Ako ovplyvniť pohlavie dieťatka?

pasteleria
7. aug 2013

Ahojte,
chcela by som Vas poprosit o radu: mame dievcatko, velmi by sme chceli dalsie dietatko. Da sa ovplyvnit pohlavie dietatka?
Este viac by ma vsak zaujimalo, ci sa da nejako ovplyvnit zdravie dietatka? Pytam sa preto, lebo geneticky je tam velke riziko zo strany mojho partnera.
Vopred dakujem za vsetky odpovede 🙂

nanulik
7. aug 2013

Keby sa dalo ovplyvnit pohlavie tak by to uz vsetci praktizovali, a neboli by tu temy typu "neviem sa zmierit s pohlavim dietatka"

Trochu ma odlahcenie, dievcata sa robia potme - pi.. vidis, pi.. spravis

anjelicek26
7. aug 2013

@pasteleria pocas ovulqcie sa robia chlapci, tri dni pred ovulkou nic a v ten den a sance su vyssie, muzske spermie su rychlejsie, zenske dlhsie vydrzia... nam to vyslo u oboch chalanov... Zdravie neovplyvnis, priroda selektuje sama, len ty vies, co a ake riziko tam je a ci by ste dokazali prijat postihnute dietatko.

svenija
8. aug 2013

Da sa ovplyvnit medicinsky (IVF), pokial je choroba viazana na urcite pohlavie dietata.

lulu_lu
8. aug 2013

Ahoj. Pán Dr. Jonáš pomáha párom, ktorým sa nedarí mať deti. Tak isto vám vie vyrátať, kedy je vhodný čas na dievčatko a kedy na chlapca. http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas...

tu sú aj recenzie na jeho prácu. Prajem veľa šťastia 🙂
http://www.zdravie.sk/forum/24774/dr-eugen-jonas/
@pasteleria

mamjka
8. aug 2013

aj ja ti odporúčam Jonáša...🙂

pasteleria
autor
8. aug 2013

super, diky. jedna babenka mi poslala link, zadaju sa udaje....dcera nam podla toho vysla:
http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas...

pakin
8. aug 2013

@pasteleria mne podľa tohto, čo si dala sem link, by som mala mať dcérku, mám krásneho chlapčeka 😉

hradnapani
8. aug 2013

@pakin mozno preto, ze podla astrologov je pohlavie prveho dietata vopred dane 😉 Druhe a dalsie deti by sa mali dat aj vediet "vypocitat podla zelania"

stellamaris
8. aug 2013

@pasteleria ten Jonas je fakt super, tie vypocty,kedy na to,su velka pomoc.... ,iba s tym pohlavim to nie kazdej presne vyjde, priroda sama rozhodne o pohlavi 😉 Pri IVF to vyuzivaju iba v pripade dedicnych chorob viazanych na urcite pohlavie.

dejnas
8. aug 2013

podľa tabuľky mi to vyšlo úplne naopak 🙂 navyše počas ovulky sa nám podarila dcérka 😉 takže u mňa hneď 2 metódy nespoľahlivé 😅

pasteleria
autor
8. aug 2013

@pakin
😀
no ved toto, zaujal ma ten jonas, tak som si nasla nieco viac a tam clanok, ze buduci rok invazia z kosova, cize vychadzalo to na 2008.
ja neviem, ale skusit to mozeme s tym kalendarom, v podstate aj keby nam vyslo dievcatko, tak sme stastni. len keby sa dalo urcit to zdravie...

pakin
8. aug 2013

@hradnapani my sme chceli veľmi dievčatko, s mm sme boli spolu 2-3 dni pred ovulkou, 3 mesiace sme skúšali, nevyšlo a potom som povedala "no dobre, môže byť aj chlapček" 😎 😀 a ešte vtedy, v tom mesiaci som otehotnela so svojím synčekom 🙂

hradnapani
8. aug 2013

@pakin asi cakal, kedy mu date konecne povolenie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre