Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

zora256
4. júl 2012

Baby,tak podľa tých čínskych kalendárov vyšlo aj pred rokom na chlapc aj teraz za:-/,no čo už,hlavné je že ich máme,ak už má byť,keby neboli aspoň oni tak by bolo ťažšie🙂Len nak sú zdravý,a potom budú vnučky a pri tých si to vynahradíme😀Ako moja teta má 3 synov a 4 sa podarila baba a má 4 vnúčence😀Ani jdného vnuka.

sepi
9. júl 2012

@margotka666 No čo, ako dopadla poradňa v piatok? Dúfam, že je malinké v poriadku 😉 Pekný dník

tynamartina
9. júl 2012

@sepi Ahoj kedy ideš na sono? som zvedavá čo sa ti skrýva v brušku. Ja mám dvoch chlapcov a teraz sme sa začali snažiť o tretie a dievčatko by ma nesmierne potešilo 🙂

sepi
9. júl 2012

Presne o týždeň 16.7. už sa neviem dočkať 😉 Len neviem, či chcem vedieť to pohlavie, tak aspoň môžem do decembra dúfať, že je to vytúžené dievčatko 😀 ...aj keď na druhej strane to už nezmením. Len nech je drobček v poriadku! Držím Ti palce v snažilkovaní a nech je do tretice dievčatko, to by bolo super 🙂

sepi
9. júl 2012

@tynamartina Presne o týždeň 16.7. už sa neviem dočkať Len neviem, či chcem vedieť to pohlavie, tak aspoň môžem do decembra dúfať, že je to vytúžené dievčatko ...aj keď na druhej strane to už nezmením. Len nech je drobček v poriadku! Držím Ti palce v snažilkovaní a nech je do tretice dievčatko, to by bolo super

margotka666
9. júl 2012

@sepi jeee dik, ze si si spomla 🙂
v piatok doktor nerobil, tak idem az dnes poobede..
uz som aj nervozna trosku.. ale verim, ze bude vsetko dobre 🙂 😉
a potesim sa aj ked sa pipik ukaze 😀 😀
a ked susurka tak sa preorientujem rychlo, a budem sa tesit rovnako 😀

margotka666
9. júl 2012

@sepi @tynamartina
drzim vam palce baby nech mate bambulky..
ja som vzdy chcela prveho chlapceka, ale ako som otehotnela, tak mi to je aj jedno 🙂 😉 😉
ale nejak k ruzovej farbe a cesaniu vlaskov si budem musiet vypestovat vztah casom, to nemam od prirody 😀 😀

sepi
9. júl 2012

@margotka666 neboj, verím, že bude všetko v poriadku a Tebe to môže byť fakt jedno, veď je prvé...to len my tu niektoré trošičku vymýšľame, čo ich už nejaké to jedno-dve doma máme 😀 Potom daj vedieť, či sa drobček ukázal 😉 papa

margotka666
9. júl 2012

@sepi jeee, ja som si teraz vsimla, ze si z michaloviec..
ja idem k balintovi na morfologicky ultrazvuk, moja doktorka nema dobre sono 😉

sepi
9. júl 2012

@margotka666 jéééj, sranda 🙂 A Ty si tiež z MI? U Bálinta som bola tiež v prvom tehu na UTZ lebo ani moja bývalá doktorka nemala dobrý UTZ a s určitosťou mi povedal, že čakáme dievčatko 😀 Teraz chodím k Dr. Holdovi

tynamartina
9. júl 2012

@sepi ale šak nenaťahuj, daj si penke zistiť čo to tam schovávaš 🙂 , ako si napísala už to nezmeníš 😉 držím palčeky a daj vedieť

margotka666
9. júl 2012

@sepi ja som od sobraniec 🙂
no parada, som zvedava co povie mne 😉 v stredu som stretla kamosku a ta mi vravela, ze nebol velmi ochotny, ked sa opytala na pohlavie, ze odpovedal tak blbo, asiii chlapec, no.. aj chlapca mala.. 😉

sepi
9. júl 2012

@tynamartina šak to...už to nezmením 😉 ááále, veď to ja len tak píšem, já se znám, určite nevydržím...som hrozný zvedavec, ale musí to byť krásne, mať prekvapko pri pôrode. Uvidím...rozmýšľala som, že pri UTZ poviem lekárovi, nech mi pohlavie povie iba v tom prípade, že je to dievčatko 😀 😀 😀

sepi
9. júl 2012

@margotka666 no on toho veľa fakt nenarozpráva...pri mojom UTZ bol celý čas ticho, až som bola nervózna, či je malinké ok a tiež som sa ho musela pýtať, ak som niečo chcela vedieť, ale žeby nebol ochotný, tak to zas nie. Tak to je sranda, že si od SO, možno aj chodíš k mojej bývalej gyn. Dr. Šoltýsovej? Práve ona ma poslala za Bálintom.

margotka666
9. júl 2012

@sepi presne, k Soltysovej 🙂
tak som zvedava, dufam, ze budem aj ja na mimi pozerat a ze fotecku dostnem 🙂 😉

sepi
9. júl 2012

@margotka666 fotečku dostaneš určite, ani sa Ťa pýtať nebudú, či ju vôbec chceš a hneď od Teba aj peniaze za ňu vypýtajú 😀

euka210
9. júl 2012

ja mam tiez Soltysovu a tiez som chodila k Balintovi minule leto pocas tehu...bol sice malovravny, ale okolo USG mi dost ukazoval a v pohode aj pohlavie kukol ked som chcela vediet a aj pekne foto urobil...hoci nas maly sa uz potom skryval...pre mna to bolo cosi uzasne vidiet ako babo citi ze nieco sa robi a sa potom otacalo zadkom a cucal si palec na ukludnenie 🙂

euka210
9. júl 2012

@sepi veru tak

euka210
9. júl 2012

@sepi ale zase 4e nie je tak vela, ked v KE sa plati 10-20e

margotka666
9. júl 2012

@sepi tak uz som konecne doma, vraj je babo v poriadku, tak sa tesim.. 😉
medzi nozky som poriadne nevidela, ale ostava to na dievcatko 🙂 nic netrcalo 😀

sepi
9. júl 2012

@margotka666 tak to sa veľmi teším, že je drobček v poriadku, veď to je najpodstatnejšie 🙂 ...no a keď nič netrčalo, tak to možno bude naozaj malá slečna...júúúj, super 🙂 Aj ja chcem, aby tam nič netrčalo 😀

margotka666
9. júl 2012

@sepi ja by som sa koli priatelovi tesila mozno este viac keby tam nieco trcalo 😀 😀 😀
ale inak mi to bolo aj jedno... prve 3mesiace som bola strasne zvedava co to bude, a potom zo mna to nejak opadlo, ze by som aj do porodu mozno vydrzala 🙂 😀 😀
tak daj potom info 🙂 budem drzat palceeeee 😉

sepi
9. júl 2012

@margotka666 neboj, priateľ bude bábo ľúbiť či bude chlapček a či dievčatko 😉 Ja som pri malom tiež kvôli manželovi radšej chlapčeka lebo on vždy keď sa nás niekto opýtal, že či už vieme, čo to bude, zahlásil..."to je jedno, čo to bude, len nech je to chlapec" 😀 A možno ešte aj to vaše bábo bude chlapček...mne lekári do 7 mes. tvrdili, že je to dievčatko a pozri 😀 Len nech sú drobci zdraví....

margotka666
9. júl 2012

@sepi ano presne, len nech su zdraviiii 🙂
a priatel uz predtym ako som otehotnela vravel, ze raz by chcel syna.. a ked budeme mat aj dievcatko, tak ze ked dospeje budem musiet davat pozor aj na neho 😀 😀 😀 zeby mu vsetkych napadnikov nepobil 😀 😀
a ked som otehotnela, tak uz mu je tiez jedno co to bude 😉 ved chceme aj dalsie, tak sanca na syna bude... 😉
budeme jak Backhamovci, len naopak.. budem rodit kym nebude aj syn, xixi 😉
to tak ako u zien aj u chlapov je len chvilkove "chcenie" potom lubia to co je 😉 😉

sepi
11. júl 2012

Ahojte baby, dnes som volala k svojmu gyn. ohľadom krvných výsledkov a nie som príliš nadšená 😒 Vraj sa mi v tele vytvárajú protilátky proti vlastnému plodu, aj keď tomu veľmi nerozumiem, keď mám krv. skupinu B pozit. a tiež mám výsledky štítnej žlazy pod hranicou, teda sú ešte nižšie než hraničné hodnoty. Nikdy predtým som so štítnou žľazou problémy nemala. Zajtra ma objednali na kontrolu, tak sa musím poradiť s lekárom. Viete mi niektorá z vás poradiť, čo to znamená? Bojím sa ☹

tynamartina
11. júl 2012

@sepi to mi je ľúto. S tým som sa nestretla keď máš Rh faktor pozitívny tak by sa ti nemali tvoriť protilátky ved nemajú proti čo mu. A s tou štítno nechápem ako že ti slabo funguje?

sepi
11. júl 2012

@tynamartina No veď práve tomu nerozumiem...keby som mala RH faktor negatív, tak by to bolo jasné, ale takto? Nechápem a práve to ma znervózňuje ☹ Nezostáva mi nič iné len počkať do zajtra, snáď mi lekrár zajtra povie viac, ako dnes sestrička cez telefón 😒

tynamartina
11. júl 2012

@sepi Tomu fakt nerozumiem, ani na nete som nič nenašla všade sa to spája s Rh faktorom. Tak držím palčeky zajtra, a daj vedieť ako si dopadla.

sepi
11. júl 2012

@tynamartina Ďakujem, si zlatá...ja tiež pátram na nete po nejakej info. Našla som taký prípad práve tu na MK, je to veľmi ojedinelé, ale zrejme možné 😒 Snáď to nebude až tak vážne, teda dúfam...

tynamartina
11. júl 2012

@sepi hodíš mi link na tú tému, rada by som si to pozrela.Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre