• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako na to, keď chceme dievčatko?

6. júla 2017 
@vierka0
@jana181 ...veď jasné, ani táto metóda nie je stopercentná ako som písala, ale zdá sa mi aspoň logická. Ja tiež poznám baby, ktoré majú z takéhoto snaženia chlapčeka. V konečnom dôsledku je to vždy 50:50 :slight_smile:
3. máj 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
presne . ja mam 2 chlapcov , takze ruzba je po dcere velmi velka , peniaz ena vybratie pohlavia nemam , takz esa musime spoliaht uz len na luck :wink:)
3. máj 2012 o 13:06  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana181 ...a niečo si aj skúšala pri snažení sa alebo si to nachala na prírode?
3. máj 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana181 a vies co? v konecnom dosledku je to jedno :wink: ja som si strasne po 2 chlapcoch priala dievcatko, aj som citala komentare na uvod temy a som ako tehotna moc neverila .... - ono je to naozaj tak - v tom momete, ked vylezie to babo von, je to uuuuuuplne jedno ... hlavne zdrave....
3. máj 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jana181 ani peniaze Ti to nezarucia... a ja mam troch chlapcov a nedala by som ich ani za nic.. :dizzy_face:
3. máj 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej v amreike alebo v spanielsku robia ze veberu len zenske spremie a nechaju umelo oplodnit ale zas ja taka posadnuta nies om . My sme vzdy s muzom chceli 3 deti . NO snazila som sa pit velka mlieka, nagnesium, a vela acid jedla ale ci to pomoze uvidim ked otehotniem a porodim :wink:)
3. máj 2012 o 16:02  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Juuuj,aj ja by som chcela dcerku,ale moj mm ma v rodine skoro samych chlapov.On ma 2 bratov,jeho otec ma 2 bratov,mm brat ma 2 synov a my mame tiez chlapceka.
3. máj 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa na to pytala gynekologa a on mi povedal ze to vobec nie je v tom ake pohlavie prevlada v rodine viac. Moja suseda mala 5 synov a jej 3 maju aj dcery a synov. a kamoska ma 4 setry len a ona ma 2 chlapcov :wink:)) Moj otec je zo samych chlapcov a ma 2 dcery . mama ma 2 bratov a mala dcery :wink:)
3. máj 2012 o 17:55  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haslerka31
@jana181 Baby to závisí od vašich chlapov akých chromozóm prevláda u vašich chlapov ak sú postavou viac chlapčenský u tých prevláda chromozóm y tý mávajú chlapcov ak sú viac guľatejší jemneší prevláda u nich chrmozóm x čiže majú viac dievčence.Nuž ja dúfam,že tentokrát budem mať dievčatko aj napriek tomu,že môj muž je chlapčenskej postavy a nie je najemnejší:-/Ale tak uvidím o 4 mesiace dúfam,že nie až v 7mesiaci ako pri prvom:grinning:
3. máj 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no neviem lebo moj muz pocas 8 rokov ako sme spolu priobral 30 kg tazke by som mala mat dievky a mam chlapcov. uvidime ja som to teraz tak s kombinovala aj acid dieta plus cineksy kalendar kt mi pri obcho chlapcov vysiel a teraz by som mala mat dievca . testik si budem robit cez vikned , lebo mnz mama mat az utorok :wink:
3. máj 2012 o 22:35  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zbohom....moj mm je chlapcenskej postavy-ma 190 a 100kg:slight_smile:))
@jana181
3. máj 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sepi stale ti je zle? mne bolo pri malom strasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz mi zle sice vobec nebyva, ale stale sa mi tvoria hematomy a obcas krvacam - je to dost neprijemne :angry: ale teda pri malom to bolo tiez stokrat horsie, tak mozem byt rada, ze mam stresy len obcas :sweat_smile:
5. máj 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalocka tesim sa :dizzy_face: tak budeme tehulkovat spolu :slight_smile:
5. máj 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bettynka222 Dakujem za opytanie, si zlata, ze na mna myslis :slight_smile: Len skoda, ze musim odpovedat ano :confounded: je mi stale zle. Mam pocit, ze este horsie nez predtym. Vcera rano som vracala pred odchodom do prace pre zmenu dvakrat, az zlc zo mna isla :rolling_eyes: je to hrozne. Dnes cely den polihujem a nie som schopna ani prach utriet. Az mi je luto maleho, ze sa mu tak malo venujem. No co uz, musim vydrzat...boooze ako je chlapom na svete dobre! V stredu idem na USG, tak sa aj lekara chcem opytat, ci na to nieco neexistuje. A Tebe drzim palce, aby problemy, ktore Ta trapia tiez rychlo prestali. Na to krvacanie aj nieco beries? Davaj na seba pozor a hlavne si dopraj vela oddychu :wink: Pekny zvysok vikendu...
5. máj 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby...dlhsie som tu nebola...takze mi mame termin 6.12. na Mikulasa :slight_smile: mne nie je vobec zle, teda nevraciam len ma boli zaludok...chutia mi paradajky, jablka a sladkosti :slight_smile: je mi luto ze niektore z vas to tak tazko znasaju, ale niekde som pocula ze je vraj lepsie ked zena vracia, vraj to do istej miery chrani pred potratom...takze vydrz sepi :slight_smile: ja sice nezvraciam ale za to mam 4cm cystu na mojom jedinom vajecniku a prezili sme aj krvacanie v 7 týždni :frowning2:(( dost sa bojim, ale verim ze vsetko bude dobre a drzim nam vsetkym palceky :slight_smile:
7. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nataly82 Ďakujem pekne, miestami je to fakt ťažké, ale dá sa to zvládnuť. Dnes som pre zmenu nevracala, ale za to slintám o stošesť :grinning: Nechápem prečo sa mi tak tvoria sliny....tak uvidíme, čo si ešte moje telo na mňa vymyslí :wink: len nech je drobček v poriadku, ostatné prežijeme. V stredu idem na USG, tak dúfam, že to tak aj bude. Držím Ti palce, aby bolo všetko ok a aby si nemala žiaden dôvod na strach :slight_smile:
7. máj 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viem mi niekto poradit... Mate s tym skusenosti? Planujeme babo... Dala som si urobit vypocet pohlavia od Jonasa , Ovku mam tak na 14 -15 den. Podla neho je idealny cas 27 den... Moj cyklus je 28 az 29. Da sa otehotniet aj mimo ovu, alebo ...? Dakujem " :slight_smile:
8. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelena11 ahoj mimo ovu to rozhodně nepůjde, to jedině, že by se ti posunula na 27 DC :slight_smile:
8. máj 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelena11 otehotniet mimo ovu sa asi neda.... co by sa oplodnilo ked nemas vajicko? :grinning: ja by som sa skor spolahla na ovulacnu metodu ako na jonasa. u mna ovu metoda zafungovala dvakrat, cakam druhe dievcatko :slight_smile:
8. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelena11 asi sa ujo zmylil :wink: , snaz sa cez ovu, samozrejme
8. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sepi tvoria sa ti preto, lebo sa to tehulkam proste stava, nic mimoriadne :wink:
8. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dala som si urobit vypocet... tuzime po dcere... ale som zmatena... :confused:
8. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tento mesiac zase nic; -( nevadi :wink:) ja si na nu pockam :wink:)
9. máj 2012 o 10:51  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happy8051 a ktore dni cyklu ste sa najviac snazili? teda ak vies cca. lebo ja mavam ovulku 14-15 dc a mali sme tutu 2, 5 a 6 dni predtym. som strasne netrpezliva, ci vyslo dievcatko (samozrejme aj chlapceka budeme lubit, i ked uz jedneho mame)
9. máj 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karinkaeich obe baby jeden den pred ovulkou :slight_smile:
9. máj 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelena11 od Jonasa? neviem, ja by som sa na to nespoliehala
9. máj 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happy8051 iba den? no to je sila, ked tu niektore kocky pisu, ze ani 3 dni pred sa im neporadilo dievcatko. ved uvidime, nechame sa prekvapit. no to je este dlha cesta. ty to uz mas za par, tak drzim palce, vela sil a zdravicka
9. máj 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelena11 neviem na tvojom mieste by som sa na Jonáša nespoliehala. Viem to z vlastnej skúsenosti :wink: podľa neho sme sa snažili ako blbý skoro 2 roky a nič :wink: možno je to dobré ako antikoncepcia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne kamoska otehotnela v den ovulacie ale to mala sex kazdy den od posledneho dna mzs :wink:) a ma dceru ... sice lohicke je to ze par dni pred ovulaciou ale ja sa uz snazim tak 3 mesiace a nic :cry:(
9. máj 2012 o 17:07  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happy8051 --- mas pravdu.... skusim to par dni pred ovu...
9. máj 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok