Análny sex, masturbovanie - šanca otehotnieť

anitam30
2. jún 2015

Ahojtte baby vopred dakujem ak mi pomozete,
Chcela by som vediet co som tehotna?.... Takze, mala som pohlavny styk s priatelom (analny) nechraneny, priatel sa do mna nespravil ale pocas celeho styku ma taku priesvitnu tekutinu (Ako stale) mozem stoho otehotniet ? Bolo to pred cc 5 dnami aj pred 3dna!i pred tym prvom styku som mala menstruaciu.... Den po (tom styku pred 3dnami) som mala zele hnedy vytok ako som mala aj minuli aj predminuli mesiac (myslim si ze je to ovulacia) no dnes co je 11dni po prvom styku a 3 dni po druhom styku mam bolesti v podbrusku na pravej strane aj ked si to stlacim ma to nenormalne boli ....
Po kazdom pohlavnom styku som sa bola umy takyto pohlavny styk sme uz robili aj zo rok a kupovali sme aj TT a nic takze si to neviem vysvetlit menstruaciu mam az o dva tyzdne takze by som bola VDACNA ak mi pomozete !!!! DAKUJEM

tinushka13
2. jún 2015

Análny styk.. nespravil sa.. hmm.. ja neviem.. ale podľa mňa toto je 100% tehotenstvo..

lauricka
2. jún 2015

to bude daka ina katastrofa, co Ty na to? 😀

anitam30
autor
2. jún 2015

@tinushka13 ale scoho spravene to dieta ? Nema byt scoho spravene ?

anatalia77
2. jún 2015

Prekristove rany..

iskrickaa
2. jún 2015

@anitam30 Vyzera to na bakterialnu infekciu, priatel ta nakazil niecim fajnovym. Chod hned na gyndu , nech ta prelieci, aby to nemalo dosledky a zaroven si daj predpisat hak.

stellamaris
2. jún 2015

@anitam30 ake dieta myslis?ako moze niekto z analu otehotniet???ked mas bolesti,chod k lekarovi,co tu kladies take otazky,co mas adresovat gynekologovi..................... 😅

habibi78
2. jún 2015

@anitam30 otehotniet z analneho styku??? kolko mas rokov prosim ta?? 😕 😕 😕

sibalka21
2. jún 2015

@anitam30 a vieš ako sa robia deti? Pokiaľ aj tak musíš aj vedieť že pri análnej styku otehotnieť nemôžeš :D asi si len chytila niečo dobré od priateľa

janinah
2. jún 2015

nechápem,prázdniny ešte nezačali,mali by ste finišovať v škole a nie sexovať či na mamičkovskej stránke visieť 😒
kopa detí tu chodí,úroveň klesá a my tu máme niekoho učiť základné veci z anatómie ???

janinah
2. jún 2015

a ešte jedna vec...každá diera v tele má presne určené na čo sa používa,tak sa potom nečuduj,ak budeš mať zdravotné problémy

tominko2612
2. jún 2015

odkial sa porodi dieta, ktore bolo pocate analnym stykom?

anatalia77
2. jún 2015

@sibalka21 ja zistit,ze mi to je dcera tak odo mna schyta

Zato,ze nieco robi,a nic o tom nevie.

anatalia77
2. jún 2015

@tominko2612 tak asi zadkom..tss
Kade dnu,tade von.

lenka3007
2. jún 2015

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pane zasiahni 😀 😀 😀 😀

stellamaris
2. jún 2015

@anatalia77 😀 😀 ze zadkom von 😀 😀 takze damy,odteraz analny styk iba z ochranou! Ako vysvetlite takto pocanym deckam prichod na svet 😀 😀 😀 😀

janinah
2. jún 2015

@stellamaris a tie by teda voňavučké neboli 😉

lenka3007
2. jún 2015

@stellamaris no, niekore truby aj pri oralnom by mali mat ochranu 😀 😀 😀 bo este aj to im napadne sa pytat, ci neotehotneli 😀 😀

mawka
2. jún 2015

trtkate po kramoch ako kraliky, tak ta rozbrnkal, tak si este vytokovala no booooze. do ust ti nestriekal? aj tak mozes otehotniet 😀 heh boze moj... kristova lava noho, to co je uz totok? 😀

misaelka
2. jún 2015

samozrejme ze moze otehotniet z analneho styku tak sa robia politici 😎
@stellamaris
@tinushka13
@anitam30

janinah
2. jún 2015

@misaelka 😀 😀 😀

jaruska8
2. jún 2015

@misaelka 😃😃😃😃Som si cvrkla.

anatalia77
2. jún 2015

@anitam30 a kde je to masturbovanie?

janezz
2. jún 2015

@anitam30 a isto to bol análny styk? si si istá, ktorá dierka to bola?? 😕 😕 😀

misaelka
2. jún 2015

@janezz pupok je tiez fajn... to ides prstami po chrbtici a je to tretia diera v poradi 😀

janinah
2. jún 2015

@misaelka tretia? 😉

misaelka
2. jún 2015

@janinah u zeny urcite 😉 ci ich ms viac? povedz mi nech sa skontrolujem 😅

janezz
2. jún 2015

@janinah záleží od toho, či ideš od hlavy alebo od..no vieš...ale misaelka myslela proste po chrbtici a tam máš teda 1.dierku, potom 2.dierku a smerom hore je 3.dierka - pupok 😀 😀 😀 😀 😀

misaelka
2. jún 2015

@janezz
@janinah
bo.a este aj v takejto diskusii sa povadime 😀 😀 😀 ockovat ci neockovat, kojit do 10 rokov ci nekojit, ratat diery od brucha ci od chrbta 😀 😀 😀

janinah
2. jún 2015

tak počítajme..od chrbtice,tá je vzadu je to análny otvor,potom vagína,potom ústie močovej rúry ,potom pupok,či?

dionyzka
2. jún 2015

@anitam30 ... ja to vidim takto: 3 mesiace po sebe zeleno-hnedy vytok - mozna pekna infekcia. Vytok pri ovulacii vyzera inak. V tomto pripade bolesti v podbrusku, ktore nenormalne bolia - tiez znak nicoho dobreho: mozna infekcia, rozsiahly zapal.
Tehona z analneho sexu nemozes byt, ale problemy z neho mozes mat, nakolko ten vchod je urceny na ine veci. Mala by si ist lekarovi a prehodnot svoj sexualny zivot, pokym nebude neskoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre