa tak niekedy zabávam teóriami, ako prípadne zvýšiť šance na dievčatko...ale sú to len také virtuálne zábavky...
26. jan 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eaka Jak rikam ja nemyslet na to a verit prirode. :wink:
26. jan 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik0907 ano neplati
27. jan 2012 o 08:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sekirka ja to rada ratam a porovnavam ale len tak pre potesenie ci to vychadza a podla mna to vychadza dost casto aj mne to vyslo a teraz caka dcera druhe dietatko a podla mna bude chlapcek aj ked jedneho uz ma ale mozno raz budem mat aj vnucku
27. jan 2012 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sekirka no my sme s manželom rozdiel presne 7 rokov a jeden mesiac, tak neviem ako sa to počíta, ale mala som transfúziu tak to na nás neplatí :wink:
27. jan 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ,je manzel starsi tak mate iba mesiac na syna kazdych 7rokov ale presne takymto pripadom ako ste to vychadza presne naopak tak neviem a este ta transfuzia do toho uvidite v porodnici :slight_smile:
27. jan 2012 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, s muzom rozmyslame, ze by sme si tak o 3 roky dopriali tretie dieta,ale tentoraz by som bola strasne rada, aby to bolo diveca. ziadne blbe vypocty mi doteraz nevysli, podla nich mal byt prvy syn dievca...ale ma pipika :sunglasses:
takze ja asi verim len ovulacii, ak dobre chapem, tak treba sexovat naposlendy tak 2-3 dni pred nou, aby prezili len XX spermie. resp. mate niektora 100% :grinning: radu ako na to?
29. jan 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@opica 100% rada nieje nikdy....za pohlavie babatka moze muz a nie ty :slight_smile:)) Moj prvy syncek je v den ovulacie a druhy je 4 dni pred ovulaciou :slight_smile:)) tiez som si myslela, ze to funguje a prd :slight_smile:))
Vraj sa v strese rodi viac dievcat a nam pri milovani s manzelom v Chorvatsku vtrhla do izby svokra :slight_smile: Nastastie bola uplna tma a do nasej izby viedla este mala chodbycka, takze sme sa stihli znormalizovat :grinning: :grinning: :grinning: a na 95% cakame dievcatko. Nemala som ani ovulku, ani pred ovulkou....mala som asi tyzden po menzese len.
29. jan 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadak tak ako utz ??v 32tt kolik mela mala??no cekam na tve info ja jdu pristy tyden tak jsme zvedava,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok