Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
17. feb 2009

Dobry vecer 🙂
co je tu nove??? ... nic 🙄 ...tak ja som bola dnes na tom pohovore v CVC, do konca tyzdna mi daju vediet, ako sa rozhodli ... no som zvedava, ani neviem, aky mam mat z toho pocit 😖
ten sneh mi uz ide pomaly na nervy...ved to malo na Vianoce takto snezit a nie teraz...keby aspon prestalo a teploty nech ostanu trosku pod nulou, aby sme mohli ist bezkovat, lebo ked stale sype, tak sa neda
zajtra idem doucovat jednu deviatacku matiku a mala by som ist aj v piatok, potom este buduci tyzden 2-krat a cez jarne prazdniny este

etuska
17. feb 2009

ahojte,
no vidis Zuzi,pomaly sa to rozbieha-to je fajn.Drzim palce v CVC,nech pride len pozitivny vysledok 😉 No mna skoro slahlo ked sme isli cez Tatry,vsade kopec snehu,ludia sa lyzovali-az mi bolo luto odist do UK a tu som dnes sadila kvety v zahradke 😀
Mrknem ked mala zaspi 😉

etuska
17. feb 2009

halooo??som tu este jednym ockom i ked beham medzi kuchynou a PC 😅

zuzanockamt
17. feb 2009

etus 😀 ... nova sportova disciplina????

etuska
17. feb 2009

😀 😀 no nejako sa neviem odlepit od PC 🙂

zuzanockamt
17. feb 2009

ani ja 😀 ... to ta nasa zavislost

mexx
autor
18. feb 2009

Ahojte, len zdravim a nakukam, a zas poletim het, zastavim sa neskor. 😉

riana12
18. feb 2009

Ahojky, par mesiacov dozadu som sem chodievala, ale potom som to tu zacala zanedbavat 😠 😖

Inak, pekne predpoludnie prajem 🙂

zuzanockamt
18. feb 2009

Ahojte 😉
Este varim obed, potom trosku upratovania ma caka a o pol stvrtej idem doucovat matiku 😝 a potom pojdem asi kuknut synovca 1,5 rocneho...aspon sa trosku potesim 😵

riana12
18. feb 2009

Prave som dosla z obeda, zase ta praca 😖, do toho choroba. Poctivo roznasam chorobku po pracovisku, vsak nech si uziju aj ostatni 😀.

etuska
18. feb 2009

ahoj riana-si na tom podobne so snazilkovanim ako my-teda "nijako"? 😀
My sme dnes boli pozriet 3 tyzdnoveho synceka nasich kamaratov,ale akokolvek krasny bol,mna to nejako nechytilo,ze uz by sme aj my mohli teda mat to druhe...No hadam sa tie materinske pudy coskoro dostavia,lebo nechcem mat jedinacika 😀
Pekne popoludnie,my asi ideme s Miskou trochu vonku.Mrknem vecer 😉

riana12
18. feb 2009

Ahoj etuska, no presne, ako vravis. Nijako 😀.
Kebyze zalezi len odo mna a ine faktory su zanedbatelne (ihned ochotny buduci tatos, byvanie, peniazky), kludne aj hned 😀.
Nuz ale zivot zatial inak miesa karticky, tak mi musi stacit aj toto tu 😝.

Ja sa hodim teraz este do postele... Majte sa tu zatial pekne 🙂. Ak ma planovany postelny program zunuje, pridem sem zas 😀.

zuzanockamt
18. feb 2009

inak baby, mna ta chut na babo nejako prechadza 😕 ... divne, ved som doteraz bola uplne mimo z toho, stale som nad tym rozmyslala a teraz nic 😕

etuska
19. feb 2009

Zuzi-som ta nakazila 😀 😀 😀
bru nocku 😉

riana12
19. feb 2009

ahojky, dakto tu dneska pobyva? 😀

etuska
19. feb 2009

riana-ako kedy 😀
Babulky,ja lietam ako spinave pradlo,cca o 2 hodky priletia moji rodicia ,tak sa tesiiiime,varime,upratujeme 😀 😀 😀 Ostanu 10 dni,tak tu budem asi zriedkavejsie.Poslite please IP ako sa vam dari 😉
Letiiiim.Pa,pekny vecer. 😵 😵 😵

zuzanockamt
19. feb 2009

Ahojte 🙂
riana ... no v tejto teme zvycajne nebyva az tak rusno 😉
etuska ... joj tak vam bude fajn ... aspon trosku si vas uziju a vy ich, ked ste sa uz tak dlho nevideli ... ci ste boli aj u vasich teraz,ked ste boli na SVK?

riana12
20. feb 2009

No babulky, biedne to tu s vami vyzera 😠 Akoz ma tema napredovat, ked usilie ziadne 😝 😀

etuska: super, ze vasi dosli na navstevu. Ci vam je fajn, isto si to teraz uzivate. Potom isto zreferuj, ako bolo 🙂
zuzi: treba urobit osvetu. Vediet, ze sa to oplati, hned organizujem daku reklamu 😀

etuska
20. feb 2009

ahojte,
ja len kratko.Dnes sme boli v Belfaste-pozreli sme si Belfast Castle a boli sme v centre na ruskom kole(ci ako sa to vola).Zajtra chceme ist k moru,ak vydrzi pocasie.Dnes bolo cca 8 C,takze celkom OK.A mame s drahym 5 vyrocie svadby,tak si ho idem vystiskat .Bru nocku

zuzanockamt
21. feb 2009

ahojte 😉
ja som dnes bola na Orave u nasich cely den, az teraz vecer som asi pred hodinkou prisla ... moj drahy bol zase bezkovat a zajtra pojdem aj ja s nim 🙂
a mam aj dobru spravu ... od utorka nastupujem do prace ... takze to CVC vyslo ... mala by som mat zmluvu do konca augusta a potom nastupujem do skoly od 25.8. tak sa tesim, ze to takto nakoniec vyslo 🙂 ... len este keby si aj MM nieco nasiel, ale teraz,ked je kriza, tak to bude tazsie, ale musime verit, ze do leta nieco najdeme aj pre neho

zuzanockamt
21. feb 2009

ozaj, a kde je mexx??? 😕 😕 😕

riana12
21. feb 2009

etuska: dufam, ze ste 5. vyrocie krasne oslavili 🙂
zuzi: gratulujem k pracicke 🙂

etuska
21. feb 2009

Zuzi-super spravy-blahozelam.
Riana-oslavili 🙂 vcera a dnes sme boli na vyletiku pri mori🙂

riana12
22. feb 2009

etus: a coze ty takto pravidelne po polnoci sem zvitavas? 😕
To uz treba davno v posteli byt 🙂

zuzanockamt
22. feb 2009

ahojte 🙂
my sme po obede a chystame sa bezkovat ... ale MM mi este musi vycistit bezky od vosku, ktory mi tam ostal ... tak ja zatial zmysluplne vyuzivam cas 😀

etuska
22. feb 2009

ahojte
Zuzi-tak si zasportuj,ja mam z vcerajsieho vyletiku svalovku,ale bolo fajn,opat sme toho vela videli-aj blaznov co sa surfuju vo februari 🙂

Riana-ja som taky nocny vtak,malokedy chodim spat pred polnocou,asi aj preto,ze muzicek chodi z prace o polnoci 🙂

zuzanockamt
22. feb 2009

etus ... tak to su teda poriadni blazni, ked surfuju vo februari 😀 ... ale vy tam mate teplejsie ako je tu na Slovensku ... my sme sa uz vratili, super bolo, slniecko perfektne svietilo a paradne teplucko bolo, hoci teplomer ukazoval -5, lenze, ked sa clovek hybe, tak sa to tak nezda ... uz som stihla aj kupelnu vyumyvat, nakrmila som pracku a mala by som zacat zehlit, ale sa mi nechce 😝

etuska
22. feb 2009

Zuzi- a zmenilo sa nieco v manzelovom nazore na babo?-alebo sa teraz o tom nebavite?
My sa teda rozpravame o tom,ze by bodlo to druhe,len stale je to take planovanie a otvorena otazka...Lebo keby bolo to druhe,tak neviem ako by som to vyriesila potom s pracou-tu je MD 9 mesiacov a potom zena nedostane nic-a opatrovatelky,ci jasle/skolky su dost drahe,tak aj preto vahame...no uvidime...

zuzanockamt
23. feb 2009

erika, nic sa nezmenilo, co sa tyka otazky MM a dieta ... ale teraz momentalne som aj ja tak nastavena, ze skor nie ako ano ... lebo sa snazim aspon trosku racionalne rozmyslat a teraz ked nastupim do prace by to nebolo vhodne...ale ak by som nejako vydrzala buduci skolsky rok ucit, tak potom od toho nasledujuceho by mi mozno dal uz na dobu neurciu zmluvu a MM snad tiez konecne nieco normalne najde ... zatial to teda neriesime

sonnya
23. feb 2009

ahojte babulky...
zuzanocka ty pochadzas z Oravy? a odkial konkretne, ak sa mozem opytat?
aj my sme chceli ist trocha pobezkovat, ale priatel je akysi nascipany stale, tak sme vikendovali doma (priatel sa venoval gitare a ja som sedela nad poslednou seminarnou pracou - este zo zimneho semestra, este to musim dopisat a poslat) 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre