Bola som neverná, ako sa s tým vyrovnať?

69katka69
29. sep 2019

Ahojte potrebujem radu mala som priateľa mesiac v nemecku podviedla som ho on sa vrátil a veľmi ma to štve vždy keď sa na neho pozriem mam to pred očami pripadám si ako taká slapka co mam robiť ako to udrzat v tajnosti? Mate niektorá podobnú skúsenosť? A ešte k tomu ten nemenovaný mi stále vypisuje bojím sa ze to praskne co by ste robili vy?

zuzkavladko
29. sep 2019

@69katka69 Toz si to teraz uzi aj s nasledkami (vypisovackami) Ocividne ti na priatelovi az tak nezalezi, ked si mu hned pri prvej prilezitosti bola neverna.

sonicka96
29. sep 2019

@69katka69 povedz mu to 🙂 je lepšie to vytiahnuť na svet ako to v sebe dusiť a báť sa že sa buď prerieknieš ty alebo niekto známy ;) ver mi , viem čo píšem 🙂 ja som bohužiaľ tiež zlyhala no neberiem to tak ako
@zuzkavladko že mi na ňom nezáležalo, bol to jednoducho skrat . Oľutovala som to... Rozišli sme sa a cca o 3t sme sa dali znova do kopy a teraz spolu čakáme naše 2 bábätko a plánujeme svadbu 🙂

katty2012
29. sep 2019

@69katka69 v ziadnom pripade mu to nehovor. ty si urobila nieco, z coho mas vycitky a trapis sa, preco by sa mal trapit aj priatel? su to tvoje pocity viny, nes si tu tazobu sama. ale tato situacia moze z teba urobit lepsiu - laskavejsiu partnerku, ktora si bude partnera viacej vazit a to moze posilnit vas vztah

h2
29. sep 2019

@69katka69 Ahoj, čo sa stalo, už sa neodstane. Nechcem Ti tu robiť prednášky, verím, že sa trápiš a že si to oľutovala. Nesúhlasím so @sonicka96 , aby si sa priznala. Ako hovorí jeden môj známy, ktorý je prokurátor: "priznanie je síce poľahčujúca okolnosť, ale istý trest". Vezmi si z toho ponaučenie do budúcna, že už to nikdy, NIKDY neurobíš. S dotyčným nemenovaným preruš všetky kontakty, zablokuj si ho. A dúfaj, že to nepraskne.

sonicka96
29. sep 2019

@h2 lenže nevieš ako sa taký človek cíti :/ ja to viem a preto jej to radim... sú to denno-nočne výčitky že ho sklamala áno však čo by taký človek mal iného cítiť však? Ale keď sa prizná a povie pravdu že ju to mrzí že potratila rozum človek sa hneď lepšie cíti aj sa mu úľavi ;) ja som ale písala svoju skúsenosť 🙂 to ako autorka pristúpi k tomu čo spravila je na nej 🙂 my jej môžme napísať iba slove názory 🙂 A HLAVNE NEODSUDZOVAŤ , LEBO NIKTO NEVIE KTO KOHO PODVEDIE... ČI JEHO DIEŤA SVOJU PRIATEĽKU ALEBO PARTNER 🙂

h2
29. sep 2019

@sonicka96 Máš pravdu, našťastie neviem, ako sa taký človek cíti. Ale tým, že sa prizná, sa jej uľaví, ale ten, kto sa bude trápiť, bude jej partner. Čiže to hodí naňho. Väčšina chlapov by sa v takej situácii s nevernicou rozišla. A boli by nešťastní obaja. U Vás to nakoniec malo happyend, ale predsa len ste boli na začiatku, po priznaní, rozídení, Tvojmu partnerovi si ublížila a musel sa z toho 3 týždne spamätávať. Ak autorke na priateľovi záleží, ja by som sa na jej mieste nepriznávala sama od seba. Ako hovorí ten český sexuológ Plzák: "Zatloukat, zatloukat, zatloukat!" 😁

katarinka89
29. sep 2019

@69katka69 to čo si urobila je nefér voči priateľovi,takže sa ani nečudujem,že pri pohľade na neho máš výčitky....ako by si reagovala ty,keby to on urobil tebe? Dokázala by si s ním žiť? a chcela by si to vlastne vedieť? Zatajovať to nieje riešenie....🤔 Mala by si mu to povedať, keď si mala gule to urobiť....nech sa on rozhodne, či ti odpustí alebo nie

lula313
29. sep 2019

Mame znamych, ktorí si to potom stále vracali. Prva podviedla žena, jej muž jej to siel oplatiť hneď do bordelu, potom sa tá žena nastvala, zase mu to išla vratit a stále dookola, takze za mna je lepsie nič nepovedať, vycitky budú tvojim trestom a možnosťou polepšiť sa. Toho milenca postraš, že niečo frajer tuší a že ti povedal, že ak na niečo príde, oboch vás podpali zaživa, to ho myslim dostatočne odradi, aby tá neotravoval, keď nebude vediet, čo máš doma za “psychopata”

selest
29. sep 2019

@sonicka96 takze jej co spravila chybu sa ulavi a chudak priatel bude trpiet. To mi nepride fer takto to hodit na neho. On nic neurobil a nakoniec on vyjde z toho najhorsie.
Ak s nim chces ostat vymaz debila co ti vypisuje, zober si ponaucenie a uz nikdy nerob podobne kraviny. Ak ti na priatelovi zalezi snaz sa urobit vas vztah lepsim. Proste uz to neries a pracuj na vztahu ktory mas.

h2
29. sep 2019

Skúšam sa na to pozrieť z opačného pohľadu, ak by ma, nedajbože, muž podviedol, bola by to nejaká blbá náhoda, oľutoval by to, chcel by zostať so mnou, poučil by sa z toho, v zmysle, že už by to neurobil... Chcela by som to vedieť? Chcela by som, aby mi to povedal a čakal na moje odpustenie a rozhodnutie, či s ním zostanem? Chcela by som to už navždy, až do smrti, mať v hlave, myslieť na to? Nie!!!

retatka
29. sep 2019

Ked človek miluje dokáže odpusťiť,to je pravda,no človeka takéto priznanie veľmi raní.Ja by som sa priznala a už čakala na jeho rozhodnutie či mi bude ešte niekedy veriť,bo vačšinou ked to človek raz urobí,tak aj druhý,ak by sa so mnou rozišiel,prijala by som to ako dostatočný trest a ponaučenie.

katarinka89
29. sep 2019

@retatka som takého istého názoru. Čo ak to urobí aj druhýkrát, tretí......už to urobila, ťažko je veriť keď sa človek sklame 😔 ale nemala by ho obrať o slobodnú vôľu rozhodnúť sa, či s človekom, ktorého ľúbi chce aj tak zostať alebo nie.

sonicka96
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
29. sep 2019

Nemyslím si, že ak to niekto urobí, znamená to automaticky, že to urobí znova. Môže sa z toho aj poučiť. Lebo autorka písala, že sa preto trápi a má výčitky. Nepísala, že to bol úžasný a vzrušujúci zážitok. Sú neverníci, ktorí opakovane podvádzajú partnerov, lebo je to pre nich neodolateľné vzrušenie. Ale to asi nebude tento prípad.

sonicka96
29. sep 2019

@h2 ja by som teda chcela vedieť, lebo predsa chceš vedieť čo je to za človeka a mať pravdivý vzťah nie "plný" klamstvá 🙂 ja som sa priznala a oľutovala to veľmi až som padla na svoje dno a vďaka Bohu áno dopadlo to happyendom 🙂 čo môže aj u nich, no není pekne vodiť za nos, to som sa naučila.. Radšej počuť pravdu ako klamstvá aj keď sa tá pravda ťažko počúva 🙂

h2
29. sep 2019

@sonicka96 No veď ja nehovorím, aby mu klamala. Keby sa opýtal priamo, tak treba povedať pravdu. Ale priznávať sa dobrovoľne...? Píšeš, že by si chcela vedieť, čo je to za človeka. Ale čo ak ten človek taký nie je? Čo keď išlo fakt len o nejakú blbú náhodu? Sama píšeš, že človek nikdy nevie, kedy sa také niečo môže stať. Hocikomu. Takže keď si sa Ty priznala svojmu mužovi, tak on podľa toho zistil, čo si Ty za človeka? Si taká? Si podvodníčka? Som si istá, že nie. Len proste, stalo sa.

sonicka96
29. sep 2019

A vôbec, nevieme aký yyp chlapa jej priateľ (povahovo)🤷 čiže aj od toho by som sa odrazila, ako ďalej pokračovať ale súhlasím s @h2 preruš s tým druhým kontakty, bude to lepšie pre všetky strany 🙂

sonicka96
29. sep 2019

@h2 tak 😂😂😂 pravdupovediac zo začiatku ma bral za k***u čo som aj čakala 🤷 ale neskôr zistil že som naozaj iba zlyhala a už by som to nezopakovala...a teraz už vonkoncom nie 🤦 to radšej skočiť pod vlak ako takto rozbiť rodinu 🙂

h2
29. sep 2019

@sonicka96 Myslím, že si mala veľké šťastie, že Ti to partner odpustil, určite Ťa veľmi miluje. Tak asi preto radíš autorke priznať sa. Lebo Tebe to vyšlo. Ale ja som v tomto trochu viac skeptická. 😁

sonicka96
29. sep 2019

@h2 Tak každý je iný :D niekto by neveru odpustil niekto zase nie. Niekto by sa priznal a niekto zase nie. .. Ja by som odpustila lebo kopnúť sa môže hocikto 🤷 a druhú šancu si každý zaslúži 🙂

h2
29. sep 2019

@sonicka96 Aj ja by som odpustila, ale teda, radšej by som o nej vôbec nevedela. Čo oko nevidí, to srdce nebolí.
Teda, mám na mysli takú tú čiste sexuálnu neveru. Citovú neveru by som asi neodpustila.

sonicka96
29. sep 2019

@h2 no a to je druhý problém 🙂 autorka nepíše či to bolo sexuálne alebo citové podvedenie.... Citové by som teda ani ja neodpustila.... Keď milovať tak iba jedného nie dvoch....

h2
29. sep 2019

@sonicka96 Podľa mňa len sexuálne. Lebo sa trápi, má výčitky a obťažuje ju, že jej "on" vypisuje.

h2
29. sep 2019

Ináč, my to tu rozoberáme a autorka nič. Asi išla spať. Myslím, že tiež pôjdem. 😊
Dobrú noc. 😴😴😴

miriam439
29. sep 2019

@69katka69
No ja neviem, ale ako píše @h2, keby že mňa manžel podvedie, tak radšej nech sa to nikdy nedozviem, lebo asi by som mu to nikdy nedokázala odpustiť a ak by som náhodou v sebe našla tú silu a odpustila by som mu to, ale určite by som nikdy na to nezabudla a stále by som na to myslela.
Jemu by sa síce uľavilo, že to zo seba dostal, ale tú ťažobu by hodil na mňa a v konečnom dôsledku by to bolo pre oboch ešte horšie, trpeli by sme tým obaja.

miadi
30. sep 2019

Ja to vidim jednoducho .., ak miluješ viac seba všetko mu povieš ulavy sa ti hoci je viac pravdepodobne ze tym vas vztah skonči. Pre mužske ego je podla mna tazsie odpustit neveru. Hoci ja by som tiez neodpustila. Priznanim sa tebe bude hnet lepsie. Aj Keby sa stebou hnet rozišiel -Mozno tak to mà byt možno si ten vztah zničila zamerne podvedome. Nebudes mat istotu ci to vas vztah prežije aspon Ta nebude zožierat svedomie. Najdes si casom ineho priatela ktoreho nepodvedies lebo uz vies ze nie si ten typ ktory by sa chcel do tejto situacie znovu dostat. Priznanie sa je rychla cesta k znovu si vàženiu samej seba. Zda sa to spravna ale aj sebecka volba. Chces mu to povedat len aby si ulahčila svojemu svedomiu. Ak milujes viac “vas” tak mu nic nepovieš naučiš sa z tej situacie z pocitu viny urobit nieco dobre. Naucis sa odpustit sama sebe. Ak ti on a vas vztah stoji za to aby pokračoval. Ten s ktorym si ho podviedla by mal byt zablokovany na mobile a žiaden kontakt. Ale Keby to bolo len nahodne poklznutie cisto len o sexe tak by ten teraz neotravoval .?velmi jednoducho by si sa ho zbavila. Odpoved ako dalej poznaš len ty.

arcticcode
30. sep 2019

Podla mna by si mu to mala povedat, ale casom. Tak o rok, skor nie..

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkakozickova
30. sep 2019

@69katka69 Skús mu to niejako vysvetliť lebo aj tak raz pravda vyjde najavo

andreea_key
30. sep 2019

Aj mne sa to stalo. Ale moj priatel so mnou nechcel spavat, najskor mi vycital moju postavu (163 cm, 53 kg), lebo nemam ploche brucho, nemal pri mne erekciu, potom sa to zlepsilo ale nikdy o mna nemal zaujem a spali sme spolu maximalne raz za mesiac aj to len preto ze sa to patrilo ked spolu chodime. Bola som z toho nestastna a zalubila som sa, jednorazovo som zlyhala. O par mesiacov na to sme sa rozisli, lebo mi to pomohlo pochopit, ze ked mam v 26 rokoch partnera ktory mi je len kamaratom, tak to nema buducnost. Viem ze to nie je spravne ale nie vzdy je to ciernobiele

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre