Ako viem že po PREGNYLE nastala ovulácia?

lienka_9
2. aug 2020

Ahojte baby, vzdy po pregnyle prebehne ovulacia? Doktorka mi povedala ze do 48 hod. prebehne. Pichla mi ho v piatok na 12DC o 9:00 a mala som jeden folikul na pravom vajecniku 20mm. Dnes je nedela a ja stale neviem ci bola ovulka 😒 brucho ma pobolieva odkedy mi to pichla az do dnes ako keby som mala na jednej strane závažie. A od dnes si mám vkladať utrogestan, len neviem ci ta ovulka prebehla ..inak v piatok asi 8 od pichnutia som mala biely hlien.

wejuska7910
2. aug 2020

@lienka_9 pokial si mala pichnuty pregnyl,tak ovu prebehla urcite,aj ked si ju mozno necitila,to neznamena ze nebola 😉

lienka_9
autor
2. aug 2020

@wejuska7910 ja praveze neviem nikdy ci mam ovu alebo nie...tento mesiac som brala clostilbegyt a potom mi pichli pregnyl, cize ked mi to pichli v piatok ráno tak uz asi bola ovulka však?

wejuska7910
2. aug 2020

@lienka_9 chapem.ano urcite prebehla 🙂drzim palce aby sa to podarilo 😉🤰

lienka_9
autor
2. aug 2020

@wejuska7910 ďakujem pekne 🙏❤️

melaniiiiia
4. aug 2020

@lienka_9 tak bojujeme spolu 🙂 mne bol pichnuty Pregnyl včera...17mm folikul na pravej strane

lienka_9
autor
4. aug 2020

@melaniiiiia presne aj ja na 12den cyklu 20mm folikul na pravej strane. Tak uvidime...dlho sa uz snazite? Kolko mas rokov?

lienka_9
autor
4. aug 2020

@melaniiiiia napísala som ti spravu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre