Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
27. feb 2009

No ja mam naplanovany zajtrajsok ako tak, ale uz citim do spiku kosti, ze sa zas daco domrvka 😒. Budiš 🙄

Zuzi, ked uz sa na to planovanie vykasleme, na aku inu cinnost sa mame upnut? 😀 😀 😀

zuzanockamt
27. feb 2009

riana ... no zalezi, kto ma ake zaujmy 😀 , tak na tie nech sa upne ... ja teraz sa snazim napriklad zorientovat v novej praci a venujem sa hlavne sebe ... aby som bola co najkrajsia a najstihlejsia ... ved leto za dverami, tak nech je MM v strehu 😀

mexx
autor
27. feb 2009

Zuzi, no stastna nebola...ale bola pekna... 😀

Riana, no ved nieco si najdeme... 😉

zuzanockamt
27. feb 2009

mexx...ved hej, pekna bola
no ale co sa vy nevenujete drahym polovickam a nie tu vysedavate na konovi 😀

mexx
autor
27. feb 2009

No tak ja sa idem venovat. 😉 Teda ono to vyzera, ze polovicka padne do postele a zaspi, tak sa idem presunut aj ja a budem si v pripade nespavosti citat. Treba liecit zavislost... 😅 😉

zuzanockamt
27. feb 2009

ja som sa uz povenovala, ale zase ide v telke nejaka traposina, tak je zaujaty 😝

mexx
autor
28. feb 2009

No, ale som sa naprd vyspala... 😅 Mam pocit, ze ma vsetko boli, a vobec neviem, cim to je...neznasam take rana, ked sa citim dolamana...a uz dlho sa mi to nestalo...no co uz. 😔
Ale dobre rano vsetkym. 🙂

zuzanockamt
28. feb 2009

Ahojte 🙂
tak ako sa mavate cez vikend? ... ja som len upratala a bola na nakupe aj s MM ... a inak nic 😝 😀 😎
na vecer uz chladim vinko a dufam, ze ma MM nesklame ako naposledy a da si so mnou

riana12
28. feb 2009

Ahojky, aj ja som dopoludnie stravila upratovanim, potom prisiel kratko poobede priatel, zobrali sme usiacika a frcali k vetosovi na ockovanie. Musim toho drobca pochvalit, statocne sa drzal a to mu davali 2x injekciu. Dokonca aj dokina so sestrickou boli prekvapene, ze pocas pichania aj po injekcii ostal taky kludny 😵

Co sa tyka spanku, tak uz 3 noci je to take vselijake. Vyspim sa fajn, ale tie divoke sny, co mam... Uz som rozmyslala, ze ci to nie je tym novym matracom. Mam ho tiez uz 3 noci. Nema to podla vas daky suvis? 😀 😀

zuzanockamt
28. feb 2009

riana .. a vy s priatelom mate uz spolocne byvanie, ci este zatial nie?

mexx
autor
28. feb 2009

Riana, moze to byt aj matracom, ale nemusi... 😎 Som ti pomohla, co? 😀

Ja som bola doma, poobede tu bola kamoska so synom az do vecera, drahy si zatial skocil s tatom na ryby. No idylka... 🙂

zuzanockamt
28. feb 2009

..brú noc, kočky 🙂

mexx
autor
28. feb 2009

Tiez sa porucam pre dnesok, bru nocku. 😔

mexx
autor
1. mar 2009

A tak teraz pre zmenu dobre rano. 🙂 Len ci to tu v nedelu ozije... 😅

zuzanockamt
1. mar 2009

Ahojte 🙂
pozdravujem vas vsetky ... este varim obed a potom nas caka navsteva u svokrovcov

mexx
autor
1. mar 2009

Ja som uz po obede a som sa napraskala, ze mi je tazko... 😅 😝 Nevadi, to prejde...a tiez pojdem navstevovat. 🙂

zuzanockamt
1. mar 2009

aj my sme uz po obede...trosku oddychneme a ideme ... inak u nas je pekne aj slnko vyslo ... oproti vcerajsku dobra zmena 🙂

mexx
autor
1. mar 2009

U nas bolo aj vcera celkom teplo, najprv zamracene, potom to preslo. Dnes je tak striedavo oblacno, celkom teplo...ale zeby sa mi zrovna chcelo lietat po vonku... 😅

zuzanockamt
1. mar 2009

ani mne sa nechce, ale sme slubili, ze prideme a MM chce ist silou-mocou peso 😝 ... to je nejaka hodinka chodze...viem, ze by mi to prospelo, ale sa mi nechce 😝

etuska
1. mar 2009

cafte babule,moji rodicia zajtra odlietaju prec,tak sme piatok a sobotu vyletikovali-ale unaveniiii sme teda riadne,ale aspon sme co to videli,pochodili...
Cely cas sme mali pekne pocasie a teraz zacalo liat-reku,nech vidia ako tu prsi 🙂

mexx
autor
1. mar 2009

No, my uz sme tiez doma, na takej navsteve sa clovek podozveda pikosiek a klepov, ze ajaj... 😀 Jak telenovela, ta nasa rodina... 😀 A teraz uz asi len pri telke budeme relaxovat, uvidime... 🙂

riana12
1. mar 2009

Ahojky, babulky 😉

zuzi: zatial kazdy byva u svojich doma. A na spolocne byvanie to tak skoro nevyzera 😖
mexx: bala si sa rano, ci sa to tu vobec rozhybe. A vidis, kolkej konverzacie sa tu zrodilo 😀

mexx
autor
1. mar 2009

Jaaaj, to by mohlo aj lepsie ficat... 😉

zuzanockamt
1. mar 2009

no my sme uz tiez doma...sme prisli az o osmej domov...tak som len riady poumyvala, veci som si nachystala na zajtra do prace a uz len do sprchy a do postielky 🙂 ... este musim MM presvedcit, nech zase necumi cely vecer do TV a ide sa mne venovat 😀

riana ... a ked by prislo malicke, tak ako by ste riesili byvanie? 😕

mexx
autor
1. mar 2009

Zuzi, to uz zajtra ides do prace? 😕

zuzanockamt
1. mar 2009

mexx ... ja chodim uz od minuleho utorka do prace 😉

riana12
1. mar 2009

mexx: ale ako si vsimam, po ine dni sa to tu ledva o jeden prispevok rozrastie. A ak neratam tento moj, od rana je to 13 🙂.

No dako sa mi to tu zvrhlo na matiku, idem k dalsej teme 😀.

zuzi: nuz aj toto sme riesili, tak bud by som si stala za svojim, ze najnutnejsi cas u nas a potom do svojho alebo aj hned do vlastneho, ak by sa zadarilo. Podla momentalnej situacie...

mexx
autor
1. mar 2009

Zuz, nechapem, jak som toto prehliadla... 🤐 😅

Riana, no ja som taaak rada, ze to tu oziva... 😉 Pocuvaj, kolko mas rokov? (Neviem, ci si hovorila, ak ano, asi som nepostrehla...) 😅

zuzanockamt
1. mar 2009

riana ... s tym byvanim je to najhorsie...my mame len jednoizbovy a kym bude babo, mali by sme nieco väcsie poriesit, ale neviem, ako to nakoniec dopadne ... ak si MM najde lepsiu pracu na dobu neurcitu, tak mozeme zacat riesit ... skor sa do toho asi nepustim ... a ja v skolstve az tak vela nezarobim 😠

zuzanockamt
1. mar 2009

mexx ... ty by si mala poriadne citat vsetky prispevky 😀 ... lebo potom ti unikaju info 😀
ja som nastupila 24.2. do centra volneho casu...mam tam zmluvu do konca augusta a potom nastupujem v septembri do skoly

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre