• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
no to hej ... len sa netreba moc nad tym zamyslat, co vsetko sa moze stat, lebo by clovek scvokol ... ale z som si na tie stresy aj zvykla ... len to dost vycerpava
28. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verím. ja by som asi veľmi nemala nervy nato, aby som zvládla ten stres, aby sa tým deťom niečo nestalo.
28. júl 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to sila zvyku iba ... ja sa uz nestresujem tak ako, ked som zacinala ucit ten prvy rok
28. júl 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to skrátka na človeku. preto každý robí niečo iné. neviem, či by som is nato zvykla.
28. júl 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to zatial bavi, ale asi nebudem cely zivot v skolstve ... uvidim, co sa este vyskytne ... aspon do vtedy, kym budem mat babo a potom sa uvidi, ci nieco vlastne skusim alebo co so mnou :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:
28. júl 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme celý život pred sebou, tak to je ešte teraz ťažko povedať,čo bude s nami. kto vie, možno aj ja raz budem robiť niečo iné ako teraz, aj keď si to veľmi neviem predstaviť
28. júl 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja siviem vselico predstavit, ze by som robila :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj riana :wink:
28. júl 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o com to u kecate? o robotke? no cim ja prispejem? :sweat_smile: budem vas asi mrkat, kym neprejdete na dalsiu temu :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa pridaj ... chces robit stale to iste co teraz, ci aj zmenu planujes? ... alebo co by si chcela robit?
28. júl 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial mi moja robotka vyhovuje a bavi ma to...ved aj skoly studirujem v danej oblasti :sweat_smile: ale zase neodmietam aj nieco ine robit. ale prioritkou asi vzdy bude to, co robim.
28. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez ostala v mojej oblasti, ale nie presne to co teraz robim ... mam nieco uz v hlave premyslene, ale uvidim, ci by to islo
28. júl 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidis casom :wink:
28. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano :wink:
28. júl 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o kazdopadne dzim prstiky, ze ak sa budes na to chciet podujat, aby ti to co najlepsie vyslo :wink:
28. júl 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je este hudba buducnosti :grinning:
28. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevadiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
28. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne, snivat mozem :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, snivat nikto nezakazuje a vacsinou si raz tie sny aj clovek splni :wink:
28. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by ma potesilo :wink: :wink: :wink:
28. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovori si, ze ked budes velka, tak to spravis :grinning:
28. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vždy chcela byť učiteľka, teda ešte počas školy, a zvrtlo sa to, už by som neučila, ked vidím čo všetko deti môžu a učiteľ nie
počítač neodvráva, hoc zamrzne, dá sa s ním pohnúť :grinning:
28. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja ... to ano ... ale aspon je sranda s tymi detmi ... tie hlasky niekedy ... no fakt sranda
28. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina bola učiteľka v škôlke, vlastne som z učiteľskej rodiny a deti mám veľmi rada
tie hlášky fakt stoja za to, a ked zahlási môj 8r. synovec napr za obed v škole, tak sa len čudujem, odkiaľ tie všetky hlášky berie
28. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som z ucitelskej rodiny ... moji rodicia su obaja ucitelia a to iste asi polovica mojho pribuzenstva :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela byt ucitelkou, mame aj ucitelku v materskej skole, ale je to trosku vzdiaenejsia rodina. ale skomcila som v uplne inej robotke :grinning:
28. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z maminej strany bola rodina komplet učiteľská a z otcovej moja babička učila v škôlke, ale bolo to aj dobré - dodnes viem gramatiku vďaka starkému (riaditeľ na škole a profesor na gympli )
28. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,

som tu dlhsie nebola, ale pozeram, ze to tu sakramentsky ozilo, to nijak nedocitam. :grinning: Nevadi, niekedy treba nastupit aj na rozbehnuty vlak. :wink:

Tusim ani Etuska tu nebola, sme mali super stretko spolu, este sme sa smiali, ze to mame stretko aj z tejto temy. A mne az teraz napadlo, ze ked sme boli v MT, tak sme mohli aj Zuzanocku prizvat. :sweat_smile:
29. júl 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, už ste vstali ? alebo niekto ešte vyleháva v posteli ?? :grinning:
29. júl 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooj, že vyleháť v posteli :grinning: :grinning: :grinning: už som dve hodiny v práci a makám :grinning:
29. júl 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok