Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

llucinka
23. jún 2008

evi: uhorka je okurka? 😅

eva7780
23. jún 2008

llucinka ano 😀 😀 😀 vidis este roumies po slovensky 😀

llucinka
23. jún 2008

evi: jojo, ještě něco jo. čučorietka a tak 🙂

evikmi
23. jún 2008

ahoj holky,tak já jsem na snídani měla bílý jogurt a ovocný čaj,potom jsem si vzala mrkev a za chvilku mám na obídek podušené mleté maso se zeleninkou 😉 odpoledne si dám asi jen nějaký ten rýžový chlebík a na véču kedlubna 😀

sojové jsem přesunula na zítra 😉

eva7780
23. jún 2008

😀 😀 😀 to je dobre ja zas viem kusok po cesky,lebo som s tej generacie ked sme boli spolu a mam aj rodinku v hodonine 😉

llucinka
23. jún 2008

evi: maso a rýžový chleba v jeden den???

llucinka
23. jún 2008

evi: 😀

evikmi
23. jún 2008

luci to máš přeci jedno,když si vezmu jen tak dva,ne?jo a popíjím mlííííčko 😀
vyřazuju úplně pečivo,ani to celozrné nebudu jíst.......tím se mi už taky jednou podařilo dát dolů kolem deseti kilo 😉 no jsem zvědavá

za jak dlouho asi je vidět nějaký rozdíl??

llucinka
23. jún 2008

evik: no to teda jedno není, pokud se chceš stravovat podle DS. 😠

evikmi
23. jún 2008

a jak je to třeba s nakládanýma okurkama?,já je mám hrozně ráda,ale někde jsem se dočetla,že by se neměly,a jinde,že to nevadí...tak mám v tom guláš ☹

zuzu_z
23. jún 2008

ahoj holky...
tak jsem dneska cvičila na tom slavném Orbitrecu a lilo ze mě jak z konve... ty okurky by mě taky zajímaly 😉 já je totiž miluju...

llucinka
23. jún 2008

evi: okurky patří do zeleniny, ať už nakládané nebo čerstvé 🙂

llucinka
23. jún 2008

Halo halo, kdepak všechny dělitelky jste? 😕 😅 😀

marlenka56
autor
23. jún 2008

Ahojte babulky, no uz som vas docitala 😉

No ja som dnes zjedla 1 jablko - ranajky a asi 1,5 vody vypila. A zachvilku idem robit kuriatko v parnom hrnci s brokolickou 🙂 aby som to stihla do vecera zjest lebo po 18 nežerem 😀 a chodim pešo dole aj hore domov na 6 poschodie. Dnes uz 2x 😵

marlenka56
autor
23. jún 2008

.... a stále pijem ... 😉

marlenka56
autor
23. jún 2008

vitam nove clenky , a prajem skore schudnutie 😉

vladimirka1 - odkial presne z Ke si?

marlenka56
autor
23. jún 2008

Idem dat do pracky 2-hú varku ...

llucinka
23. jún 2008

marlenko: jablko je ovoce a brokolice zelenina 🤐

marlenka56
autor
23. jún 2008

Vieš ja v praci nemam cas, na jedenie , tak chcem aspon chrumat to ovocie 😒 ale sladke vobec nežerem a teraz pod lhom dlhom čase vynecham chlieb, to som uz mala dáááááááávno 😠

marlenka56
autor
23. jún 2008

pretože celý čas stojím ....

llucinka
23. jún 2008

marlenko: tak si nakrájej zeleninu do krabičky, třeba pár okurek a papriku. Teď je všechno levné, využij toho! Zkus to změnit, půjde to rychleji, uvidíš!!! 😉

marlenka56
autor
23. jún 2008

pokusim sa .... 😵

pahu
23. jún 2008

Ahojte babuľky 😀
Marlenka, ja som si tú dietku zabudla vypýtať od maminky cez víkend, už to mám v pripomienke, mala by som s ňou byť zajtra, oki? 😉 A ako ste sa mali cez víkend? Žiadne večerné vyjedania chladničiek? 😀

llucinka
23. jún 2008

marlenko: určitě, chce to jen chtít! 😉

llucinka
23. jún 2008

pahu: já nee, ale včera jsem "sežrala" půlku melounu 😅

pahu
23. jún 2008

Ha, a viete čo som sa dozvedela, Že večer by sa nemalo jesť ani len ovocie, pretože je v ňom veľa cukrov. Takže radšej malý kalerábik 😉 Alebo ja mám strášne rada len taký varený zemiačik 😀 Alebo mladú mrkvičku 😀

LLucinko, chválim ťa, máš prvý bodík 😀

Marlenka? Ako bolo cez víkend? Dokázala si si aspoň trošku niečoho odoprieť? 😉

marlenka56
autor
23. jún 2008

Ja nevyjedam Pahúúúú 😒 😀 cez vikend som "zajedala" rozlúčlu s mix jedlom .. 😉 aby som od pondelka mohla zacat oddelenu 😀 .... ale pozor pozor ... nepražierala som sa !!!

llucinka
23. jún 2008

marlenko: Mě se líbí rčení: Od zítřka držím dietu, tak se musím dneska pořádně najíst, abych to vydržel 😀 😀 😀

pahu: ovoce já jím celkem málo, i když ho miluju, ale třeba třešně nebo zrovna to, co máme na zahradě 🙂

marlenka56
autor
23. jún 2008

cez vikend som papala, kuriatko pecene na drevnom ulhí bez ničoho a aktomu minerálka ... to bolo moje zajedanie 😀

llucinka
23. jún 2008

marlenko: to bych si dala a nějaký dresing k tomu 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre