Aký je na dotyk kŕčok maternice pri snažení?

7. máj 2021

Žienky tie co si ho kontrolujete pri snahe otehotnieť alebo preventívne ako ho nahmatať? Kde presne je? V akej polohe je cítiť?

katkami123
7. máj 2021

Ešte si tam tým kontrolovanom zanes nejakú infekciu a mozes tak akurát potom ležať v nemocnici ako tehotná. Zbytocne by som sa nestarala tam, kde netreba. Moje známe tak v nemocnici na vyše mesiaca skončili.

kkovacovak
7. máj 2021

@katkami123 aha a v čom sú iné jej prsty ktoré si predtým určte poriadne umyje ako penis jej muža/priateľa ktorý sa krčku rovnako a dokonca viac dotýka? 😄

katkami123
7. máj 2021

@kkovacovak opýtaj sa tehotných, ktoré ležia na magnezitových infuziach v nemocnici. Tu infekciu si tam mozes zaniesť aj špinou pod nechtami, stačí, keď sa tam nejak poskrabes. Neviem, mne to príde postavene na hlavu hmatat si krčok.

kkovacovak
7. máj 2021

@katkami123 ženy sú na megneziovych infuziach v tehotenstve kvôli predčasnému pôrodu alebo iným problémom v tehotenstve. Určite nie kvôli chyteniu krčka. Magnézium sa podáva na infekcie? Nemyslím si že autorka si chce ,,rýpať,, do krčku. Chce sa ho dotknúť či je tvrdý/mäkký, nízko/vysoko. To keď ženy používajú napríklad vibrátor tak to aby si rovno balili kufre do nemocnice 😄

katkami123
7. máj 2021

Je všeobecne známe, ze kvôli infekcii krčku sa začne krčok skracovať a otvárať. Tak zenam buď pichajú alebo dávajú na udržanie magnezium, nohy musíš byt vo vyvýšenej polohe. Zase koľko žien behá s infekciou a ani o tom netušia, nie vždy to musí pichat a páliť, stačí, keď je výtok hlienovity alebo hrudkovitý. Len píšem o tom, ze si treba dávať pozor. Napríklad moju kamaratku teraz už v nenocnici ani nevyšetrujú kvôli tomu, ze dostala infekciu a otvoril sa jej krčok zo spodu.

kkovacovak
7. máj 2021

@katkami123 a to vám tam pri sexe partner nikdy nestrčil prsty? To by za chvíľku celé ľudstvo vymrelo. Myslím že keď si jemne skontroluje krčok tak sa jej nič zásadné nestane