Bojím sa, že po kyretáži nebudem môcť otehotnieť

9. máj 2021

Ahojte som 4 mesiaci po kyretazi v 7/8 tt, bojim sa ze po kyretazi nebudem môcť uz otehotniet
prosím vás čo je dobre alebo čo ste používali na plodnosť? Momentálne pijem alchemilkovy čaj.. a ďalšia otázka po koľkých mesiacoch ste sa po kyretazi opäť snažili?

adelka2020
9. máj 2021

tiez som pila iba alchemiku.. a rychlo krasne som sa s dola uzdravila..no ja som ai pockala rok a po roku sa hned podarilo a teraz mam uz rocné babo

nerko
10. máj 2021

Mrzi ma to ☹. My sme pockali 3 menstruacie. Zadarilo sa na 1x. A druhe dieta, to sa “prihodilo”. Nemaj obavy. Mne pomohlo zmierit sa s tym, ze dietatko bolo poskodene a priroda si to rozhodla sama.

lorin29
10. máj 2021

Najlepšie je počkať 2 MS a snažiť sa ☺️

1mata
10. máj 2021

Mne po 1.porode robili v priebehu jedneho tyzdna 2x kyret, kvoli neporodenej placente 🙄 a nechcem strasit, neviem ci to boko tym, ale druhe dieta sme mali az po 7.rokoch.

lulu0123
10. máj 2021

Po 3 cykloch sme sa zacali snazit a vyslo to na prvy raz hned.V piatok uz mala nasa laska 3 roky.

patusss
10. máj 2021

Ja som mala čistenie v decembri - 10tt, počkala som na kontrolu a ms, pila som inofolic a vo februári sa zadarilo, už som 14tt. 😊

janulabb
10. máj 2021

my sme počkali 3 mesiace a podarilo sa na prvý krát. Neužívala som nič. Veľa šťastia.

lulu0123
10. máj 2021

A po kyrete som pila tiez alchemilku a potom som brala len cistu kyselinu listovu.

petrisa213
10. máj 2021

Úplne chápem tvoje obavy. Ja som sa tohto tiež veľmi bála. Po kyrete mi doktor odporúčal počkať 3 cykly, aby sa obnovila riadne sliznica a ďalšie vajíčko sa malo kde dobre uchytiť, tak som aj počkala. Pila som alchemilku, vždy od menštruácie po ovuláciu a kyselinu listovú. Otehotnela som potom na 3 mesiac snaženia. No to bolo bohužiaľ biochemické 😔 co mi na kľude vôbec nepridalo. A po ďalších 2 mesiacoch som bola tehotná znova 🙏 teraz začínam 37tt. Držím veľmi palce

mariah0307
10. máj 2021

10 t MA, kyretaz, 2 cykly regenerácia, na 3 som otehotnela. Všetko ok. Držím palce

hviera81
10. máj 2021

mne odporucal lekar po 3m sa zacat snazit. telo uz bolo ok, ale moja psychika veru nie. ja som z toho bola uplne v prdeli, po pol roku sme sa zacali snazit, a podarilo sa to po 9mesiacoch (rovnako ako pred kyretom). alchemilka pomaha.
plus ako tu niekto vyssie pisal, treba sa s tym zmierit. a to bola pre mna ta tazsia cast. preto to trvalo pol roka....
drzim palce

kristina0103
14. máj 2021

Ahoj, neboj sa. Ja som mala za sebou kyretáž a hneď po prvej menštruácií som otehotnela. Gynekológ ma skontroloval po zákroku, povedal že je všetko v poriadku a povedal,že 2 cykly odporúča poslať. A hneď po prvej som ostala tehotná, som v 5 mesiaci. Dokonca som čítala, že veľa ženám sa to skoro podarilo, telo bolo ešte nabudené. Takže ja by som určite nečakala 6 mesiacov aj vzhľadom na môj vek - 37 r. Ale teda chcela som vyjadrenie lekára, že vnútri je všetko ok🙂

kristina0103
14. máj 2021

ešte dopoviem, že predtým sme užívali drahé vitamíny, snažili sme sa rok. Potom som na to vykašlala, dávala si len C,D, zinok (aj mužovi) klasika kyselina listova a po kyretáži železo a vápnik. Jasné, že nie všetko naraz..striedala som. Výsledky krvi, kedže som išla na komplet vyšetrenie po missed ab. som mala všetko v norme.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre