Ako ovplyvniť pohlavie bábätka?

8. sep 2021

Ahojte baby chcela bysom sa niečo spýtať
Ako ovplyvniť pohlavie dieťaťa viem poniektorí napíšete
Že to čo da boh to bude len nech je zdravé .
Alebo že poniektori čo bi dali zato aby mali aspoň jedno babo chápem .. ale fakt baby potrebujem vedieť ako ovplyvniť pohlavie nalolko máme 2synov a zaťažili sme po dcérke len nevieme ako nato bol niekto takej situacii alebo pozna niekto takých čo bi vedeli poradiť blbe komentáre si každá nech necha preseba .

luci_ba
8. sep 2021

neovplyvnis. Vsetky "zarucene metody" fungujú na 50 % 😉

karolina666
8. sep 2021

Ja som čítala že keď chcete dievča, tak pri robeni bábätka buď dole ;) ale určite to neni na 100%

marzuz89
8. sep 2021

Pohlavie celkom fajn a so 100% vysledkom (v dlhodobom horizonte) ovplyvnis adopciou.

Dve muchy jednou ranou..

whatever1
8. sep 2021

Spermie chromozomu x sú pomalšie a dlhšie vydrzia. Spermie "y" sú rýchlejšie a menšie. Čiže ak chceš zvyšiť šancu aby bolo dievcatko tak sexovat 2-3dni pred ovulaciou, ak chceš chlapca tak v deň ovulacie alebo deň pred. Ale či ti to aj vyjde, tak to ti nikto nezaruci😅

petamich
8. sep 2021

@whatever1 tak nam nevyslo, tolko k zarucenym metodam tohto typu 😂 50% to ale vyjde, ze ano 😃

masinka
8. sep 2021

dievcata sa robia v ponozkach..... tato metoda je podobne ako ostatne spolahliva na 50 %, ale u nas fungovala 100% - mame 3 baby

maggie1978
8. sep 2021

@whatever1 my sme "zarobili" v deň ovulácie, a po dvoch dievčatách sa nám narodil chlapček, neviem či je to tým ako si písala vyššie, alebo náhoda. Ale beriem to aj ako malý zázrak, lebo to bolo iba raz a v ten deň, kedy sme išli naplno. A vyšlo to ....tak neviem no... 😀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmoni89
8. sep 2021

Zevraj keď muž neje ryby, môj tatino ich neznáša, nikdy nejedol a ma 4baby 😉😆ale teda-žiadna rada nieje, ovplyvniť sa to nedá

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lintu
8. sep 2021

Keby to bolo take jednoduchr, tak by sa pohlavie babatiek vyrabali na pockanie. Ty mas len dvoch chlapcov. Co maju povedat v rodine so styrmi dievkami? 😅

lintu
8. sep 2021

@dominika1988 vidim, ze zenska prevaha v rodinach ziadny nezvyk 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basska_b
8. sep 2021

My máme 2 dievčatá, ktoré sme zrejme "zarobili" pár dní pred ovu, teraz sa snažíme o chlapca. Presne ako píše kočka vyššie, chlapčenske Y sú rýchlejšie, ale žijú kratšie, preto je super, keď už tam vajíčko je, keď prídu tie rýchle spermie. Poznám pár ľudí, ktorým to takto vyšlo. Šance nie sú 100%, ale tuším 85% - aj tak pekné 👍
@orsi_h - no nie? 🙂

mmoni89
8. sep 2021

@dominika1988 😆👍mala som spolužiačku, jej ocino taktiež neznasal ryby a boli 3 baby 😉☝️😆môj muž má zas veľmi rad a mame 3chalanov 🤣

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsi_h
8. sep 2021

@basska_b haha ano 😁 ked ma clovek 2 deti rovnakeho pohlavia tak vymya vselico. U nas to nejakym zazrakom vyslo 😇

mmoni89
8. sep 2021

@ptmt1011 ved jasne ze to o ničom nevypoveda, to bolo ako len tak na spestrenie diskusie😊

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masinka
8. sep 2021

@bambulienka25 dik, mne to vysvetlovat nemusis, ja som na biologii davala pozor 😝

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
halagoska
8. sep 2021

U nás sa hovorí ze dievčatá sa robia v noci(pi vidíš pi robíš) 🙂)))) na pobavenie....

simonkazga
8. sep 2021

Neovplyvnis. Mame dve baby splodene v den ovulacie (ktore podla tychto "zarucenych faktov" mali byt chlapci) a chlapca ani neviem ako, lebo sme sex mali naposled 4 ci 5 dni pred ovulaciou, kedze som bola chora a este k tomu si manzel "daval pozor", zrejme nie dostatocne.

michellia
8. sep 2021

To sa asi neda.

nevenka
8. sep 2021

@whatever1 nevyslo, 2 dni pred ovulaciou a mame chlapca 😃...Ale teda nam bolo jedno, co to bude, len pisem vysledok 😅

ivangeline
8. sep 2021

Njn. Tiez som citala,ze ak splodite dieta priamo presne cez ovulaciu,tak je chlapec..inak je vacsia sanca ze dievcs..ak pred ovu bol sex a spermie si pockali.. ;)

alanko20
8. sep 2021
nttnnt
8. sep 2021

ja som chcela dievcatko teraz som stastna za mojho chlapceka a hlavne ked sa pokaka :D :D...ale k teme vraj dievcatka su zo starsich spermii cize nesexovat par dni..raz som to pocula ale bude to blbost :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre