Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

vladimira1
20. jún 2008

vsetky moje diety stroskotali na.............na ranajky dopoludnia jedzste cerstve ovocie.......to ja nemozem, je mi z neho zle citrusy, banany, slivky no vsetkoh okrem malin a jahod......neviem cim to je , namisesto toho budem musiet sa pustit do zeleniny

eva7780
20. jún 2008

kavu radsej cistu

eva7780
20. jún 2008

vladka aj mne lezie na nervy vela ovocia radsej zeleninu

vladimira1
20. jún 2008

no prave som muzikovi zahlasila ze sa davam na dietu ............jeho reakcia ......provokativne siel urobit maslove pukance, ktore hojne posypal solou.......byt rozvoniava uzasne.
dievcata.......nebudem to mat pri nom lahke 🙂 zda sa ze rola pokusitela ho bude bavit 🙂 🙂 🙂

llucinka
20. jún 2008

vladimiro, pokud ti nechutná ovoce, máš o jeden problém méně. Zeleninu můžeš kdykoliv a to je super. 😉

eva7780
20. jún 2008

to je dobre ze sa zelenina moze hocikedy mame kopu v zahrade a ovocie nemusim mozno hrusky a melon

vladimira1
20. jún 2008

pravda mrkvu mozem chrumat kedykolvek.......kdekolvek 🙂

eva7780
20. jún 2008

aj ja,to mam este od detstva,moj manzel si dal provokativne klobasku a mne nos vykruca aj ked nie som v kuchyni

vladimira1
20. jún 2008

takze pridavam sa do klubu a tesim sa na spolupracu 🙂 🙂 🙂 🙂
majte sa zatial pekne dozajtra

eva7780
20. jún 2008

vladka od pondelka zaciname s marlenkou ,ahoj pekny vecer 😵 😵 😵

eva7780
21. jún 2008

koncim aj zacinam 😀 prajem krasne ranko 😎

llucinka
21. jún 2008

holky, a proč nezačnete hned a ne až od pondělka? 😉

eva7780
21. jún 2008

llucinka tak sme sa dohodli ze od pondelka,nech to zacneme pekne od zaciatku tyzdna 😵 😵 😵

llucinka
21. jún 2008

evi: Aha, já jen, že je lepší začít hned, máš pak lepší motivaci. 😉

eva7780
21. jún 2008

ved to ano,ale dohodli sme sa od pondelka a aj to je pre nas motivacia za budeme dve-mozno tri 😉 a vsetky zacneme naraz

llucinka
21. jún 2008

evi: Tak hlavně, ať vám to vydrží a splní se vše, co byste si přály. 😵 😵 😵

llucinka
21. jún 2008

DS je fakt super, sama podle ní jedu a zatím to má jen a jen pozitivní účinky 😎 😵 😵

eva7780
21. jún 2008

llucinka dakujem,este sa ta spytam ako mozem striedat tie dni?po tyzdni alebo kazdy den mat ine?

llucinka
21. jún 2008

evi: Nejlepší je začít prvních 14 dnů zvířátky a udělat si sem tam jen zeleninový den, tělo se krásně pročistí a nastartuje na novou etapu stravování. Všeobecně se dá říci, že po zv. se lépe hubne, v kytičkách jíš pečivo, těstoviny, apod., tráví se to daleko delší dobu. Takže začít těmi zv.
Je jedno, jak si to pak budeš střídat, hlavně ne tyto dvě skupiny ve stejný den, ani s odstupem několika hodin. Každé tělo tráví jinak a byla by to škoda. 🙂

eva7780
21. jún 2008

dakujem za radu 😉

llucinka
21. jún 2008

evi: 😉

m311293
21. jún 2008

ahoj holky, já se taky přidám, sice jsem už v jedné témě co se týká hubnutí, ale můžu být i tady. Já jsem taky vážila 98 kg v těhotenství jsem zhubla 10 kg, pak sice nabrala ale jen dvě kila. Před dvěma týdny jsme přistpoupila ke změně jídelníčku ( ale ne moc velké) a dala jsem dole 2 kg.Ted po dvou týdnech zase trošku uberu a doufám že to půjde. Jím každé tři hodiny, oběd pouze do 200g, večeře jsem zatím nevynechala ale teď začnu, od zítřka. Držím všem palce

majkacc
21. jún 2008

ahoj vetci ja som sa dostala z 120 na 80kg ,stacilo len zmenit jedalnicek ,,zacala som papkat ,,zewleninku a ovocie a fakt to zabralo ,, 😀 😎 ,,ale stale sa drzim a este by som chcela aspon dalsich 10kg ,,ale teraz to uz ide tazko 🤐 😵 😕 😅

eva7780
21. jún 2008

majkacc aj si cvicila?

llucinka
21. jún 2008

evi: ten kolotoč, co máš v albíku, má malý doma 😉

eva7780
21. jún 2008

llucinka my este nemame dieta caka nas uo,ale velmi sa mi paci urcite si ho raz kupim,pre babo

majkacc
21. jún 2008

nie necvicila ,,som strasne leniva 😀 😀 😀 😝

eva7780
21. jún 2008

majkacc aj ja,kupila som si aj stacionarny a urcite vies na co mi je visi na nom oblecenie a raz za cas s neho dam prach dolu 😀 za aky cas si tolko schudla?

llucinka
21. jún 2008

evi, vím, že ještě nemáte mimi, ale máš tam fotku v albíku, co se ti líbí, tak jsem si hned vzpomněla, že ho malý má 😵

eva7780
21. jún 2008

jaj nepochopila som to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre