Bojím sa, či po kyretáži otehotniem

xsimonkax
7. nov 2022

Ahojte baby, podstúpila som pred 3 mesiacmi kyretaz (8tt). zatiaľ mám všetko okej akurát mi skončila tretia menštruácia. Môj problém ale je, že sa neskutočne bojím ci ešte môžem otehotnieť a ak áno či všetko dobre dopadne. Sú tu nejaké maminky ktoré nemali po zákroku problém otehotnieť? Sem tam pijem alchemilku, mam ešte niečo užívať? Ďakujem. Utapam sa v strachu...

andrejka1212
7. nov 2022

@xsimonkax ja som dostala prvu menstruaciu po kyretazi az po 8. tyzdnoch od zakroku. Dalsia uz neprisla. Teraz som 29.tt takze zrejme problem nebol 😉

lucia7933
7. nov 2022

ahoj, ja som sice otehotnela po kyrete hned na prvy krat (po 4.mes. pauze) ale scenar sa zopakoval :( ale vsak tam uz kyretaz nebola potreba, vycistila som sa nastastie sama...
teraz patrame po prícine.. tiez mam obrovsky strach to skusit 3x

xsimonkax
autor
7. nov 2022

@andrejka1212 ja som dostala po 4 týždňoch po zákroku. Je to neskoro?

xsimonkax
autor
7. nov 2022

@lucia7933 to mi je ľúto. Ja sa strašne bojím. Je to hrozne, posielam objatie ❤️

andrejka1212
7. nov 2022

@xsimonkax 4 tyzdne su bezny cyklus, takze nie, nie je to neskoro. Tym som len chcela povedat, ze u mna sa telo dlhsie spamatavalo ale aj tak som hned otehotnela. Skorej som sa bala toho,ci sa plod po takom zakroku udrzi ako toho, ze by mal byt problem otehotniet.

xsimonkax
autor
7. nov 2022

@andrejka1212 ja som si všeličo už prečítala, normálne mam strach ci ešte niekedy vôbec môžem byť tehotná...

lucia7933
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanyan
7. nov 2022

Nemusíš sa báť. Máš dôkaz, že tvoje telo je schopné a vhodné pre spojenie vajíčka a spermie. Vtedy sa síce nespojilo to správne vajíčko s tou správnou spermiou, ale stačí len veriť, že pri ďalšom úspešnom pokuse to spolu dotiahnete až do šťastného konca.
PS: aj keby to nevyšlo teraz, s chuťou do toho aj naďalej. Mne sa podarilo úspešne dokončiť až tretie tehotenstvo, ale stálo to za to čakanie. 😉

katkasmacka
7. nov 2022

Ahoj,ja som po kyrete otehotnela asi po 2mes. a vsetko dobre dopadlo. A mam aj kamaratky co to mali tak isto. Nesmies na to mysliet a rozmyslat co vsetko zle sa moze stat. To potom aj ked otehotnies sa budes nervovat ci vsetko dobre dopadne? Nesmies to tak velmi riesit a uz vobec nic citat. Na nete najdes skor tie negativne skusenosti. Budem drzat palce,vsetko dobre dopadne🙂

ankare
7. nov 2022

@xsimonkax prečo sa obávas preventívne? Takto nesmieš rozmýšľať. Keď nastane problém,budeš ho riešiť, ale zbytočne sa trápiš niečím,čo ani neexistuje. Držím palce!

marrydreamkas
7. nov 2022

@xsimonkax ja som otehotnela po 3 mesiacoch a cykloch na 1.krat a teraz tu vedla mna sedia 3 rocne dvojicky 🙂 drzim palce a nestresuj sa zbytocne v ramci moznosti ;)

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaga18
7. nov 2022

Otehotnela som po kyrete hneď po prvej ms. Všetko bolo v poriadku, narodil sa nám zdravý chlapček.

lulu0123
7. nov 2022

Ja som otehotnela po 3.cykle, hned na prvykrat .Skor sme sa nesnazili.A tehotenstvo dopadlo super.Aj ked po cely cas som mala strach, ci bude vsetko ok.Okoliu sme tehotenstvo oznamili az po nejakom 24.tt, po morfologockom utz.

pukanec123
8. nov 2022

@xsimonkax jasne že určite ešte otehotnies neboj sa🍀 ja som po kyrete otehotnela na druhý cyklus, hneď ako sme sa začali snažiť. Doma zdravé dieťa, tehotenstvo bez problémov 😊

benny2020
9. nov 2022

@xsimonkax ja som mala kyret(9 tt) máj 2019, júl 2019 som otehotnela.... A práve som ju konečne uspala ❤️

zabka1987
13. nov 2022

Ja len ,že alchemilku nepi hocikedy . Pije sa len v prvej fáze pred ovulaciou . Inak som tiež otehotnela po kyretazi v pohode ,dokonca po dvoch za sebou ( problém s brutálnym krvácaním ) prvú som mala marec , ďalšiu v máji lebo nepomohla a otehotnela som v septembri vtedy ,tak neboj určite otehotnieš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre