Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

v555
1. júl 2008

Vies co,zlomme to spolu od zajtra.Pojde nam to lepsie.dnes posledna coko,posledny keks.Od zajtra nic az kym nenajdeme //.PLATI?!

marlenka56
autor
1. júl 2008

ludkala a v555 drzim vam palce babulky a ako sa hovorí (resp. moja naj kamoska) .. pevná vôľa všetko zdolá 😉

v555
1. júl 2008

dakujem marlenka56,dufam,ze to vydrzim.

eva7780
1. júl 2008

ludkala nadomnou vacsinou vyhravala zmrzka mam jednu v zalohe v mraziaku ale zatial je cela 😀 😀 😀

v555
1. júl 2008

ludkala zaspinkala si?ja uz cvicim-hi hi hi 😀

marlenka56
autor
1. júl 2008

musite my s evkolu uz 8 dni 😵

llucinka
1. júl 2008

Holky, vykašlete se na sladkosti, dejte jim vale, buď všechno vyhoďte nebo dejte sníst manželům, přítelům. Jinak to nejde. 🤐

marlenka56
autor
1. júl 2008

😎

v555
1. júl 2008

ja mam smolu llucinka,moj manzel nema rad sladkosti a priatela nemam.To je fakt smola hi hi hi

ludkala
1. júl 2008

v555, idem do toho s tebou!!! Od zajtra končím so sladkým. Ale vážne! Uvidím, či to prinesie výsledky. Zajtra som tu!

llucinka
2. júl 2008

v555: vím, že je to těžké, taky jsem si tím prošla, věř nebo ne. Ale jiná možnost než to vyhodit není. Nebo to aspoň nekupuj. Jinak pevná vůle opravdu dokáže zázraky a chce to jen vydržet. Uvidíš, jak se budeš za měsíc cítit lépe!!! 😉

eva7780
2. júl 2008

ked uz tu uplne nik nieje aspon nas posuniem 😀

marlenka56
autor
2. júl 2008

ja som tu 😀 ... ale len niekeedy kedze sa liecim a idem asi trosku pospinkat nejako mi je cudne ... 😒

v555
2. júl 2008

ludkala a ostatne babenky halooooooooooo, kde ste? Vo fitkach makate,vsak?Ja idem cvicit ale az vecer.A dnes som nejedla ani jednu kococku cokolady!!

llucinka,dakujem za rady,snad to nejako uz zvladnem 😉 nech je uz o mesiac vpred

eva7780
2. júl 2008

v555 to je dobra sprava-ziadna cokoladka 😀 aj ja som dnes vydrzala bez prehreskov 🙂

v555
2. júl 2008

tak sme dobre,nech nam to vydrzi az do konca 😀

ludkala
2. júl 2008

Ahojte! No namojveru, ani ja som si dnes nič nedala! Ani jednu dávku mojej sladkej drogy! Iba melón, ale to je hádam ok.

ludkala
2. júl 2008

Dodržiavate delenú stravu? A darí sa vám to? Ja som tak raz schudla 17 kíl! A po pár rokoch som zas objavila čokoládu. Kto chce byť štíhly, musí žiť život štíhleho človeka - celý život, nielen na chvíľku. A to sa mne poväčšinou nechce. Baby, a aké máte výsledky. Koľko ste zhodili? Povzbuďte nás trochu. 😉 😉

v555
2. júl 2008

ja som tiez mala dnes melon,delenu stravu nemam ale uz som nad nou spekulovala.Fiiiiiiiha 17 kg to je super.Ja som tiez raz shodila 12 kg ale to som bola po operacii a dost dlho mi to vydrzalo,ale cvicila som vtedy o drzku,aerobic a tae-bo.

marta82
2. júl 2008

Ahoj,zacali jsme s manzou drzet delenou stravu,uz par dni,tak jsem zvedava

v555
2. júl 2008

na dnes sa lucim,dobru noc

sisidl
2. júl 2008

Ahoj ludkala..ja som akurat vcera pisala toto.. -ja som mala vcera osmy tyzden a dnes je dole 11-te kilecko,tak som sa vytesovala ze ked som bola s malou vonku na bicyklitak som si dala zmrzlinku za odmenu .
ale obedik zase mesko zo zeleninkou a chystam si salatik s bielim jogurtom..
a dnes v pohodicke,uz som si asi aj zvykla.. 😀

llucinka
3. júl 2008

Hezké ránko dělenky, jak se máme? Já mám dneska kytičky, ráno jsem měla suchary a kávu, teď piju hlavně vodu, venku je vedro na zdechnutí 😖 😀

eva7780
3. júl 2008

prajem pekny den,ja som bola na hematologii,vysledky mam ok tak som rada,lebo som sa preto natrapila dost

marlenka56
autor
3. júl 2008

prajem vam vsetkym krasny slnecny dnik .... drze sa 😵

marlenka56
autor
3. júl 2008

drzte .... malo byt .. . 😀

marlenka56
autor
3. júl 2008

kuk , co tu nikto nie je 😕

eva7780
3. júl 2008

marlenka asi si tu sama,ja sem tam nakuknem,ale neni moc casu 😅

marlenka56
autor
3. júl 2008

tak ja idem oddychovat, dat si cajik a idem asi citkat knizku, a mozno aj trosku pospinkam, aspon sa rychlejsie vyliecim 😉

eva7780
3. júl 2008

marlenka len si pekne oddychni a hlavne sa vyliec 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre