Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jerryjanka
30. jún 2008

ewwe sranda kamoška otehotnela po druhej davke a lekar povedal že v pohode že imunitu už ma a tu tretiu jej daju po pôrode 😉

ewwe
30. jún 2008

fakt? no mne povedal, ze by to nemuselo byt potom sto%, vraj je najlepsie pockat mesiac, a nema to nejaky ucinok na plod? ja pre istotu pockam, ja som taky bojko 😒

tatiana77
1. júl 2008

jerryjanka......ja pevne dufam, ze nebude ziadny problem...aj ked pocuvam vselico a v kutiku duse sa aj bojim
☹(..............a aky problem mate, uz sa dlho snazite? Prepac, ze Ta tak spovedam. Ked nechces nemusis mi odpovedat....

mexx
autor
2. júl 2008

Ahojte babky, co je nove? 🙂

ewwe
2. júl 2008

baby a nejak sa na to pripravujete, cajiky, vitaminy, prestavate fajcit alebo ako? zapojili ste do ocisty aj chlapov?

jerryjanka
2. júl 2008

tatiana zatial viem len o tom že mam kratku lutealnu fazu ale iste to nie je tak začinam merat BT do grafu či to potvrdí

mexx
autor
3. júl 2008

Jerry, a kedy je najlepsie zacat merat teplotu? 😕Teda ze v ktorej faze cyklu mam na mysli... Ja teda zatial taketo metody nevyuzivam, ani sa do toho nevyznam, ale nemusi to byt na skodu odsledovat si to... 🙂

Ewwe, ja sa zatial prakticky nijako nepripravujem, zatial len teoreticky - kecam o tom... 😅 😀 😉 Ale sa odhodlavam na nejake tie ocisty alebo co, pripadne mozno vitaminky a tak...ale zrejme to bude taka dlhodobejsia priprava, nie ze mesiac vyzobem vitaminy a hor sa na vec! 🙂

uankab
3. júl 2008

ahojte babenky, pripajam sa k vam do temy, ak ma prichylite 😉 ... my sme sa s manzelom rozhodli po svadbe (april), ze by uz bolo cas na babetko... okrem uzivania kyseliny listovej nic nerobim, HA som vysadila minuly december... zatial sa snazime od maja, ale teda ziadne take ako meranie teploty nepraktizujeme... vlastne nic mimoriande 😀

jerryjanka
3. júl 2008

mexx najlepšie je stale ale ms môžeš vynechať
čiže po ms

mexx
autor
4. júl 2008

No, tak mozno po MS oskusam, uvidime... 😉

jerryjanka
4. júl 2008

ja meriam teraz 1x tak uvidim no

zuzanockamt
6. júl 2008

ahojte ... tak ako sa mate? ... ja celkom fajn, ale tak straaaaaaaaaaaasne by som isla domov ... letime az 15. septembra na 2 tyzdne na Slovensko a potom spät do UK az do Vianoc 😒 ... no ale co uz musim vydrzat, ked sme sa na to dali ... inak tu v UK hrozne pocasie ... stale prsi ... kazdy den a zima je ... len 15-17 stupnov 😒

etuska
6. júl 2008

ahoj Zuzi,
No tak my uz v utorok letime do Sev. Irska-brrrr-ked pozeram na nete na to pocasie 😖 😖 😖 ,ale ked sme sa uz dali na ten boj.Manzel ma v piatok pohovor,tak uvidime. Malu nechavame zatilal u nasich,ale mi bude smutno ☹ ,uz teraz mije ked si pomyslim na lucenie.

zuzanockamt
7. júl 2008

etuska ... tak drzim palce manzelovi, nech sa to podari ... a ty mas uz volaco vo vyhlade?

jerryjanka
7. júl 2008

etuska nech sa vam podari najsť si dobrú prácu
😉

etuska
7. júl 2008

dakujeme 🙂
Zuzi-ozyvaju sa mi len z Anglicka...Uvidime ako pochodi manzel a podla toho sa zariadime.
Baby, drzte sa!Budete mi chybat,urcite nebudem mat teraz na MK cas 😢 😢 😢

oriesok
23. júl 2008

ahojte baby.. hrôza.. tak dlho tu žiadna z vás nenapísala..

zuzanockamt
24. júl 2008

caute ... veru hroza ... nikto tu nepise ... ja mam iba depky potom, ked som na konovi ☹

etuska
24. júl 2008

Zuzi nedepkuj 🙂 tak to musime rozbehnut 😀

etuska
27. júl 2008

ahojte kocky,ako sa mate?

etuska
29. júl 2008

Takze mile buduce snazilky,ako realne vidite svoje "snazilkovanie"???U nas to najskor vyzera tak o 2 roky,ale clovek nikdy nevie 🙂

zuzanockamt
31. júl 2008

ahojte ... no u nas to ani nevyzera zatial ... neviem ... neviem ... az sa bojim, ze nikdy

ewwe
31. júl 2008

ahoj baby tu to ide ako v lete na saniach

sice aj ja som na vas zabudla, sorry

tak my isto zaciname na vianoce
joj zda sa mi to strasne daleko

etuska
31. júl 2008

Ewwe-ja byt tebou tak sa vytesujem 🙂 Ak by sme sa neprestahovali do UK,tak mozno na SVK manzela ukecam,ze uz by aj bolo dobre...ale takto ani ja seba samu nepresvedcim 🙂 Hadam to nejako tie 2 rocky vydrzim,hoci dcerke by sa uz zisiel surodenec.

Zuzi-co poklesol sexualny apetit?Neboj,urcite ma predbehnes,len to chce trpezlivost 😉

ewwe
2. aug 2008

etus ved ja sa vytesujem ale ja by som najradsej uz hned, preto sa mi vianoce zdaju velmi daleko

etuska
2. aug 2008

🙂 ale ved je to uz o chvilu 🙂 este si uzi,lebo potom vies-"nane alkohol a tak" 😉 no a mas super prilezitost na detoxikaciu organizmu,vsade plno cerstveho ovocia,zeleninky 🙂

ewwe
3. aug 2008

etus no to mas pravdu, pomalicky aj tak robim, pijem alchemilku a obmedzujem cigarety, ale zas to neprehanam 😝

etuska
3. aug 2008

Juuuj,tak tie cigaretky by si mala pomaly ale isto vypustit 😝 Moj manzelik sa drzi uz mesiac bez.

ewwe
3. aug 2008

ako ja vela nefajcim tak jednu na den, v bare trochu viacej, a neni nervozny velmi?

etuska
3. aug 2008

praveze nie,co som prekvapena,lebo mal krabicku tak na 3 dni,ale ono je to asi aj tym,ze sem sa prestahovali do inej krajiny a mame teraz ine problemy,zacina nam tzv.novy zivot 😀 tak mozno preto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre