• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

6. júla 2017 
@alexandra a @poisonblu inak ja sa celkom stotožňujem s názorom, okrem plánovania pred a počas ovulácie, že prostredie, ktoré vytvára žena svojou stravou, vitamínmi a ktovie akými inými vplyvmi, môže byť príjemnejšie (alebo ako to nazvať) pre X alebo Y spermie a tak práve tieto zvýhodňovať a zvyšovať šancu, že práve taká sa do vajíčka dostane ako prvá...
14. mar 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poisonblu no takze podla toho tvojho sna to co sa ti snívalo znamena ze budes mat dievca :wink: ale tak uvidís
14. mar 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron Podľa čoho si myslíš, že sa poisonblu narodí opak toho, čo sa jej snívalo? zaujíma ma to, lebo sa mi snívalo, že som bola tehotná a bola som si v tom sne istá, že to bude chlapček.. :wink:
14. mar 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron ja si nemyslim, ja som presvedcena, ze je to chlapec...dam potom vediet, ked budeme vediet pohlavie
14. mar 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den vsetkym :slight_smile:
ja mam dvoch chalanov 12 a 18 rocnych a v decembri sa nam narodilo dievcatko....mozno to bolo tou dlhou prestavkou :grinning:
14. mar 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa pri prvo snivalo ze budem mat dievku , dr mi povedal povedal 22t ze budema dievku a narodil sa mio chlapec jak hora :wink:) teraz sa snazime o dievcatko. mam 2 chlapcov kt som otehotnela presne den ovulacie . inaksie a sinsky kaledar mi potvrdil oboch chlapcov a moje mame obe dievky :wink:)
14. mar 2012 o 17:10  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka ja neviem preco ale viem ze ked sa ti sníva o chlapcovi narodí sa opacne pohlavie a samozrejme naopak stalo sa mi to velakrat aj moja naj kamoska o nej sa mi snívalo ze mala dievcatko v tom sne hned som jej volala ze bude mat syna a to bola v nejakom 4tom mesiaci este podla sona nevedela nic a potom sa jej narodil syn a aj mne osobne sa to stalo este som nebola ani tehotna a snívalo sa mi ze sa mi narodil syn v tom sne som strasne plakala ze ja nechcem chlapca ale nebrala som to ze budem mat syna praveze plakat v sne znamena stastie a prvorodenu mam DCERU :slight_smile:
15. mar 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron poisonblu...potvrdzujem!!! Teda aspoň na základe vlastnej skúsenosti. Keď som bola tehu, mala som živí sen, že sa mi narodilo dievčatko a máme chlapčeka :grinning: Nedávno sa mi znova snívalo, že sa mi narodilo dievčatko, ale nie som tehu...tak neviem, čo to znamená :unamused:
15. mar 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě se zrovna včera zdal sen že jsem porodila kluka. Nikdy předtím se mě to nezdálo. Pokaždé když jsem ve snu rodila tak to byli holčičky a mám dva kluky.Teď taky nejsem těhu. Měla bych ještě dotaz: poznám podle hlenu,že mám ovulaci? Nebo jenom podle měření teploty.Na to měření se mě teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2012 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radka137 poznas podla hlienu..ja som sa riadila len tym, nemerala som...cez plodne dni je hlien taky bielkovy, slizky, az vodnaty...aby mohli cezen lahko prejst spermie
15. mar 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron
@sepi
@radka137 neblaznite, ja chcem chlapca :D
15. mar 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poisonblu a co vlastne robis v tejto teme? :grinning:
15. mar 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mentolka28 no reagovala som na prispevok, ze kedy sa rodia baby a kedy chalani..a nejak som tu zostala :D
15. mar 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu vidis, to je osud, budes mat dievcatko :grinning: :slight_smile:
15. mar 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mentolka28 :D no uvidime...lebo ja mam pocit, ze som otehu v den ovulky...vsak sa nechame prekvapit
15. mar 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon, že sa miešam do témy :slight_smile: predbežne zisťujem ako na babu . máme dievčatko, chlapčeka no a ak raz by sme sa ešte odhodlali, dcéra nr. 2 by bola super...
ja som chcela len k tým snom, v prvom tehu sa mi snívalo, že sa mi narodil chlapček, ešte mi aj povedal, že sa volá Matej :sweat_smile: a bolo dievčatko..(v druhom som žiadny sen o pôrode ani dieťati nemala). takže sa pripájam k skúsenostiam tých, ktorým sa narodilo opačné pohlavie, ako sa snívalo... :slight_smile:
15. mar 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poisonblu jasne :wink: drzim palce
15. mar 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu neblazni ze chces chlapca prve dieta je lepsie ked je baba to mi mozes verit z vlastnej skusenosti chlapec bude neskor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron ja som vzdy chcela starsieho brata, tak chcem mat prveho syna :D aby druha mohla byt dcera :slight_smile:
16. mar 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu no ale tak mozno to bude presne naopak :wink: to ja som brata nechcela mat nikdy a som stastna ze som ani nemala mne staci pohlad na sestrine deti syn ma 11 dcera 8 rokov ti poviem otrasne kolko jej ten naublizuje a v jednom kuse bije hruza a des vobec jej toho brata nezavidím
16. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron tak to zalezi od vychovy :D nie od toho, kto bol prvorodeny...
16. mar 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no nic to kramy prisli . zacneme varit od znova . mozno bude decembrova :wink: 3 dni pred ovulkou a nic , skusime to teraz 2 dni a uvidiem ci tie zenske spermie vydrzia :wink: .Ja ama 2 chlapcov a ak budem mat dceru tak si na nu daju pozor :slight_smile: ale uricte nedovolim aby ju bili . oni sa ani na vzajom nebiju tazkze zatial je to ok s vychovou :wink:
17. mar 2012 o 15:56  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana181 a ako vieš kedy máš ovu? :slight_smile: ja mám tiež dvoch chlapcov a chceli by sme ešťe dievčatko
17. mar 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, potrebovala bych poradit. Tento cyklus jsem mela ovulacni hlen (takovy ten co se tahne) 8 a 9 DC. Kdy nastala ovulace ? Vim, ze 12 DC uz bylo po. Byla jsem totiz na kontrole u gyndare, ale nezeptala jsem se ho. Taky bych si prala po chlapeckovi holcicku. Diky za odpoved.
18. mar 2012 o 12:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rena1410 ono zavisy kedy bol sexik :stuck_out_tongue_closed_eyes: hovori sa ze take 3dni pred je ok na dievcatko..ovu mohla bytod 9-11dc
18. mar 2012 o 12:55  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berusaa . no ja som si pri nich robila ovulacne testy a viem ze v ten den sme mali sexik a mama dvoch chlapcov. teraz mam menzes kazdych 28 dni a ten 14 - 15 den mam ovulaciu. od decembra si odtestujem v ten den ked si mysli a vzdy sa trafim . tak terasz viem ze ak som dostala kramy sobotu tak ovulaciu dostanem o 2 v sobotu alebo nedelu.:wink: minuly mesiac na to nevysla tak duyfam ze teraz hej a dostaneme darcek na vianoce
18. mar 2012 o 13:07  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana181 supeeeeer,tak držím palce aby to vyšlo a bolo to dievčatko :slight_smile: a ktore ovul.testy si si kupovala?nejake v lekarni?
19. mar 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink: clearblue ( tie su velmi dobre ci aj tehotenske testy. - take citlive ze 9 dni po ovulacii ti povie ze ci si tehotna alebo nie s prvym rannym mocom
)
19. mar 2012 o 17:00  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 Ahoj,tak ja som jedna z mala,ktoremu tabulka pocatia podla krvi nevychadza :unamused: bude to znova chlapcek :grinning:
19. mar 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks Ahoj :slight_smile: no určite je takých viac,čo im to podľa krvi nevychádza :wink: a gratulujem ku druhému chlapčiatku :slight_smile: do tretice to bude určite princezná :grinning: a keď nie chlapci ti to určite vynahradia :wink:
19. mar 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok