Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

eva7780
14. júl 2008

zuzi vyborny uspech 😉 ja akurat papkam melon a ten ja mozem stale 😵

zuzu_z
14. júl 2008

evi: meloun ten teda taky můžu!!!

marlenka56
autor
14. júl 2008

kuk ste tu?

prajem vam kraswny zaciatok tyzdna, nech mate krasny tyzden ..zuzka, no teda .. super , a uzdrav sa ... 🙂 naber sily ...

susik , vitaj ... a cit sa ako doma 😉

marlenka56
autor
14. júl 2008

Evicka ahooooj som s tebou dlho nerozpravala ako sa mas mojaa 😉 ak si tu pod skype .. 😉

eva7780
14. júl 2008

marlenka celkom dobre,len tu je stale smutno ☹

marlenka56
autor
14. júl 2008

☹ 😢

eva7780
14. júl 2008

😀 😀 😀 marlenka s usmevom ide vsetko lepsie,hadam sem niekdo nakukne 😉

marlenka56
autor
14. júl 2008

hadam hej ... a ked nie tak budeme len my dve prispeivat, nech sa aspon tema hybe ... 🙂

a evicka prepac, ak som ta niecim (nasim dnesnym rozhovorom) obtazovala 🙄 😢 sa ti ospravedlnujem ..

eva7780
14. júl 2008

marlenka co plasis 😕 mna a obtazovat aj ty si ma vypocula tak sa uz nezlosti 😵 😵 😵

marlenka56
autor
14. júl 2008

dobje, dakujem ti ... 😉
a rada vypocujem aj ja teba 🙂 😵 mozem ma aj ty "obtazovat" ked ta bude nieco trapit... 😵

eva7780
14. júl 2008

marlenka ok,mna trapi kazdy den nieco ved to poznas,ked je pokoj najdem si vzdy nieco 😀 😀

marlenka56
autor
15. júl 2008

ahojte babbulky ako a mate ... 🙂

len pre posunutie temicky aby to tu nezamrzlo ... 😉

ja mam dole dalsie kilko 😀 😉

eva7780
15. júl 2008

marlenka super sprava,ja som uz doma dokonca som uz navarila rizoto tak teraz pijem kavicku 🙂

marlenka56
autor
15. júl 2008

normalne som z toho velmi rada .... sa vytesujem .. 😀

ja si dam neskor capuccinko, .... teraz pijem pu-erh cajik 😵

rizotko si s cim robila?

eva7780
15. júl 2008

jasne ze zo zeleninkou,ja nikdy nedavam maso,lebo mi chuti len ze zeleninkou 😵 😵 😵 zajtra asi uribim daco so sojovymi kockami si ma vcera trosku navnadila len este neviem co porad!!!!!!!

dicinka1
15. júl 2008

ajojte..viete mi poradiit ako schudnem 10 kg,cim skor?

eva7780
15. júl 2008

dicinka asi tak ako my ostatne len hlavne pomaly,mne sa podarilo 5 kg a ani som o tom nevedela,len ked som sa vazila teraz u endokrinologicky taka som bola rada ako male decko,2 x som stupla na vahu,ked som skusala schudnut rychlo tak som 2x tolko nabrala

dicinka1
15. júl 2008

aha..a ako si schudla,,,..prezrad...ja chcem schudnut len 10 kg..nechcem byt vychrtla....

eva7780
15. júl 2008

dicinka ani neviem asi to ze mam viac pohybu aj roboty je v zahrade,moc nieje casu vylihovat ako v zime 😀 a papkam viac ovocia a hlavne zeleniny ale to asi kazdy v tomto rocnom obdobi 😉

marlenka56
autor
15. júl 2008

evicka ked dopapme to vcerajsie masko co som robila, tiez sa chystam urobit sojove 😝

dicinka, tak ako vravi evicka pomalicky ... j aodkedy drzim oddelenu stravu som schudla z cca 90-89 na 86, a snazim sa dalej uz zacinam aj dalej cvicit kedze neberiem uz antibiotika 😉
ale ved ty si chuda, nemas tolko co ja kg ...

tak drzim palce nech to ide ... 😉

eva7780
15. júl 2008

marlenka a ako urobis sojove?na aky sposob?

marlenka56
autor
15. júl 2008

evicka ja asi urobim to kari rizoto so sojovym maskom , co som chcela minule spravit len som nemala sojove masko 😝

marlenka56
autor
15. júl 2008

ale najprv dopapame to vcerajsie -... 😉

uz som M. vdcera hovorila nech ma nauci s tym pracovat , ze si z fotaka stiahnem fotky do pc, aby kednieco budem varit alebo ine veci tak ti to sfotim a poslem 😀

marlenka56
autor
15. júl 2008

ta co kde ste zmizli 😕

eva7780
15. júl 2008

ved ani ja nemam ale kupim este sa chystam do obchodu 😉

eva7780
15. júl 2008

kukam daku pracu na doma,ale to mas samu kozmetiku a to by ma nebavilo,to ma kazdy druhy

emmaelzer
15. júl 2008

Ahojte baby, neviem, ci v tejto teme ide len o baculky, ktore drzia oddelenu stravu, ale ja som na inej diete, a schudla som ani nie za 2 mesiace 10kg... Som pol roka po porode, a skoro na povodnej vahe. Teda ak mate zaujem, napisem vam, ako sa tato dieta drzi.

eva7780
15. júl 2008

emmaelzer,napis nam ,aku diet si drzala

marlenka56
autor
15. júl 2008

emmaelzer - napis nam aku si diet drzala .... je nejaka drasticka?

emmaelzer
15. júl 2008

no, je dost drasticka, ale nie v zmysle, ze si uskodite lebo ju mam od dietologicky. Ale ste stale hladne.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre