Alchemilkový čaj a bolesť

jasmine_3
18. máj 2022

Ahojte. Začala som tento cyklus piť alchemilkovy čaj ráno a večer. Dnes je to 5 dni čo ho pijem a začalo ma bolieť podbruško ako keby také kŕče tam mám. Je to normálne? Mali ste z neho aj vy nejaké komplikácie alebo vám pomohol? Rozmýšľam či ho prestať piť alebo ešte mu dať šancu do ovulacie (snažíme sa o bábätko)

a_alexandra_a
18. máj 2022

Mne alchemilkový čaj úplne rozbil cyklus... z pravidelného 30 dňového bol 40 dňový, nevedela som ani kedy mám ovuláciu, otras....

guga79
18. máj 2022

Ja som po alchemilke mala vzdy silnejší menzes...v noci som sa musela prezliekat aj dvakrát 🙊

basska_b
18. máj 2022

Rano a vecer po pollitri? To je konska davka.... ja som si to davala len par tyzdnov po porode a po kyrete. Aky si den cyklu? Nedivim sa, ze citis podbrusko, ja som to tak po porode mala. Vyvolaval stahy, cistil maternicu.

jasmine_3
autor
18. máj 2022

@basska_b len pohar si dávam

jasmine_3
autor
18. máj 2022

@a_alexandra_a robila si si ovulacne testy? Aj sa ti to potom dalo doporiadku?

a_alexandra_a
18. máj 2022

@jasmine_3 merala som si bazálnu teplotu

merlinja
18. máj 2022

Mne lekár odporučil od cca 17.dňa cyklu do menzesu 2-3 šálky denne

esmee3
19. máj 2022

@jasmine_3 ahoj ja som prvý cyklus pila alchemilku, tiež hrnček ráno a hrnček večer, ovu mi prišla ale až na 23.deň, a teraz mám // 😍 skúšala som už za 3 roky všetko, a tento mesiac som sk dala taký noštek viacerych doplnkov a konečne to vyšlo 😊

jasmine_3
autor
19. máj 2022

@esmee3 gratulujem 😍😍😍 prosim ta co si ešte brala? Ci len čaj?

esmee3
19. máj 2022

@jasmine_3 no ja som mala tebto mesiac toho veľa, lebo som si povedala že ak nič ideme na ivf budúci mesiac 🤣 mala som alchemilku, aloe vera gél, femibion, a po ovulacii som zas brala 5dni bromelain, potom som jedla asi 3x shitake huby (aj to je dobre na uhniezdenie😀), a strašne si telo pýtalo chilli, čiže som aj dva týždne jedla chilli do všetkého som si dávala 😀

jasmine_3
autor
19. máj 2022

@esmee3 ja som si tento mesiac 1.krat dala femibion, inofolic, alchemilku a po ovu chcem brat bromelain a muz ma folandrol tak som zvedava. Ak sa ešte môžem spýtať počas ovu ste boli spolu kazde deň, každý druhy alebo ako?

esmee3
19. máj 2022

@jasmine_3 nie my iba raz 🤣 ja som si myslela že som mala ovu na 14.deň alo vždy, v ten týždeň sme mali každý 2den. Ale potom som šla na 22dc ku gyn a ona povedala že tam mám ešte folikul 😱 tak taká prekvapená som bola, na další večer som mala bolesti, a až ďalšie ráno sme sa snažili jedenkrát a vyšlo 🙈 akurát na 1.5 😀

jasmine_3
autor
20. máj 2022

@esmee3 prosim vedela by si mi poslať link alebo foto ktorý bromelain si brala? Dakujem 🙂

esmee3
20. máj 2022

@jasmine_3 obyčajný tento https://gymbeam.sk/bromelain-gymbeam.html baby tu písali že mali taký zelený z lekárne, ale v tomto je vyssia hodnota tých enzýmov, tak som vzala tento.

jasmine_3
autor
20. máj 2022

@esmee3 dakujem 😍😍😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre