• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

6. júla 2017 
@tynamartina na strane 29 zacina zhrnutie nasich diskusi a postrehov....
v jednom bode je, ze sa mas dat po milovani na pravy bok....ale to som ja nedodrzala, lebo nam vtrhla do spalne svokra (sen kazedeho) a tak som asi dobrych 10 minut sedela :grinning: :grinning: :grinning: a pri druhom pokuse (co uz som ale podla vypoctov bola tehu, tak presne v sekunde po... zacal mladsi syncek plakat a hodinu som ho nosila pomaly na rukach. Takze ziadne kludne lezanie na pravom boku :grinning: Takze tu plati teoria, ze v stresovej situaci sa viac rodia dievcata :grinning:
3. apr 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ellit Ďakujem. Áno študovala som čo tu písala Dadak,len ma zaujímalo či si to aj ty dodržala. No čím ďalej tým viac prichádzam k názoru že je to stále len vec náhody. Lebo sú tie ktorým to vyšlo ako tebe :slight_smile: ale aj tie ktorým to nevyšl :unamused: . Každopádne ďakujem za odpoveď.
3. apr 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tynamartina je jasne, ze je to vec nahody a hlavne za pohlavie dietata moze muz a nie ty :slight_smile:
3. apr 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellit No len neviem ako toho môjho donútiť aby konečne spravil to dievčatko :wink:
3. apr 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno ta nasa 30tka je stastna, uvidis :slight_smile:
3. apr 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellit takže ty vďačíš za dievčatko vlastne svokruše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj nam trhla svora do spalne ale z toho soku som dostala o tyzden skor kramy :wink:) Ja som si precitala jendu knihu a tam dost pise aj o diete. ze ked ches mat diveku mala by si jest vela acid. jedlo a zas chlapca alkalicke jedlo. vraj zena kt je acid . jedlo ma v sebe stavu kt nici muzske spermie a zas ked zena je viac alkalicke tie zas podporuje muzske spermie . No ja ma 2 chlapcov a moja dieta je skor alkalicka, takze u mna to dost plati ale zas na 2 starne som otehotnela snimi pocas dna ovulacie ....
4. apr 2012 o 14:08  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadak
@syslica ...Ahojte dievcata, nejako dlho som vas tu nevidela :wink: Chcem sa vam trosku pochvalit mojim cerstvym pozitivnym tehu testom :slight_smile: Velmi sa tesim, ze nam to tak skoro vyslo, co som ani nedufala. Snazila som sa dodrzat vsetky rady, ktore som aj vdaka vam ziskala a samozrejme ani na ponozky som nezabudla :grinning: Teraz uz len v kutiku duse dufat, ze ta moja bublinka je ozaj ruzova. No musim priznat, ze od prvej chvile co o nej viem ju milujem bez ohladu na to, ci je modra alebo ruzova. Je proste moja :sweat_smile: ...ale mohla by byt aj ruzova :grinning: :grinning: :grinning: Pekny vecer prajem
4. apr 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sepi Tak sa nám to tu pekne stehotnieva.... a čo čítam, samé dievčatká... verím, že neporušíš tradíciu a dočkáš sa dcérky. Držím palce, budeme čakať na predbežné správy.

Všetkým v téme veselé veľkonočné sviatky v kruhu rodiny, nech vás vaši chlapci poriadne vyšibú či vyoblievajú, prípadne obidvoje. :wink:
5. apr 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem :wink: a nech je vsetko ok do posledneho tyzdna.!!! Uz niektora z vas vyskusala ten test na pohlavie baba. Vraj je 99% a je podobny jak tehotensky test . Udava pohlavie vraj po ukonceni 10t :wink:
5. apr 2012 o 14:33  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana181 ahoj ja som ten test robila 12 tt a vysiel mam 2 mesanu dcerku ,ale je to podla mna len reklamny tah kamoskam vysiel zdy pravvy opak.. na 100% to mas z odberu kri tiez po 10tt to robuia
5. apr 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana181 ja by som ho chcela skusit, ale tusim stoji 35 eur, ak myslis ten clearblue (tusim)...
5. apr 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zijem v anglicku a tu ti odber krvy nerobia na zistenie pohlavia. Oni v niektrich castiach UK ani nechcu povedat pohlavie ak si nezpaltis 100£ a to musis si pockat az po 16t.. ale uricte vyskusam ( test tu stoji 18£ ) ak do 3tice otehotniem :wink:)) ( uz sa na tom pracuje xixi , moj muz mi vravi ze ho zneuzivam lebo vzdy ked chem otehotniem tak mu nedam pokoj a ked uz som tehotna alebo po porode zas o sexe nechcem pocut. Chudacik sa citi zneuzity :wink:)))
5. apr 2012 o 18:07  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sepi srdecne blahozelam a tesim sa s tebou :slight_smile:))))) nech vsetko dobre dopadne a podaria sa nam tie baby, ale je to presne tak ako hovoris...ci to bude modre alebo ruzove aj tak to budeme lubit
7. apr 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby dnes som citala ze zeny ktore maju toxoplazmozu rodia synov cize pozor ked mate tpxopl.a chcete dceru radsej nie :wink: a este ze muzi ktory sportuju a su fyzicky silny plodia synov naopak chlapi ktory su slabsí take tintítka plodia dcery ako je to u vas akych mate partnerov je to pravda? s tou fyzickou kondickou ci ani nie
9. apr 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron , najzaujimavejsie na tom je ze zena nikdy neovplyvni pohlavie dietata, ........ ja som toxoplazmozu prekonala a mam dve dcerky a sme vsetci zdravy ako repy...takze zase citame bludy obludy
9. apr 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron Ja jsem nemela nikdy toxoplazmozu a mam dva kluky a holku. :grinning:
Jinak muj manzel je opravdu chlap a sport jen nekdy a mame jak kluka tak holku.
9. apr 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januzza80 ani ja som nemala a mam dvoch chlapcov ale mam kamoskku ktora bola teht.a pocas teh. jej prisli nato ze ma oxopl. a mala 3dcery a vtedy ako toxopl. pozit.sa jej narodil chlapec takze ja potvrdzujem ze nieco natom je ale to som cítala v jednom vedckom caspoise ze to vyskum preukazal ze ta bakteria zabíja zenske X chromoz. nevedioa preco ale zabíja ich ze na 100narodenych dievcat pripada 250narodenych chlapcov kym u zdravych ziem je pomer na 100dievcat 105chlapcov tam písali
10. apr 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron nesúhlasím....v tehotenstve mi zistili toxoplazmozu a mám krásnu dcéru :dizzy_face:
10. apr 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak...dnes som bola u gynekológa...a je tam!!! :slight_smile: Veľmi sa tešííím hlavne z toho, že vyzerá byť v poriadku a lekár vravel, že podľa veľkosti plodu som v 5tt (tu mi to vyhodilo 6tt neviem prečo). No a ešte som nerozumela jeho neistému dodatku, že podľa toho vaku, čo vyživuje plod z toho môžu byť ešte aj jednovaječné dvojčatá, ale že nemusia :grinning: Tak som sa ho hneď pýtala, že ako to myslí a on v podstate zopakoval ešte raz to isté a že prídem na ultrazvuk o 4 týž. No tak...asi to je len nejaký blud :sweat_smile: Prajem pekný deň :wink:
11. apr 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sepi gratulujem z celeho srdiecka...... no ak sa vam podarili hned dvojcatka, tak super..... len aby to boli dievcatka, inak budes mat doma troch chlapov :slight_smile: ale hlavne nech je babetko zdrave alebo babetka.... :slight_smile:
11. apr 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sepi jéééj veľmi sa teším s tebou :wink: a už ti dal aj termín, kedy by ste dostali ten najkrajší darček :grinning: vyšlo by to pod stromček? :slight_smile: tak nech všetko dobre dopadne a poriadne si užívaj to tehulkovanie :slight_smile: a možno to budú ozaj dve bambulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januska191 ďakujem veľmi pekne :slight_smile: ...ja verím, že je tam len jedno, veď v celej rodine nemáme žiadne dvojčatá. Nerozumiem na základe čoho tak lakár povedal lebo bližšie nič nekonkretizoval.
11. apr 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sepi tiez si asi myslim, ze sam nevedel, ked povedal, ze mozu byt, ale nemusia...... no musis vydrzat do dalsieho sona.... aj my :wink:
11. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik0907 ďakujem pekne alebo dvaja chalani :grinning: nie nie nie baby...nenahovárajte ma na dve, je tam len jedno! Odkiaľ by sa tam nabrali dve :sweat_smile: ? Termín mi vyšiel 10.12.2012 - na moje narodeniny :slight_smile:
11. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja mam do tretice tu vysnenou holcicku,,,
11. apr 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@d.aniela1 Ahojky a moc gratuluji :wink:
11. apr 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januzza80 mooooooooooc ti dekuju za podporu,,
11. apr 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@d.aniela1 Neni zac a moc gratuluji a preji tu holcicku.Uzivej si ji. :wink:
11. apr 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katecameron Ahojky a ja tomu taky neverim.To by pak nikdo nemel parecek,ale jen holky nebo kluky.Myslim,ze na to vliv nema.Je to vice faktoru co to ovlivni.
11. apr 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok