Babyplan alebo Femibion. Ktoré sú lepšie?

meatfly24
19. aug 2011

cavte baby, mam este jednu otazocku ktoru by ste mi vy skusenejsie asi mohli pomoct🙂 alebo teda odporucit poradit... rozmyslam o nejakych vitaminkoch ...kedze som anemicka uz dlhho predlho zelezo beriem vo forme tabletiek sorbifer durules, tak som potom este sama zacala brat kyselinu listovu vo forme tabletiek acidofolum-u, a k tomu beriem este beta-karoten... rozmyslam ze by som presla na konkretne vitaminky pre buduce mamicky- ale neviem sa rozhodnut medzi calibrum babyplanom alebo femibionom (800? 400?)... aky je rozdiel a co je podla vas lepsie...dakujem za kazdu odpoved 🙂

enanena
3. okt 2011

http://tehotenstvo.rodinka.sk/kym-rastie-brusko... skuste si precitat toto...mna to presvedcilo a beriem femibion a som velmi spokojna...je sice drahy ale co neurobime pre svoje dietatko a navyse mi vyznamne pomohol k otehu 😉

oskvarkaa
3. okt 2011

@pincola ja som citala ze 3 mesiace 🙂... ale internet toho nakecá :D... no zatial beriem len cisto ten femibion... lebo som calibrum brala tyzden a bolo mi z toho (asi koli tomu zelezu)velmi tazko ... potom som to skusala aj po polke ale v lekarni ma sfukli ze sa nemozu polit... ale vtedy mi zle nebolo nastastie... ale tak asi to obcas prestriedam lebo aj tak zatial niesom tehu a najblizsie 3 tyzdne asi ani nebudem... tak mozno niekedy cez vykendy ja to aj tak beriem tak ze ked si spomeniem tak si dam aj ten femibion.. dakedy rano dakedy vecer fakt od ocka ...

poleva
3. okt 2011

@enanena aj ja som za femibion,ale k otehotneniu isto nie je,sú to len vitamíny 😵 ...ja som ho brala pred tehu,celé tehu a teraz frčím na femibion mum,a cítim sa super

pempusik
3. okt 2011

tuto je zoznam vitaminov, ktore sa odporuca brat na zlepsenie plodnosti: http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

pincola
3. okt 2011

@pempusik Ano je to prevence vrozených vad, ale i prevence potratu a při užívání alespoň 1 rok před početím a v průběhu těhotenství chrání i proti předčasnému porodu. A dokonce prý pomáhá při otěhotnění. Takže určitě to je dobré. Ten Femibion je v tomhle lepší. Z Femibionu tu listovku vštřebá každý člověk. Z ostatních preparátů jen ti, kdo nemají poruchu vstřebávání, což nikdo nevíme, kdo jsme.
@enanena Přečtu děkuju.

enanena
3. okt 2011

@poleva ja som mala nieco co blokovalo ovulaciu a femibion prospel k tomu aby som otehu...nemala som na mysli ze som otehu iba s nim ale bola to kombinacia femibionu a clostylbegytu... 😉

sachmetttt
3. okt 2011

Ja som užívala pred těhu baby plan a myslím že pomohol...teraz v těhu užívam Mamavit..

pincola
3. okt 2011

Chápu to takhle. Kdo je víceméně zdraví může užívat jaké koliv vitamíny. kdo má poruchu vstřebávání kys. listové tak ten femibion. Potíž je v tom, že nevíme a nepoznáme, která z nás vstřebává dobře a která ne. Co se dá dělat už jsem tak nalomená, že si ten Femibion půjdu koupit🙂)

enanena
3. okt 2011

@pincola mne ho odporucil moj doki...autor toho clanku a mal pravdu....a hlavne na dietatku netreba setrit a to ani teraz kym je v brusku... 😉

irsina83
3. okt 2011

urcite femibion800 😉

m.i.r.i
3. okt 2011

ja som pri miernej poruche zrazanlivosti krvi brala Femibion 800 cele tehu..doktor povedal, ze kvoli zlozke Metafolin, ktora sa nevyskutuje v inych doplnkoch/liekoch. Teda som ani na 400 nesla..a nastastie vsetko dobre dopadlo ! Tiez som tak nejako psychicky to lepsie brala, ze radsej do toho investujem cele tehu, len nech je drobec v poriadku...

pincola
3. okt 2011

@m.i.r.i
@enanena Já ještě nejsem těhu, ale i tak chci brát, co nejkvalitnější preparát. Zítraq ho koupím. On je asi ten Femibion nejlepší.

enanena
3. okt 2011

@pincola 😉 nebudes lutovat

pincola
3. okt 2011

Díky holky!!!!!!

luciferkax
3. okt 2011

Podľa mna je blud, že Calibrum spôsobuje potrat.. ved je určený na podporu otehotnenia a prvý trimester, prečo by mal spôsobiť potrat??? To je náhoda...
ja som brala v oboch tehotenstvách Calibrum Baby plan a nepotratila som 🙂

pincola
5. okt 2011

Holky tak už mám Femibion, je teda drahý až hrůza, ale mám ho!!!!!!!

zudu
5. mar 2012

Ahojte ja so tiez brala Calibrum a potratila som.....ale nemyslim si, ze to z toho.....mozno fakt nahoda.... Ale teraz idem na Femibion.

zeytin
5. mar 2012

Ja som brala iba cistu kyselinu listovu 🙂 Myslim si, ze pokial ma mamicka vyvazenu stravu, nie su potrebne ziadne vitaminy. V poslednom trimestri som este brala zelezo. Mala som doma Calibrum, ale dala som si par tabletiek... A obe moje baby sa narodili zdrave a skrasnymi mierami 🙂

poisonblu
15. mar 2012

tak ja beriem teraz uz 5te balenie femibion800, dalej som si nasadila omegu 3 a magnezium..ja mam hrozne zle stravovanie, tak dufam, ze toto bude ok

petruska1212
25. feb 2013

mam dotaz baby, este som v stadiu snazilkovania, od leta by sme chceli na ostro, ked kupim femibion treba k tomu aj kys. listovu brat? rozmyslala ze by som femibion brala kazdy druhy den a kys.listovu kazdy den. co vy nato?

stastnazena2
20. jan 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

baby prosim vas je mozne ze mi je z vitaminov zle? ked si dam babyplan od calibra tak mi pride do 15 minut nevolno a rozboli ma hlava ak by to bolo tym aké vitaminy by ste mi odporucili

mamanikka
21. jan 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@stastnazena2 a pri prvom tehotenstve si brala tieto vitaminy ci ine? Moze to byt aj z nich ja som mavala z jednych neskutocnu migrenu

fackolka
22. jan 2015
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

@stastnazena2 aj mojej sestre z nich bolo zle potom ich vymenila za ine a z tych jej zle nebolo 🙂

stastnazena2
26. jan 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@fackolka
@mamanikka aj ja som ich radsej vymenila a už mi nie je tak zle aj migrena prestala 🙂 som netusila ze aj z vitaminov moze byt niekomu zle 🙂

justinka_l
4. feb 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@stastnazena2 a za aké si ich vymenila? ja chcem bábätko ale už raz som potratila tak by som sa chcela poriadne nachystat aby sa to nestalo znovu

tinulikk
10. feb 2015

@pempusik
@kaciatko81
@katka2011
baby a ktory femibion 800 ste brali? lebo som nasla aj s jodom aj bez jodu...

kiwinetta
10. feb 2015

@zeytin Ano súhlasím s tebou ja som brala tiež takto a úplná pohoda. Dôaležitá je vyvážená strava, no mýslím si že baby čo to berú tým sa norodia obrovské deti......pár ich totiž poznám ......

pempusik
10. feb 2015

@tinulikk to uz su veru nepamtam, asi s jodom, ale na to treba dat pozor, jod je sice potrebny, ale ak je problem so stitnou zlazou, tak sa nesmie.

katka2011
10. feb 2015

@tinulikk ufff tak to neviem uz ja mam uz 1,5 rocnu dcerku ale vtedy bol tusim iba jeden druhy femibion 800...

tinulikk
10. feb 2015

@pempusik no ja mam problem, mam znizenu funkciu, takze beriem tabletky, ale len tu najmensiu davku, a aj to mi dala doktorka len preto ze sa snazime otehotniet, inak by mi nedavala, lebo zevraj je to na hranici...tak sa radsej poradim s gyn, lebo na stitnu zlazu pojdem az o dva mesiace..:( dakujem za odpoved
@katka2011 kamoska mi tiez vravela, ze je iba jeden, ale na nete som nasla aj s jodom aj bez...dakujeem