• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Ahojte, no ja urcite nevylehavam v posteli, som sice este len od pol somej v robotke, ale tiez makam :grinning:
29. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíte, a ja som už absolvovala naše mini tesco a nakúpila si hrozno :grinning: ........niekto musí aj oddychovať
( bolo by mi aj okná umývať, nehlási sa niekto dobrovoľne ?) :sunglasses:
29. júl 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super práca - umývanie okien. ale momentálne by som radšej tie okná umývala ako účtovala.
ja som stihla jeden čaj a kávu uvariť a naraňajkovať sa. a už niečo aj porobiť. šéf už je tu... tak uvidíme, čo bude ďalej
29. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tvár, akože vééééééééľmi pracuješ :grinning: , pochváli ťa
a na okná príde čas, sú schmutzig, ale to musí byť na to dobrá konštelácia hviezd , ale dnes sa na ne určite vrhnem..........možno :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tany, ja sa urcite n aumyvanie okien nehlasim :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebývam vysoko, iba na 3.poschodí....... hlava by sa ti nezakrútila , ale pri tete by som neumývala (10.poschodie - brrrr )
29. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, myslim, ze to nie je dobry napad, aj keby sa mi chcelo. hlavina sa mi toci, nizky tlak :angry:
29. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nízky tlak z okien alebo z počasia ? :grinning: , tu u nás už vyliezlo slniečko
29. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tak normalne, napr. vcera, ked som dosla z robotky domov, mala som 92/62 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vravim si, ze to take misskovske miery :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana, ja mávam tiež takú tlak nízky. je to bežné u mňa.
tanyja, tak ja sa nemusím tváriť, ja pracujem naozaj :grinning: :grinning: :grinning:
mne by bolo zle aj z toho tretieho poschodia. ja sa bojím výšok. doma máme iba jedno poschodie, a aj to mám dosť
29. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, ved aj ja tak mavam. Nejako tu mame teplo, ale kolegyne, ze neee, klimu neee, lebo by im tahalo na krize a neviem este kde...tak mi je blbo...uvarila som si kavu, ale vydatne mliekom plnotucnym zaliala, nech mam aj ranajky :grinning:
29. júl 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky, vy ste teda usilovné, ja som sa k tým oknám ešte nedostala, ale už som blízko - pc stolík je u okna :grinning:
doteraz som ležala na slniečku na balkóne, vybrala rybku z mrazáku a čítala novinky , už nech je mamina doma z dovolenky, nemám s kým pokecať :confounded:
29. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tany, ved s nami troska ten pokec hod :sweat_smile:
29. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeme kecať, o čomkoľvek, ktorá začína a vymýšľa tému ???
29. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nadhadzujem temu obed :grinning: :grinning: dalej ma napada, ze napriek kave hlava toci jak na kolotociiii :grinning:
pridem sem potom neskor, takze Tany, Zuzka, je to na vas :wink: :sweat_smile:
29. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ideš na obed kedy chceš ? to máš dobrú prácu, aj ja takú chcem :grinning: :grinning: , odbieham ku šporáku , za chvíľku to mám hotové
29. júl 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tany, no na obed odchadzame vacsinou spolocne, ale chodievam aj zvlast. vacsinou okolo pol dvanastej. ked idem sama, tak kludne aj o dvanastej... A co varis? :confused:
29. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urobila som si rybku len tak na oleji s korením, zemiaky a zeleninovú oblohu k tomu a pol cibule :grinning: :grinning: s horčicou, dnes sa už nebudem môcť bozkávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: (drahý doma nie je, iba ak by som niekoho na ceste ulovila )
teraz som v novom čase čítala, že veľa úradníckych síl v práci využíva skype, icq... , proste internet na vlastné účely
29. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som do seba zatial napratala 3/4 strapca hrozna, co som si kupila cez obed. jaaaj, uz citim, ze mi nedobre bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A suseda dakeho nemozes lovit? Ci ty si sa uz radsej zamerakla priamo na ulicu? :grinning:
29. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ja keby som zjedla strapec hrozna, tak ma roztrhne.
tanyja, priateľova sestra si včera robila večer rybu. osmažila cibulu, okorenila, na zapekaciu misu dala kyslú kapustu s tou cibuľou, nato tú rybu a bily jogurt. dobre to voňalo.
29. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka a to stem este 2 banany natlacit, kym pojdem z roboty prec :grinning: aj ked neviem, pusou uz asi ne, ai len usami alebo nosom :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ideš domov? ja som ešte 45 minút a idem
29. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem okolo stvrtej, pojdem si potom predlzovat zmluvu k netu, talze mam asi o cele poobedie postarane...
29. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No az teraz mi trklo v lebeni, ze odchadzame obe o stvrtej :grinning:
29. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne. ale ja budem teda asi skôr doma, keď ty ideš ešte niečo vybavovať.nech som už doma. zase je tu teplo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
vidim ze sa tu debata dobre rozprudila-urcite nestihnem vsetko docitat,len som vas prisla pozdravit.
V piatok robime malej narodeninovu oslavu-sice trosku predcasne,lebo MM odlieta v sobotu do UK-tak budem mat aj viac casu na vas :grinning:
29. júl 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Etuska, no rozbehlo sa nam to tu :slight_smile: Takze si uzivate dovcu na SVK. Mala bude mat uz 5 rockov? :dizzy_face:

Zuzka, no tipujem, ze dojdem domov pred deviatou. A mooozno, ak sa zdari, ale to by musel byt zazrak, tak mozno o pol siedmej :unamused:
29. júl 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, tak ja uz pojdem. Prip. vas mrknem vecer :wink:
29. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ria , ja môžem loviť chlapov len na ulici, kedže napr. u nás na chodbe je jediný chlap len ten môj, zvyšok sú už po 50-tke a jeden čo tu je, je prepitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bezzubý :grinning: :grinning: , ale nestretla som nič zaujímavé .......
29. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok